Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

Pvl - Profil | Po 31.12.2012 11:40:17

Kuriozita z pojišťovny

Neobvyklá pojistná událost se stala na jedné farmě, kde brigádník vedl do stáje koně a procházel přitom kolem řady zaparkovaných vozidel. V kapse mu však začal zvonit mobilní telefon s melodií "projíždějící formule". Kůň se splašil a během vyhazování zadníma nohama poškodil hned dva zaparkované terénní automobily. Šrámy, které po sobě podkovy zanechaly, znamenaly škodu dosahující téměř dvou set tisíc korun.

    Pvl - Profil | Po 31.12.2012 11:30:55

    Na baru sedí vlk, medvěd a prase a kasají se, kdo je větší frajer a drsoň.
    Vlk: „Já, když zavyju, tak se strachy třese celý les...”
    Medvěd: „To já, když zařvu, tak se strachy třesou celý hory...”
    Prase sedí, nic neříká, popíjí drink. Po chvilce polohlasně řekne: „To já si jen lehce odkašlu a strachy sere celý svět...”
    Sdílet s přáteli na Facebooku

      Pvl - Profil | Po 31.12.2012 11:27:16

      Poslední zpráva: „V Guinnessově knize rekordů byla vyřazena Monika Lewinská a nahrazena Islanďany. Ti totiž dokázali vykouřit polovinu Evropy!”

        Pvl - Profil | Po 31.12.2012 11:24:05

        Likérka Drak má nové logo. Drak - vytře ti zrak.

          mipa - Profil | Po 31.12.2012 11:08:34

          tomisBMW >> máš do budoucna dobře "zaděláno" ... jen tak dál a nepo*er si to !!!... :-)))

            tomisBMW - Profil | Po 31.12.2012 10:52:22

            mipa >> no drahá už muj plán na dnešní den zná a vše proběhlo v naprostém pořádku za chvilku vyrážíme no není kouzelná jen partáka asi neseženu tak nevím kdo mě bude fotit stěma céčkama :-)

              tomisBMW - Profil | Po 31.12.2012 10:38:15

              mipa >> no to nevím :-) ale pujdu ....

                mipa - Profil | Po 31.12.2012 10:34:51

                tomisBMW >> to je teorie ... ale co praxe ? :-)))

                  tomisBMW - Profil | Po 31.12.2012 10:33:55

                  mipa >> no teoreticky kdyby mi zavolal kamarád že se jdeme rozloučit se sezonou 2012 ? :-)

                    mipa - Profil | Po 31.12.2012 10:27:21

                    tomisBMW >> to můžeš, ale pochopila by to ? :-)))

                      tomisBMW - Profil | Po 31.12.2012 10:21:48

                      mipa >> no já bych jí mohl hodit na místo dnešního konání a ještě bych si mohl odzkočit na nedalekou přehradu dit je dneska poslední den .....

                        mipa - Profil | Po 31.12.2012 10:12:10

                        tomisBMW >>... já se dnes budu chovat tak, aby mne manželka nepustila k vodě ... na vždy :-)))

                          tomisBMW - Profil | Po 31.12.2012 10:03:59

                          jdete někdo dnes k vodě ? třeba jen na chvilku prohodit gumou ?

                            Pvl - Profil | Po 31.12.2012 9:55:53

                            Z5 >> Jen konstatování .

                              Z5 - Profil | Po 31.12.2012 9:54:38

                              Pvl >> je to fakt dobrý, to nemělo vyznít zle :-))

                                Pvl - Profil | Po 31.12.2012 9:52:59

                                Z5 >> Ono se toho asi moc novýho nedá najít .

                                  Z5 - Profil | Po 31.12.2012 9:46:10

                                  Pvl >> Znám, nejlepší je ten fór o hluchoněmejch myslivcích :-))

                                    Pvl - Profil | Po 31.12.2012 9:40:03

                                      Calex - Profil | Po 31.12.2012 9:33:35

                                      mipa >> Dík a valím na nákup. L.

                                        mipa - Profil | Po 31.12.2012 9:28:28

                                        Calex >> ahoj Libore, jsem rád, že jsem tě zastihl a mohu ti též popřát v novém roce vše nej, hodně zdraví a úspěchů - nejen rybářských ...
                                        ---------------------------------------------------​---------------------------------
                                        ... to samé přeji všem "hodným" MRKmenům ... :-)))