Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

džigit - Profil | Út 31.5.2016 11:19:26

chlapci,nechcu vám do teho kafrat,ale kdybyste mluvili s někým odpovědným,co je nad místníma,divili byste se,jak je okolo tych místních komunikací bordel.
O někerych se ani nevi,že su.Někere su osazene značkama a v Bruntali ani nevi proč apod. Bolševik se z nikym nemazlil,potřeboval přehradu,tak stavěl jak to tehdy bylo zvykem.Cesty robil kaj vyšlo a nikeho se neptal.
Mně se tenkrát jednalo o zákaz v Rázové.Ten se dal mistni starosta pod točnu,s dodatkovu tabulku,že dal enem majitel pozemku!!!???!!!

    Ryben - Profil | Út 31.5.2016 11:00:08

    Stroft >> s tím jsem měl já i kolega problém. Možná měla úřednice zrovna svoje dny, ale řekla,že to proste nejde. Prý jen osobně v úřední hodiny. Bylo to loni na podzim,tak se snad něco posunulo... ta pravá sezóna teprve začne :)

      petrikveprik - Profil | Po 30.5.2016 13:44:32

      romanek26 >> není co specifikovat. Vždy si říkám, že tam ty povolení/zákazy apod. jsou tak absurdní, že to už více nejde.. a jde. Trochu tu naznačil Stroft. Zbytek nestojí za ztrátu času..

        Stroft - Profil | Po 30.5.2016 13:37:48

        Ryben >> Vše vyřídíš přes telefon a banku.Povolení ti pošlou poštou. Nikde jezdit nemusíš.

          romanek26 - Profil | Po 30.5.2016 13:30:59

          Tak jsem si dál tu práci a informoval se.hromada zmizne během tři dnů.opravuje se tam propust a je to tam prý kvůli nakladakum(bezpečnost pracovníků).osobák projet bokem muze.jinak tam jsou velice příjemné úřednice,což u nás je úplný opak a já mám pomalu strach jít zaplatit složenku za psy.

            romanek26 - Profil | Po 30.5.2016 13:22:35

            Na tu hromadu bych se dotazoval na mu mezina,bo tam ale moc nejezdím tak mne to moc neznepokojuje.

              romanek26 - Profil | Po 30.5.2016 13:19:22

              eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 30.5.2016 12:16:41 >> můžeš to blíž specifikovat?moc jsem nepochopil o_O

                petrikveprik - Profil | Po 30.5.2016 12:16:41

                Momis >> :-))) já se poseru. Doteď stály u vody jen karavany, teď už tam budou i tatry a bagry :-)

                  Ryben - Profil | Po 30.5.2016 11:08:31

                  Popravdě, vydávání povolení k vjezdu taky není zrovna košér. Úřední hodiny v místních obcích si můžou tykat s přestupným rokem. Nutnost vyzvednou povolení osobně v době digitálního věku je taky celkem házení klacků pod nohy. Věřím tomu,že spousta lidí by těch pár kaček rádo za vjezd zaplatilo. Ale brát si den dovolené,abych si tam zajel někdy přes týden a zrovna se trefil do úředních hodin je uvalené. A navíc se kolikrát rozhodnu na poslední chvíli, jestli jet nebo ne.

                    romanek26 - Profil | Ne 29.5.2016 16:50:21

                    GTdpcfix >> tak,něco málo mám z člunem na harte objete a je pravda že z lodě ten bordel jde vidět nejvíc.zítra chci jet,ale bojím,bojím toho počasí.

                      Stroft - Profil | Ne 29.5.2016 11:33:43

                      To je dost dobré, na úřadu prodávají povolení k vjezdu a pak to zasypou:-( Dokud nebude na Hartě záchytné parkovišti a sjezd do vody pro lodě, tak se to bude řešit, tak jak se to řeší, zákaz- nezákaz.
                      Rybolov z lodě povolen ale volný přístup nikoli.

                        GTdpcfix - Profil | Ne 29.5.2016 8:18:08

                        romanek26 >> v tomhle mas rozhodne pravdu...vychazek mam opravdu hodne a jak vis venuji se vyhradne rivlaci tudis kdyby jsem ti povidal ceho jsem kazdorocne svedkem samy by jsi kroutil hlavou,pokud-li se vyhnes mistum kde mas auto rovnou za prdeli narazis ale i na slusny rybare ....v horoucim lete pak i na pekny holky:D:D

                          romanek26 - Profil | So 28.5.2016 23:47:33

                          GTdpcfix >> Jjjj,slyšel jsem.já jen chtěl reagovat,že zrovna takovydle by zasloužily potkat toho aktivistu.komu znas se chce tahat z bebechama k vode,taky tolikrát sjedu,ale jen vyložit a rychle upalovat.pomalu ale uvažují,že zahodim slušnost a zodpovednost,bo dnes se to asi moc nehodí a nenosí.

                            GTdpcfix - Profil | So 28.5.2016 23:34:32

                            romanek26 >> vsak to obchazel primo na mezine ten myslivec...ze byl naruseny je jiz dalsi vec no

                              romanek26 - Profil | So 28.5.2016 21:16:57

                              A proč by to neoběl,když mu hovno hrozí.pár roku zpět obcházel hartu nějaký myslivec a bral takovým ventilky.dařilo se ?

                                Momis - Profil | So 28.5.2016 18:22:37

                                MOndo >> Ale jo, nejhorší úsek cesty opravili (nový asfalt), jsou ještě díry hned zkraje ale to je prý v plánu. Oproti minulým rokům je to „luxusní jízda". Dneska jsem psal na obec i s fotkama. Jejich opatření postihuje jen ty slušné rybáře. M.

                                  MOndo - Profil | So 28.5.2016 16:26:45

                                  Momis >> Jestli si dobře pamatuju, tak jsem tam jezdil se strejdou jako děcko, dokud tam nezavedli to povolení. Strejda si to nešel tenkrát vyřídit z principu, protože ta cesta byla ve stavu, jak kdyby tam každej den projelo 100 tanků. Přestali jsme tam jezdit. Opravují to nějak? Kdybych se ale někde drbal na úřadu pro nějaké povolení, pak by mi tam nasypali tohle a chtěl bych u závory spustit loď, tak abych se asi naštval :)

                                    Momis - Profil | So 28.5.2016 15:54:45

                                    MOndo >> Jo, povolení ke vjezdu vydává obecní úřad v Mezině. Den - 20Kč, měsíc 60Kč a rok 600Kč. Asi pro někoho moc, když ve městě platí 20Kč/hod. M.

                                      mazar - Profil | So 28.5.2016 12:54:13

                                      Vodní kurka >> Lopata :-D

                                        Vodní kurka - Profil | So 28.5.2016 11:42:33

                                        Momis >> Tak je jediné řešení.

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait