Silvestrovský potlach

Napadlo mne ,že by možná bylo vhodnější založit tuto "otázku " jen pro pokec na dnešní den . Nebude alespoň kupa příspěvků v jiných sekcích . V novém roce budou relativně čisté . Jestli souhlasíte, nic vám nebrání vstoupit
Autor diskuse: Pvl - Profil , 31.12.2009 všeobecné - ostatní

NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 23:22:13

Káceč >> Jedna příhoda -nehoda . Mne také zachránil kravín Dělali jsme střechu( už ani nevím přesně místo ) jen vím, že to bylo na Moravě . Byl jsem ještě učeň. Tenkrát - přidržovač při sváření.... Určitě Ti je jasné co se odehrálo. ( bylo nablikáno) Tenkrát mne zase zachránil odstřeďák

    Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 23:17:58

    Káceč >> Jo mas recht.:-)

      NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 23:15:55

      pavel68 >> Učíš se rychle.Opravdu je vemeno na počátku podmáslí:-)))

        NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 23:14:53

        baitruner2 >> Tak slepák už tě nikdy nechytne.Můžeš pít bez obav:-)))

          NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 23:14:00

          Pvl >> Jeden čas jsem dělal udržbáře v kravíně.A jak tak jednou přijdu ráno do práce s kocovinou,tak jsem se chtěl napít mlíka z chlaďáku.Jenže jsem si ho nerozmíchal a tak jsem vypil asi litr smetany.Na ex.Bolt by neměl šanci.To byly fofry:-)))

            Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 23:09:51

            Me je To uplne fuk,ze se To blizi:-))Ja si tady popijim a jsem uplne spokojenej.Pes uz spi konecne po pilulkach a Me taky chutna.:-))
            PS:Aby dobre bylo.

              Nftipalek - Profil | Čt 31.12.2009 23:08:39

              románek >> jo to znam, ale z politickyho hlediska je to nevhodne abych sel na silvestra sam :)

                Njudas.d - Profil | Čt 31.12.2009 23:07:11

                Tak už jse to blíži kucí

                  Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 23:04:56

                  rybomil >> Fakt?Ja teda nejsem primo z Dobrise(jenom povolenku tam platim),ale ted bydlim 8km od Dobrise a na Papik taky chodim chytat.(jen z jara) A v huti mam 1noho kamarada na ryby:-)Je To kousek.
                  PS:Jo v 1978 jsem se teprv narodil:-))))))

                    Nrybomil - Profil | Čt 31.12.2009 23:01:03

                    Redfish_Brno >> Zatím jo.
                    baitrunner2: Měl bych zajet někdy obhlídnout Dobříš a Starou Huť, bydlel jsem tam 1978 a pak 1986.

                      Npavel68 - Profil | Čt 31.12.2009 23:00:52

                      Káceč >> jáák čmoude - jen počkej vemeno o)))

                        Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 22:59:50

                        Bárťas >> Jo dali! Zatim dobry:-))

                          N???? | Čt 31.12.2009 22:58:32

                          baitruner2 >> [smazano na zadost autora]

                            Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 22:57:28

                            Bárťas >> Ano.A pred tim kachnu s 12ti a s cervenym a bilym zelim.To byl zaklad jak ma byt.Hold neunesl jsem napor Švedu!Ale kdyz Me otevreli tak tam toho bylo vic.Jeste k tomu jsem mel srostle streva.Ale To je z u prace,kterou delam uplne normalni.Teda rikal Mi To ten doktor:-)))))

                              NPvl - Profil | Čt 31.12.2009 22:55:19

                              Káceč >> To si snad umím představit :o§)

                                Nbaitruner2 - Profil | Čt 31.12.2009 22:55:01

                                Káceč >> No Ja To doktorovi rikal taky,ze se neco ve Me zesralo,ale s tech Plzni To fakt nejni!:-))
                                Ted uz Mi je hej,ale tenkrat jsem mel fakt namale..-))

                                  NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 22:54:47

                                  pavel68 >> Ty půjdeš do udírny.Čmoude:-)))

                                    Ndvorák - Profil | Čt 31.12.2009 22:54:40

                                    Bárťas >> nemám,mrzí mě to. Alespoň Pvl nemusí zasahovat :-))

                                      NKáceč - Profil | Čt 31.12.2009 22:54:12

                                      Pvl >> Podmáslí je klasika,ale jak na něj člověk není zvyklej,tak se naběhá:-)))

                                        N???? | Čt 31.12.2009 22:53:45

                                        baitruner2 >> [smazano na zadost autora]