Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

kroupa - Profil | Pá 31.12.2010 9:55:28

Pvl >> no kdo asi ????? O)))

    Pvl - Profil | Pá 31.12.2010 9:47:48

    Jen by mne tak zajímalo ? Kdo si to dal do oblíbených :o§))))))

      Pvl - Profil | Pá 31.12.2010 8:34:08

        Pvl - Profil | Pá 31.12.2010 6:42:44

        TOP 5 nejvražednějších koktejlů! Dovolil jsem si upozornit - ale i tak, stejně bude záležet na chuti každého s....:o§)

        http://www.prozeny.cz/recepty/recepty-a-vareni/napo​je/18805-top-5-nejvrazednejsich-koktejlu

          Pvl - Profil | Pá 31.12.2010 6:30:12

          Hned na úvod bych vám rád popřál

          Úsměv a dobrá nálada sice nevyřeší všechny problémy, ale naserou kolem tolik lidí, že stojí za to uchovat si je i do roku 2011. Jen to nejlepší a hodně rybářských zážitků v príštím roce .

          To vám přeje Pvl

            Pvl - Profil | Pá 31.12.2010 6:24:12

            A máme tady Silvestr !
            Tak mne napadlo znovu oživit tento pokec .Záleží jen na vás, jestli se můj nápad setká s vaším zájmem :o§)

              Pvl - Profil | Pá 1.1.2010 11:56:08

              Sivestr je fuč. Tak už zde nemá co dělat

                rey - Profil | Pá 1.1.2010 11:52:50

                aligator >> Tak si z toho nic nedělej to se dá lehce dohonit.

                  aligator - Profil | Pá 1.1.2010 11:51:27

                  rey >> nene, to jsem myslel na sebe, ne na tebe :-)

                    Pvl - Profil | Pá 1.1.2010 8:24:31

                    Blázni ! všichni už zase asi čumí u vody Nikde ani hnáta :o§))

                      Pvl - Profil | Pá 1.1.2010 8:14:02

                      všeta >> Zdar , Tobě také + pěkné úlovky :o§)

                        všeta - Profil | Pá 1.1.2010 8:02:20

                        Pvl >> čau štastné a veselé nové rok

                          Pvl - Profil | Pá 1.1.2010 7:56:13

                          hááálooooooooooo

                            rey - Profil | Pá 1.1.2010 3:22:22

                            aligator >> kdo já určitě né.

                              aligator - Profil | Pá 1.1.2010 3:14:24

                              rey >> střízlivý a tím pádem taky blbý :-)))))))

                                rey - Profil | Pá 1.1.2010 2:40:11

                                aligator >> Ale kde tu je veselo a všichni ožralí a jak je to u tebe?

                                  aligator - Profil | Pá 1.1.2010 2:34:52

                                  všichni střízliví???

                                    SIOLA - Profil | Pá 1.1.2010 2:27:59

                                    Kurva, sem 2 hodiny bez povolenky

                                      rey - Profil | Pá 1.1.2010 2:14:21

                                      Tak lidi kde je kdo snad rybáři vydrží celou noc?

                                        kranex - Profil | Pá 1.1.2010 1:24:11

                                        ludia,neblbnite s tymi rachejtlama uz,kcem ist spat...