Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

romanek26 - Profil | Po 9.5.2016 22:05:12

Polčis >> souhlasím...

    Polčis - Profil | Po 9.5.2016 16:52:41

    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 9.5.2016 12:04:39 >> Doufejme že ne, v zprávách jdou vidět pásy okolních jiker.

      petrikveprik - Profil | Po 9.5.2016 12:04:39

      romanek26 >> pěkné - snad to neklesne jakmile se v travinách vytřou ryby..

        MichalM(štikař) - Profil | Po 9.5.2016 10:55:48

        romanek26 >> je tam krásně :).

          romanek26 - Profil | Po 9.5.2016 9:55:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          bejzirek >>

            romanek26 - Profil | Po 9.5.2016 9:53:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            bejzirek >> jak jsem slibil.

              romanek26 - Profil | Ne 8.5.2016 20:00:28

              bejzirek >> mne se zase nechce domu :-)

                bejzirek - Profil | Ne 8.5.2016 19:58:02

                uz se tam tesim jak male decko :-)

                  Polčis - Profil | Ne 8.5.2016 19:29:57

                  bejzirek >> Dnes sem se byl jen projít,byl sem v týdnu a občas to potáhlo.

                    bejzirek - Profil | Ne 8.5.2016 19:24:58

                    Polčis >> a bylo apson neco dneska ? :-) krom pekneho pocasi ?

                      Polčis - Profil | Ne 8.5.2016 19:21:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      bejzirek >> Je to plné..

                        bejzirek - Profil | Ne 8.5.2016 14:11:12

                        to budes hodny :-)

                          romanek26 - Profil | Ne 8.5.2016 14:06:16

                          bejzirek >> vyfotil jsem ti břeh,ale nejde mi odeslat fotka,tak ti to tu hodim,až dojedu dom..

                            romanek26 - Profil | Ne 8.5.2016 13:52:44

                            romanek26 - 8.5.2016 13:29:20 >> řekl bych že je top stav....takhle by to mohlo vydržet do 31.12

                              bejzirek - Profil | Ne 8.5.2016 13:46:39

                              chystame se s kamosem na par dni...tak sondujem co a jak :-) jak je na tom voda ? kdyz jsme se tam byli podivat ke konci brezna.. bylo tak metr, metr apul podstav...ted to vypada lip ne ?

                                romanek26 - Profil | Ne 8.5.2016 13:29:20

                                Foto cca 5minut staré....počasí dle mého gusta,mírný vítr,jen rybáři nikde o_O.Z úlovkem jsem zvědavý,je to moje třetí návštěva a u první nic,druhá jedna plotka,tak dnes jsem zvědav.a co vy???

                                  bejzirek - Profil | So 7.5.2016 17:24:11

                                  tak co panove, nake ulovky z harty ? :-)

                                    mazar - Profil | Pá 22.4.2016 9:31:10

                                    DaveX >> Na Hartě začíná být živo s blížícími se prázdninami a nájezdy tlup ožralých děcek. Ne, že bych byl v mládí lepší.

                                      DaveX - Profil | Pá 22.4.2016 6:52:53

                                      Ahojte, za 2 týdny se chystám na víkend. Máte někdo zprávy, zdali už je živo? :) Díky!

                                        carpkillerDan - Profil | St 6.4.2016 13:31:57

                                        čau chlapi tak jak to jde na Hartě?

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait