Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 21:15:52

Co tam máme dál ? Kocovina je za náma :o§):

    Nrybomil - Profil | Čt 31.12.2009 21:13:10

    baitruner2 >> Kostka sádla nevím, ale otec před plesy vypil tak 4-5 lžic kachního nebo husího, můžu potvrdit, že vydržel nálož, co by porazila vola.

      Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:11:33

      románek >> taky znám pár takovejch "lidí"......

        NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 21:09:07

        IGI 080 >> Kamaráde , já už se o takovéto věci nestarám . Na tu trochu co vypiju a prdlajs vydržím by se snad ani nevyplatilo je použít . :o§)))))))

          Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 21:08:52

          Pry i kostka sadla ze zabijacky fungovala dobre?Nevim nikdy jsem To nepozrel a vzdy po zabijacce Mi bylo ukrutne!!! i 2 dny.

            Nrybomil - Profil | Čt 31.12.2009 21:08:19

            Red carp >> Redfish_Brno >> Mě se taky nasávání netýká, kvůli žaludku. Bylo mi v noci a ráno blbě, chtěl jsem se odpo prospat, ale smradi ječeli celý den. Asi to brzy zalomím.

              Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 21:07:44

              dvorák >> já taky ne ale mám pár kamošů co to dělaj celej večer i několikrát za sebou

                NRedfish_Brno - Profil | Čt 31.12.2009 21:06:58

                dvorák >> Musíš vyskočit z pelechu dřív, než ti poklesne hladina alkoholu na neúnosnou mez :-))

                  N???? | Čt 31.12.2009 21:06:26

                  IGI 080 >> [smazano na zadost autora]

                    NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 21:06:04

                    IGI 080 >> To si už nepamatuju. Jen vím ,že se používaly na žaludeční šťávy --se domnívám Prostě na žaludek .

                      Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:05:16

                      Red carp >> Redfish_Brno >> to vše je pěkný a určitě taky dobrý,ale napřed se musí vyskočit z pelechu. A to bejvá ten největší problém....

                        NIGI 080 - Profil | Čt 31.12.2009 21:04:04

                        Pvl >> Na akej baze bol Gastrogel?

                        Teraz je vrej nieco podobne, vola sa to Malox. Co myslis, je to nieco podobne?
                        http://www.nobelplus.sk/web/humanne-lieky/detail/m​aalox-14620.html

                          Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 21:03:43

                          románek >> blééé,to už bych asi nepozřel...

                            NRedfish_Brno - Profil | Čt 31.12.2009 21:02:49

                            Lehký pohyb, čerstvý vzduch, minerálka, cukry,...
                            Nebo další pivka :-))

                              Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 21:02:01

                              mám jinej recept... všechno vyblejt a ráno jedem nanovo:-))))

                                NRoh1!ck - Profil | Čt 31.12.2009 21:01:28

                                Bárťas >> ... někdy nezachrání až tak úplně, ale vždy mi bylo lépe

                                  N???? | Čt 31.12.2009 21:00:13

                                  Roh1!ck >> [smazano na zadost autora]

                                    NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 20:59:59

                                    Mám jednu zkušenost i když prášky a alkohol ... by se do sebe plácat neměly . Nevím jestli se ještě nyní vyrábí Gastrogel hoďku před akcí nasadit. Ráno ? Jako když se nic nepilo. To se nechalo smíchat kde co ! Je teda fakt ,že si v tom člověk pochodil :o§))

                                      N???? | Čt 31.12.2009 20:58:20

                                      dvorák >> [smazano na zadost autora]

                                        Nrománek - Profil | Čt 31.12.2009 20:58:19

                                        slavíte ožralky:-)))