Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

románek - Profil | Čt 31.12.2009 21:44:57

ftipalek >> a to je nějaká nemoc že kuli přitulkyni nemůžeš jít?? ženská ´=poloviční zábava jednou taková utrata:-))

    dvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:44:06

    ftipalek >> a nemá se k tomu,aby usnula?

      dvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:43:19

      románek >> já taky zejtra skočím....

        ???? | Čt 31.12.2009 21:43:13

        [smazano na zadost autora]

          ftipalek - Profil | Čt 31.12.2009 21:42:49

          dvorák >> já jsem mel jit, jenze pritulka je nemocna tak jsme doma :)

            dvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:42:42

            Bárťas >> tak,tak. Sice už trošku otřepané,ale o to pravdivější

              ???? | Čt 31.12.2009 21:42:22

              [smazano na zadost autora]

                románek - Profil | Čt 31.12.2009 21:41:46

                ftipalek >> blázníš!! kalit na příkaz kde jsi viděl tu zábavu zejtra bude kalba až budou všici na šrot:-))

                  dvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:41:34

                  Bárťas >> tak průběžně dávej

                    ???? | Čt 31.12.2009 21:41:13

                    dvorák >> [smazano na zadost autora]

                      ???? | Čt 31.12.2009 21:40:25

                      dvorák >> [smazano na zadost autora]

                        dvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:40:12

                        ftipalek >> běž příkladem. Já kalím celej rok,nikdo mě k tomu nenutí. Dnes by to byla na prd zábava.

                          ???? | Čt 31.12.2009 21:39:29

                          roman >> [smazano na zadost autora]

                            petr12 - Profil | Čt 31.12.2009 21:38:30

                            románek >> já mám doma to samé..fantosi hadr!!!

                              ftipalek - Profil | Čt 31.12.2009 21:38:05

                              jezis, to je tu tolik lidi co nema co delat na silvestra? Tahnete nekam do knajpy a kalte co vam sily budou stacit :)

                                dvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:36:34

                                Bárťas >> ještě máš v zásobě nějaké opilecké foto? Ať se to tu oživí. Já jednu našel,ale to je až moc drsné,raději ne..

                                  románek - Profil | Čt 31.12.2009 21:36:11

                                  roman >> neboj ovladač lítá od manželky ke mně mít 300 programů tak ovladač zavaříme jo dávaj slušný písně

                                    roman - Profil | Čt 31.12.2009 21:34:43

                                    Bárťas >> pusť si očko a otevři flaštičku fernatu a bude to O.K. ooo))))

                                      ???? | Čt 31.12.2009 21:33:31

                                      románek >> [smazano na zadost autora]

                                        románek - Profil | Čt 31.12.2009 21:31:44

                                        Bárťas >> než prosekávat radši pojedu na řeku nerad trhám o led