- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
ÚN Nechranice - nové zákazy
Co říkate na novou zátopovou oblast na Nechranické přehradě a zákaz v ní bivakovat, jezdit autem atd.? Má to tak opravdu být?
Autor diskuse: lájin - Profil , 2.1.2010 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NSAHIB - Profil | So 2.1.2010 23:15:48
Káceč >>
To máš pravdu.. A fantasticky božsky tam bývalo..Obzvlášť v Polákách na kose jsem miloval rána,byly nádherné,kouzelné východy slunce...neb kousek vedle-u šípku..-))
To máš pravdu.. A fantasticky božsky tam bývalo..Obzvlášť v Polákách na kose jsem miloval rána,byly nádherné,kouzelné východy slunce...neb kousek vedle-u šípku..-))
NSAHIB - Profil | So 2.1.2010 23:14:29
Denny >>
určitě,
nikdo nikomu nic nezáviděl, nikdo nikomu nenadával,že mu sedí na fleku, že tam masaří,že tam si krmí on,.prostě opravdu jiná doba - jiní lidé...když jsme jeli autem,-bejvala tam jednu doba závora,domluvili jsme se se zahrádkářema,oni nás v poho pustili za závoru,auto sme nechali u jejich chatičky,oni nám ho de facto pohlídali,my si v klídku dole zarybařili,poděkovali jsme,nechali jim občas nějakou tu fischku...pnímámě bonboněrku,kafíčko a vše v poho..Dneska? Ani bych neotevřel pusu a nesnížil se k tomu,abych o něco u někoho škemral,páč by to nestálo za to,za tu ostudu a kdoví co ještě okolo...
určitě,
nikdo nikomu nic nezáviděl, nikdo nikomu nenadával,že mu sedí na fleku, že tam masaří,že tam si krmí on,.prostě opravdu jiná doba - jiní lidé...když jsme jeli autem,-bejvala tam jednu doba závora,domluvili jsme se se zahrádkářema,oni nás v poho pustili za závoru,auto sme nechali u jejich chatičky,oni nám ho de facto pohlídali,my si v klídku dole zarybařili,poděkovali jsme,nechali jim občas nějakou tu fischku...pnímámě bonboněrku,kafíčko a vše v poho..Dneska? Ani bych neotevřel pusu a nesnížil se k tomu,abych o něco u někoho škemral,páč by to nestálo za to,za tu ostudu a kdoví co ještě okolo...
NKáceč - Profil | So 2.1.2010 23:14:28
SAHIB >> Pan Suchý byl kámoš mého dědy.Ten mě hodně naučil.A těch pohlavků:-)))Škoda ho.Holt se to už nevrátí.Co naděláme.
NSAHIB - Profil | So 2.1.2010 23:11:05
Káceč >>
jo..máš recht..I p.Suchý tam chodil na kontroly,to jméno si pamatuju,ale vybavit si ho už nedokážu..-)
a velice rád jsem chosdil nahoře do hospůdky pod kolejema,.bejvala tam velice šik hospodská v tej době,byla tuším rozvedená,neb sama,..-))
Kolikrát nahoře v kamrlíku nám připravila bydlo, zamkla hospůdku,šla dom a my si tam do rána chrupali,pak se vzbudili,klíčky jí šouply do takový specnas schránky,co jsme vyrobili k tomu účelu a šlapali dolů na rybky,.-)bezvadná ženská..taky pro každou srandu ..-)))jezdili jsme i vlakem s partou,to bejvali kluci z Louna-bývali jsme 4,oni byli ze ŽOS Louny,.-)od dráhy..bezva parta,asi 5 let jsme takle jezdili..-))
jo..máš recht..I p.Suchý tam chodil na kontroly,to jméno si pamatuju,ale vybavit si ho už nedokážu..-)
a velice rád jsem chosdil nahoře do hospůdky pod kolejema,.bejvala tam velice šik hospodská v tej době,byla tuším rozvedená,neb sama,..-))
Kolikrát nahoře v kamrlíku nám připravila bydlo, zamkla hospůdku,šla dom a my si tam do rána chrupali,pak se vzbudili,klíčky jí šouply do takový specnas schránky,co jsme vyrobili k tomu účelu a šlapali dolů na rybky,.-)bezvadná ženská..taky pro každou srandu ..-)))jezdili jsme i vlakem s partou,to bejvali kluci z Louna-bývali jsme 4,oni byli ze ŽOS Louny,.-)od dráhy..bezva parta,asi 5 let jsme takle jezdili..-))
NDenny - Profil | So 2.1.2010 23:08:51
SAHIB >> ja tam vlastne nikoho jineho nevidel,tenhle clovek byl fakt pohodar,zkontroloval nas a kdyz zjistil,ze je vse v poradku,tak s nama jeste asi hodinu posedel,ale mas pravdu bylo to jine.
NKáceč - Profil | So 2.1.2010 23:06:33
SAHIB >> Tak toho určo znám.Na jméno si asi nevzpomenu.Znal jsi tam porybného pana Suchého?
NSAHIB - Profil | So 2.1.2010 23:04:42
Káceč >>
pamatuju si,na cestě do Poláků,chodíval jsem tam asi v 1/2 cesty,po levý straně k jednomu kamarádovi,na chatu,jezdil k němu už tenkrát západní němec na ryby,..bezva sranda bejvala..-))
pamatuju si,na cestě do Poláků,chodíval jsem tam asi v 1/2 cesty,po levý straně k jednomu kamarádovi,na chatu,jezdil k němu už tenkrát západní němec na ryby,..bezva sranda bejvala..-))
NKáceč - Profil | So 2.1.2010 23:03:05
SAHIB >> Já to tam pamatuju,když tam tam bylo málo chat.Asi tři a jedna z toho ta naše.To bylo o nečem jiném.Ten klid.
NSAHIB - Profil | So 2.1.2010 23:02:33
Denny >>
ahoj,
ju..Taky to znám,to bejvala parta RS, dobrý,poctivý chlapi,ti neměli pro srnadu daleko,ale byli férový,žádný podrazy,vynikal jeden ,ten byl z Kadaně,..snad býval řidič autobusu,myslím že se jmenoval p.Černý,ale nejsem si už jistej,je to dlouho...to byl hecíř a srandista jak noha,..fakt bombovej chlapík ..byla prostě jiná doba,jiný lidi,jinak se chovali jeden k druhýmu,bylo to opravdu o něčem jiném,nebyla v lidech zášť..a férovosti,roviny bylo dost a dost...
ahoj,
ju..Taky to znám,to bejvala parta RS, dobrý,poctivý chlapi,ti neměli pro srnadu daleko,ale byli férový,žádný podrazy,vynikal jeden ,ten byl z Kadaně,..snad býval řidič autobusu,myslím že se jmenoval p.Černý,ale nejsem si už jistej,je to dlouho...to byl hecíř a srandista jak noha,..fakt bombovej chlapík ..byla prostě jiná doba,jiný lidi,jinak se chovali jeden k druhýmu,bylo to opravdu o něčem jiném,nebyla v lidech zášť..a férovosti,roviny bylo dost a dost...
NSAHIB - Profil | So 2.1.2010 22:58:14
Káceč >>
jasná ,..Poláky taky znám,kdysi jsem si tam koupil pozemeček na chatičku,který tam prodávali,asi za 5 tisíc,..pak jsem se odst.,tak jsem to prodal..dneska lituju..-(((
bylo to po cestě na kosu-po levý straně,.byli tam asi 4 parcelky,ale to už je dávno..-))
jasná ,..Poláky taky znám,kdysi jsem si tam koupil pozemeček na chatičku,který tam prodávali,asi za 5 tisíc,..pak jsem se odst.,tak jsem to prodal..dneska lituju..-(((
bylo to po cestě na kosu-po levý straně,.byli tam asi 4 parcelky,ale to už je dávno..-))
Nalda2211 - Profil | So 2.1.2010 22:53:30
tak ani nevim jaky si mam ze vsech tech nazoru udelat obraz o nechrankach na tuto sezonu ale mam pocit ze to bude z jara stejny jako driv pod polakama hlava na hlave a zakazy? nejak to dopadne.................
NKáceč - Profil | So 2.1.2010 22:28:46
xxl >> Jaro zahajuji klasicky, pod jezem v Želině.Na rybách a ani v práci nechlastám:-)))A nehodlám to prznit.Zadavatel to má pevně v packách.....
Nxxl - Profil | So 2.1.2010 22:23:16
Káceč >> Abych řek pravdu tak asi tak dvakrát a nějak sem tam nezabodoval...můžem se na jaře domluvit a vyrazit jestli nebudeš proti...popijem vo práci..))
NKáceč - Profil | So 2.1.2010 22:06:44
SAHIB >> Naši maj chatu pod Polákama.Už hodně dlouho.Jedna z prvních.Děda byl snaživej:-)))Jsem členem MO Žatec.Co dodat víc...
NDenny - Profil | So 2.1.2010 22:02:32
SAHIB >> take jsem na Nechranicich nikdy nemel problem s RS,vlastne jen jednou,kdy si ze me udelal dobry den.Po predlozeni papiru me rekl,ze jsou neplatne a vratil me je.Koukal jsem asi hodne prekvapene,protoze se zacal smat,podal me propisku a rekl,ze je nemam podepsane,jinak v pohode.
NSAHIB - Profil | So 2.1.2010 21:56:22
Káceč >>
byl jsem i za kámošem v chatičkách,na betonce..-))poseděli v hospůdce,pokecali,s chlapama od záchranářů-porybnejma,ale tvrdě korektně,jako prostě jsme se bavili..
Druhý den jeli na vodu,když mě zmerčili- otočili,znova kukrem koukli- a hurá na mne..opět slušný jednání,podotýkám vzájemné-a vše proběhlo k oboustraný spokojennosti,popřáli pěkný lov a večer jsme opět poseděli v pohod+ě,jako by se nic nedělo..tak by to na druhou stranu mělo bejt..
A opravdu se mi nestalo,že bych tam narazil na někoho arogantního,hulváta,neb takovou RS,která už místo pozdravu by křičela,urážela,neb dokonce přišla a byla cítit alkoholem..To se mi za ty leta nestalo..
A je fakt,že nepořádek tam bývá obrovský,máto ale i jeden problém a to z druhé strany..
Sedí na 5 lovných místech vedle sebe v pohodě dejme tomu 8 rybářů a mezi nima se válí skupinka 5 "naháčů",kteří se tam koupou,dělají rachot..A nepořádek?Co bysme po nich chtěli? Pl.flašky,plechovky od konzerv, slupky od erteplí,papíry od dobošek,cigaret...Já jako rybá¨ř uklidit musím,jinak mám problém..Ale jim nemůže říct ani popel, zavolat na ně policii taky,takže na koho to zbyde? na rybáře..když si tam budu chtít sednout - musím si to po nich uklidit! Ale 99% rybářů je toho názoru-nechali tu mrdník,proč bych to já uklízel a radši dou jinam..tak to udělá ..2..3..15 rybář a kdo to ve finále uklidí na konci roku skupinka dětí v akci "úklid Nechranic"..tady je další zakopanej problém rybářů..proč bych já a ještě navíc po někom...
Já sebou nosím zasádně dva velké pytle na odpad,na jeden si položím vercajk, do druhýho posbírám bordel..odcházím a když nestačil ten jeden,doplním druhý..těch 30-50kč,- jednou za rok za pytle mne nepoloží...
byl jsem i za kámošem v chatičkách,na betonce..-))poseděli v hospůdce,pokecali,s chlapama od záchranářů-porybnejma,ale tvrdě korektně,jako prostě jsme se bavili..
Druhý den jeli na vodu,když mě zmerčili- otočili,znova kukrem koukli- a hurá na mne..opět slušný jednání,podotýkám vzájemné-a vše proběhlo k oboustraný spokojennosti,popřáli pěkný lov a večer jsme opět poseděli v pohod+ě,jako by se nic nedělo..tak by to na druhou stranu mělo bejt..
A opravdu se mi nestalo,že bych tam narazil na někoho arogantního,hulváta,neb takovou RS,která už místo pozdravu by křičela,urážela,neb dokonce přišla a byla cítit alkoholem..To se mi za ty leta nestalo..
A je fakt,že nepořádek tam bývá obrovský,máto ale i jeden problém a to z druhé strany..
Sedí na 5 lovných místech vedle sebe v pohodě dejme tomu 8 rybářů a mezi nima se válí skupinka 5 "naháčů",kteří se tam koupou,dělají rachot..A nepořádek?Co bysme po nich chtěli? Pl.flašky,plechovky od konzerv, slupky od erteplí,papíry od dobošek,cigaret...Já jako rybá¨ř uklidit musím,jinak mám problém..Ale jim nemůže říct ani popel, zavolat na ně policii taky,takže na koho to zbyde? na rybáře..když si tam budu chtít sednout - musím si to po nich uklidit! Ale 99% rybářů je toho názoru-nechali tu mrdník,proč bych to já uklízel a radši dou jinam..tak to udělá ..2..3..15 rybář a kdo to ve finále uklidí na konci roku skupinka dětí v akci "úklid Nechranic"..tady je další zakopanej problém rybářů..proč bych já a ještě navíc po někom...
Já sebou nosím zasádně dva velké pytle na odpad,na jeden si položím vercajk, do druhýho posbírám bordel..odcházím a když nestačil ten jeden,doplním druhý..těch 30-50kč,- jednou za rok za pytle mne nepoloží...
Čtenáři této diskuse také sledují
NUdírny a uzení51152
NRybáři .. Sázkaři5857
NNechranice - aktuální stav1169
NAkvaristika4245
NLodě - Loďky - Lodičky18426
NRybáři a mašiny1193
NRadnice - obecný drbník196448
NČR - pivní velmoc?2279
NFóry59885
NFoto historických navijáků287
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
20:02NLabe fishing store 21
19:51NJezero Štít A , místo R1 5
19:34NPodběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 86
19:05NTrofeje - lín obecný 1
17:56NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 16
17:56NPoradna: Muškaření 3852
17:53NV Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky (Bleskovka) 2
17:42NRybáři a vinařství 933
15:57NLov pod jezem v letních vedrech? 47
15:43NČluny Raptor 805
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
Co je nového - všeobecné
16:24NBleskovka: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...












