Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

N???? | Čt 31.12.2009 21:30:48

Pvl >> [smazano na zadost autora]

    N???? | Čt 31.12.2009 21:30:11

    románek >> [smazano na zadost autora]

      NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 21:29:47

      Bárťas >> Je to jak v masně ... Tam aby ušetřili -potažmo nehorázně vydělali ojebou uzeniny V bedně je tomu stejně :o§(

        Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 21:28:00

        Bárťas >> jo to je fakt ale radši doury oželím když by mělo být od unora alespon 10-15

          Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:27:17

          Bárťas >> celej rok tam je prd,takže sivestrovskej program bude těžko jinej...

            N???? | Čt 31.12.2009 21:26:45

            románek >> [smazano na zadost autora]

              Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 21:25:42

              Bárťas >> nezdá každoroční problém televize:-))

                Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 21:25:15

                Bárťas >> přesně tak vánoce mě nijak neohromili a pokud můžu říct za sebe docela se těším až budu dělat

                  N???? | Čt 31.12.2009 21:25:02

                  [smazano na zadost autora]

                    Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 21:24:34

                    dvorák >> vypínám tel ale můžeš:-)) jo jo platná jak na roudnici tak i svazovka jsem to nechal vyměnit když jsem byl na horách doufám že bude od unora 20+

                      N???? | Čt 31.12.2009 21:24:11

                      románek >> [smazano na zadost autora]

                        Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 21:23:36

                        Bárťas >> tý brdo já šel včera na dvě pivka klukům chyběl jeden na karty skončil jsem u sedmýho a šel dom ráno nějak divně zapálil jsem v grilu dal krkovičku na rožen a v šest jsem došel dom a mám toho po kokot

                          Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:22:57

                          románek >> můžu Tě do rána párkrát prozvonit?

                            NRedfish_Brno - Profil | Čt 31.12.2009 21:22:32

                            románek >> 2,5hod, vydržať

                              Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:22:20

                              románek >> od zítřka platná povolenka,nervozitou ani neusneš. Závidím Ti....

                                N???? | Čt 31.12.2009 21:20:48

                                románek >> [smazano na zadost autora]

                                  Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 21:20:22

                                  Red carp >> Redfish_Brno >> Těžko postel volá

                                    NRedfish_Brno - Profil | Čt 31.12.2009 21:18:50

                                    rybomil >> Do půlnoci snad vydržíme, ne?

                                      N???? | Čt 31.12.2009 21:17:08

                                      Pvl >> [smazano na zadost autora]

                                        Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 21:15:57

                                        rybomil >> Jo tak To musi byt mazec.:-))
                                        Ja jsem nikdy nic pred a po akci nepozrel.Ani 2 den po chlastu nedostanu do sebe 1 pivko(jako na spraveni)? Jenom leju a pak Mi je zle:-)))