- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Silvestrovský potlach
Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NRoh1!ck - Profil | Čt 31.12.2009 20:57:32
Pvl >> všechno jde, když se chce. :)
A fakt to funguje.... minulý rok návrat po Silvestru, až někde na Nový rok okolo 18é hodiny a kocovina žádná... možná to bylo tím, že už nějaké to "promile" putovalo tělem :)
Jinak další možnost, jak vyzrát nad kocovinou je studená sprcha a poté silná česnečka
A fakt to funguje.... minulý rok návrat po Silvestru, až někde na Nový rok okolo 18é hodiny a kocovina žádná... možná to bylo tím, že už nějaké to "promile" putovalo tělem :)
Jinak další možnost, jak vyzrát nad kocovinou je studená sprcha a poté silná česnečka
Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:57:29
Bárťas >> Dyk pisu,ze mam suprovou skoro-tchyni.:-))
PS:To Mi rika dost lidi,ale nam To nevadi:-))
PS:To Mi rika dost lidi,ale nam To nevadi:-))
Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 20:56:28
Bárťas >> jo,tu druhou možnost znám převelice dobře. Teď v zimě jakožto nekuřák dost trpím,v létě je to o něčem jiným.
Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:53:52
Pvl >> Kdyz si zacal o tchynich.
Ja mam teda zatim jeste SKORO-TCHYNI a 1 nou nam s Evcou rikala:Deti az tady nebudu tak si na Me vzpomenete a budete litovat!A Ma odpoved byla:Hele neboj Ja Te necham zpopelnit a budes makat v presipacich hodinach i po smrti!!Na televizi.A bylo.14dni Me ani nepozdravila?Ale pak To vzala a bylo To OK:-))
PS:Lepsi jsem nemohl si prat.(SKOROTCHYNI) Fakt.
Ja mam teda zatim jeste SKORO-TCHYNI a 1 nou nam s Evcou rikala:Deti az tady nebudu tak si na Me vzpomenete a budete litovat!A Ma odpoved byla:Hele neboj Ja Te necham zpopelnit a budes makat v presipacich hodinach i po smrti!!Na televizi.A bylo.14dni Me ani nepozdravila?Ale pak To vzala a bylo To OK:-))
PS:Lepsi jsem nemohl si prat.(SKOROTCHYNI) Fakt.
NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 20:52:33
Roh1!ck >> To je lepší alternativa jak to " jde " hned po ránu ,je vyhráno :o§)
Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 20:51:38
Bárťas >> tak to se máš. Na hlavu si hned po probuzení vezmeš růžovou lentilku,zaleješ to nějakou minerálkou a funguješ. Já mám kolikrát žaludek jak na vodě,nemůžu se ani pořádně naobědvat,což je špatné.
Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:49:41
Bárťas >> Mas same lepsi zlozvyky:-)))
PS:Ja neumim plavat.!:-)))Fakt.Ale To je jedno hlavne ze si nak tak rozumime?:-)
PS:Ja neumim plavat.!:-)))Fakt.Ale To je jedno hlavne ze si nak tak rozumime?:-)
Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 20:47:45
Pvl >> Jo tak To uz je ta 2 strana se donutit!!Ale jde To:-))
NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 20:46:52
Red carp >> Redfish_Brno >> Můj příspěvek ber s nadsázkou :o§) Přeju brzké uzdravení !
NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 20:45:28
baitruner2 >> Určitě je lepší nějaký pohyb, popřípadě práce. Ale donutit se :o§)
NRedfish_Brno - Profil | Čt 31.12.2009 20:44:46
Pvl >> Ne že bych si nedal. No aspoň zítra mi bude líp než ostatním :-))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











