Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

MOndo - Profil | So 28.5.2016 11:41:09

Momis >> To je klasika :D Není tam na tu cestu nějaké zvláštní povolení?

    Momis - Profil | So 28.5.2016 11:31:49

    Pro ty co jezdí na Mezinu k závoře. Je tam na cestě hromada kamení cca 500m před závorou. Slušní musí pěšky a hovada to objedou a zas parkují v lese. M.

      Ryben - Profil | Po 23.5.2016 13:12:08

      Já byl taky včera. Kapry a amury jsem viděl nádherné. Při pohledu na lovíci štiku u břehu se mi roztřepaly plandavky v krabičce a hejno okounů zas vystrašilo gumy až změkly. Kapříkům se teda na háček moc nechtělo, tak jsem si Hartu užíval s matchkou a byl odměněn spoustou plotic, cejnů... jen podotknu,že ze dna nešlo nic - ryby byly všechny ve sloupci ne-li pod hladinou. Petrův zdar

        romanek26 - Profil | Ne 22.5.2016 21:47:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ale je tam krásně.

          romanek26 - Profil | Ne 22.5.2016 21:45:32

          Ta holka mne nepřestane udivovat,jednou si zachytas jak na závodech a pak dvě návštěvy a ani tuk,jako by tam nebyl nic...zkoušel jsem to jak u brehu,tak i dál a bez výsledků a to jsem viděl kousky,jaké se mi ještě nepodařilo vytáhnout...

            gins - Profil | Ne 22.5.2016 19:13:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Harta při soumraku.

              romanek26 - Profil | St 18.5.2016 17:47:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              To víš že jo,jen je to tam pro mne taková srdcovka.a je tam v celku klid.taky čekám na zahajenou,tak doufám,ze letos bude kapetku lepší.bo vůči cílové rybě,jsem v podstatě ještě panic.kosa byla tajná to jo,však naproti mne a bylo jich dost všichni odpadli kolem druhé hodiny.líbil se mi borec,co vtom větru vyrazil na vodu,normální sebevrah :-).

                GTdpcfix - Profil | St 18.5.2016 1:43:42

                romanek26 >> tak ty ani jinde nejzdis ne?v nedeli byla kosa jak hvado taky jsem tam dobre vymrznul az do rana:/a ryba na kterou cekam moc nejde...sry kapry nechytam

                  romanek26 - Profil | Út 17.5.2016 15:13:52

                  Tak,kdo byl v neděli!?já vydržel do 22:00 a od rána jen 2 jízdy,ale z důvodů ztuhlosti těla,promarněné.pak jsem sed do auta a baterka kaput.dodávám že jsem byl v psí zátoce,takže docela mazec.:O

                    mazar - Profil | So 14.5.2016 11:10:27

                    Ryben >> Taková doba byla snad jen, když nebyla přehrada a nějaký cvok to sjížděl na Pálavě ne? :-D

                      Ryben - Profil | So 14.5.2016 9:37:54

                      mazar >> no,tak ono je třeba počítat s nárustem rybářského tlaku na revír. Doby,kdy jsem tam přijel a za celý víkend potkal jen pr projíždějících lodiček jsou dávno pryč...

                        Polčis - Profil | Pá 13.5.2016 12:16:06

                        GTdpcfix >> To já taky jednou zachytal a podruhé sem spíš dřímal:-)

                          GTdpcfix - Profil | Pá 13.5.2016 6:30:11

                          Polčis >> byl jsem ted taky na feeder a zachytal jsem slusne ale je to hodne o fleku mam flek kde mi jdou pekne den co den ale byl jsem na flekach kde ve trech lidech nebyl jediny zaber...je to zajimave docela...kazdopadne uz to bude jen horsi a horsi pac kytky uz zacaly rust:(

                            Polčis - Profil | Pá 13.5.2016 5:29:18

                            GTdpcfix >> Místo celkem neřeším,jen se mi nechtějí všechny ty krámy tahat někde daleko a ještě do kopce.:-)Ale necham si klidně poradit😁

                              GTdpcfix - Profil | Čt 12.5.2016 22:11:14

                              Ryben >> vodu drzi uz 4 roky po sobě mazar ti to pise dobre ale ze by se chytalo vice by jsem nerek...hlavne u okounu by jsem rek ze je to cim dal slabsi,bavim se o okounech ne okouncich

                                GTdpcfix - Profil | Čt 12.5.2016 22:09:15

                                Polčis >> na tak blbem miste jsi byl chytat jo:D

                                  romanek26 - Profil | Čt 12.5.2016 15:58:17

                                  mazar >> tak hádam že candát a štika asi ano,ale okounum se docela daří.

                                    mazar - Profil | Čt 12.5.2016 10:25:50

                                    Ryben >> Minulý rok byla veká voda dlouho a tuším 4 roky z5 taky. Neřekl bych, že těch dravců nějak výrazně přibylo.

                                      Ryben - Profil | Čt 12.5.2016 10:24:26

                                      romanek26 >> pár týdnů nehýbat s vodou a do budoucna se můžem těšit na novou osádku všech druhů. Hlavně okyšů není nikdy dost...

                                        Polčis - Profil | Út 10.5.2016 10:47:06

                                        Samo že okouních jiker:-)

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait