Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

NDenny - Profil | Čt 31.12.2009 23:55:22

Worm >> dneska to nejak preziju a zitra uvidime,ale uz jsem si nejak zvykl,ze na Vanoce a Novy rok prevazne makame,Mas pravdu,den jako kazdy jiny.

    Nroman - Profil | Čt 31.12.2009 23:54:56

    Káceč >> už je to tady...skoro

    ještě vnímám ooo))))

      Nroman - Profil | Čt 31.12.2009 23:54:17


      starý rok překročil osudnou hodinu.
      Nesu Vám lidičky, nesu Vám vzkaz,
      že ten rok letošní, začíná včas.
      Krásné svátky přeju

        NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 23:52:30

        roman >> To jsi určitě sežral něco zkaženýho.To nebude chlastem:-)))

          Nroman - Profil | Čt 31.12.2009 23:50:25

          Rok se s rokem sesel zase, tak se ozer jako prase. Uz je ti zas o rok vic, nedelej si z toho nic. Chlastej at nic nezbude!!! Lepsi uz to nebude

            NWorm - Profil | Čt 31.12.2009 23:49:59

            Denny >> Na šichtu?Nic si z toho nedělej,hlavně,aby se Jitka z toho dostala...jinak je to den jako každý druhý....

              NDenny - Profil | Čt 31.12.2009 23:46:34

              baitruner2 >> no joo,tam me najdes temer vzdy a JKL take,proste lidi,kteri se navzajem hecujou a obcas i o rybach se neco napise :-)

                Nroman - Profil | Čt 31.12.2009 23:43:18

                Káceč >> hmmm tak už vím proč je mně blbě....

                  Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 23:42:55

                  Denny >> A-ha tak tam ses teda celou tu dobu zasitej?:-))))
                  Me bylo divny,ze pises nak malo?
                  PS To Ja taky.Nejni moc casu.:-)

                    NDenny - Profil | Čt 31.12.2009 23:40:46

                    Worm > diky,moc si Sivestra neuzijem,Jitka klempiruje s nejakou blbou chripkou a ja za chvilku padam na sichtu,radsi bych se nekde trosku namazal,ale nemuzu :-)))))

                      NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 23:40:06

                      roman >> To né.To je lak na rakve:-)))

                        NWorm - Profil | Čt 31.12.2009 23:38:01

                        Denny >> Karle,tobě i Jitce za velkou vodu....taky vše nej :o)))

                          NDenny - Profil | Čt 31.12.2009 23:36:15

                          baitruner2 >> me najdes prevazne tady
                          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=621550
                          myslim,ze i ty budes vitan :-)

                            Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 23:34:32

                            Denny >> Ahoj Karle.Vam taky preju vse nej do toho noveho roku 2010 hlavne pohodu a aby dobre bylo.:-)))
                            PS:Nak na Tebe tady nemuzu narazit?:-))

                              Nroman - Profil | Čt 31.12.2009 23:33:06

                              Káceč >> ty říkáš fernetu terpentýn ???????,,

                                NDenny - Profil | Čt 31.12.2009 23:31:50

                                Pratele,vzhledem k tomu,ze se u vas blizi pulnoc,tak vam preji vse nej do Noveho roku a hodne krasnych chvil u vody.

                                  NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 23:31:16

                                  roman >> Terpentin chlastat nehodlám:-)))

                                    Nroman - Profil | Čt 31.12.2009 23:28:53

                                    Káceč >> to já znám i lepší věci než mlíko ooo)))

                                      NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 23:27:59

                                      Káceč >> Určitě .o§)

                                        NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 23:24:57

                                        Pvl >> To je jasnej důkaz,že mlíko je prospěšné zdraví:-)))