Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

Nkranex - Profil | Pá 1.1.2010 1:23:24

kua,uz hodinu a pol som pytlak....

    Nmirmen - Profil | Pá 1.1.2010 1:19:39

    dvorák >> jo, musím zaklepat na dřevo, relativně slušná směna .. zatím

      Npavel68 - Profil | Pá 1.1.2010 0:55:28

      Káceč >> Ten se neztratí - žádný strachy o)))

        NKáceč - Profil | Pá 1.1.2010 0:54:11

        Pvl >> Hlavně se zase objev:-)))

          NPvl - Profil | Pá 1.1.2010 0:42:06

          Pánové mějte se , mizím - brou

            NPvl - Profil | Pá 1.1.2010 0:40:48

            Přeci jsem to vykoukal :o§) Nevystřeluje se to . Ale vypouští jestli to nemají Vietnamci . Zdá se že je to nějaký balon Myslím něco na způsob Čínských papírových

              NKáceč - Profil | Pá 1.1.2010 0:38:19

              roman >> Už jseš ve věku,kdy se to obrací k lepšímu:-)))

                Nroman - Profil | Pá 1.1.2010 0:35:36

                Káceč >> já to říkám jinak-o rok starší a blbějšíííí

                  NPvl - Profil | Pá 1.1.2010 0:29:53

                  Ještě jsem neviděl rachejtli .. Bude to asi na způsob jako padáčková s tím rozdílem ,že se nese vzduchem a nepadá . Nevíte co je to za novinku ? :o§)

                    NPvl - Profil | Pá 1.1.2010 0:18:57

                    Káceč >> Jak říkáš -píšeš :o§)

                      NKáceč - Profil | Pá 1.1.2010 0:16:31

                      Pvl >> Nemluvím.Raději píšu:-)))

                        NPvl - Profil | Pá 1.1.2010 0:15:23

                        Káceč >> Ani nemluv ... :o§) (

                          Ndvorák - Profil | Pá 1.1.2010 0:13:58

                          mirmen >> to není špatné,ne? Když jsem dělal ve zdravotnictví,tak jsem si bral s oblibou služby na vánoce,silvestra atd...

                            NKáceč - Profil | Pá 1.1.2010 0:12:49

                            Pvl >> Taky jsi o rok mladší a moudřejší?Stárnou jenom blbci:-)))

                              Nmirmen - Profil | Pá 1.1.2010 0:08:39

                              Denny >> jo, já pravě teďka :-(

                                Nanakonda - Profil | Pá 1.1.2010 0:08:32

                                Nový Kanclíř pod sněhem

                                  Nbaitruner2 - Profil | Pá 1.1.2010 0:06:40

                                  Na zdravi.:-)

                                    Ndvorák - Profil | Pá 1.1.2010 0:05:04

                                    Pvl >> no.

                                      NPvl - Profil | Pá 1.1.2010 0:00:02

                                      A je to

                                        Njudas.d - Profil | Čt 31.12.2009 23:56:23

                                        Tak pánové chystejme jse na připitek