Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

NRoh1!ck - Profil | Čt 31.12.2009 20:57:32

Pvl >> všechno jde, když se chce. :)
A fakt to funguje.... minulý rok návrat po Silvestru, až někde na Nový rok okolo 18é hodiny a kocovina žádná... možná to bylo tím, že už nějaké to "promile" putovalo tělem :)

Jinak další možnost, jak vyzrát nad kocovinou je studená sprcha a poté silná česnečka

    Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:57:29

    Bárťas >> Dyk pisu,ze mam suprovou skoro-tchyni.:-))
    PS:To Mi rika dost lidi,ale nam To nevadi:-))

      Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 20:56:28

      Bárťas >> jo,tu druhou možnost znám převelice dobře. Teď v zimě jakožto nekuřák dost trpím,v létě je to o něčem jiným.

        N???? | Čt 31.12.2009 20:56:09

        baitruner2 >> [smazano na zadost autora]

          N???? | Čt 31.12.2009 20:54:09

          dvorák >> [smazano na zadost autora]

            Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:53:52

            Pvl >> Kdyz si zacal o tchynich.
            Ja mam teda zatim jeste SKORO-TCHYNI a 1 nou nam s Evcou rikala:Deti az tady nebudu tak si na Me vzpomenete a budete litovat!A Ma odpoved byla:Hele neboj Ja Te necham zpopelnit a budes makat v presipacich hodinach i po smrti!!Na televizi.A bylo.14dni Me ani nepozdravila?Ale pak To vzala a bylo To OK:-))
            PS:Lepsi jsem nemohl si prat.(SKOROTCHYNI) Fakt.

              NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 20:52:33

              Roh1!ck >> To je lepší alternativa jak to " jde " hned po ránu ,je vyhráno :o§)

                Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 20:51:38

                Bárťas >> tak to se máš. Na hlavu si hned po probuzení vezmeš růžovou lentilku,zaleješ to nějakou minerálkou a funguješ. Já mám kolikrát žaludek jak na vodě,nemůžu se ani pořádně naobědvat,což je špatné.

                  NRoh1!ck - Profil | Čt 31.12.2009 20:51:06

                  říká se: „ čím jsi se zkazil, tím se naprav “

                    N???? | Čt 31.12.2009 20:51:02

                    baitruner2 >> [smazano na zadost autora]

                      N???? | Čt 31.12.2009 20:49:52

                      Pvl >> [smazano na zadost autora]

                        NRedfish_Brno - Profil | Čt 31.12.2009 20:49:44

                        Pvl >> Pochopil jsem a dík.

                          Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:49:41

                          Bárťas >> Mas same lepsi zlozvyky:-)))
                          PS:Ja neumim plavat.!:-)))Fakt.Ale To je jedno hlavne ze si nak tak rozumime?:-)

                            N???? | Čt 31.12.2009 20:47:47

                            baitruner2 >> [smazano na zadost autora]

                              Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:47:45

                              Pvl >> Jo tak To uz je ta 2 strana se donutit!!Ale jde To:-))

                                NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 20:46:52

                                Red carp >> Redfish_Brno >> Můj příspěvek ber s nadsázkou :o§) Přeju brzké uzdravení !

                                  N???? | Čt 31.12.2009 20:46:32

                                  dvorák >> [smazano na zadost autora]

                                    NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 20:45:28

                                    baitruner2 >> Určitě je lepší nějaký pohyb, popřípadě práce. Ale donutit se :o§)

                                      NRedfish_Brno - Profil | Čt 31.12.2009 20:44:46

                                      Pvl >> Ne že bych si nedal. No aspoň zítra mi bude líp než ostatním :-))

                                        Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:44:01

                                        Pvl >> Jo a taky jsem 1-nou posekal 1 sousedce kosatce?Nebo co To vlastne bylo?:-))Pak uz rikala,ze si To pokosi radsi sama.