Slezská Harta a kouzlo jejího okolí

Zdravím všechny přiznivce rybařského cechu. Zde se můžete podělit o aktuální stav a o své zkušenosti na přehradě Slezská Harta. Můžete sem dávat fotografie ne jenom samotné přehrady, ale i vašich ulovků bez ohledu na druh a jejich velikost. Za všechny užitečné příspěvky, pěkné fotografie nebo veselé či smutné příběhy Vám všem předem moc děkuji.
Autor diskuse: pajinek - Profil , 12.12.2009 všeobecné - ostatní

Kajman60 - Profil | St 30.3.2016 0:29:00

Caty >> .-))neboj, dělal jsem si ...(!)....-)

    gins - Profil | Út 29.3.2016 23:46:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Neděle zahájení sezóny, čístá 0.Zdravím všechny.

      pajinek - Profil | Út 29.3.2016 23:37:03

      pondělní procházka ........

        Caty - Profil | Út 29.3.2016 23:24:08

        Kajman60 - 29.3.2016 22:05:16 > Se budu dost divit, když na mě v ranní mlze zazvoní šalina :D

          F16 - Profil | Út 29.3.2016 22:36:53

          Kajman60 >> tak mě stačí ta moja obyčejná:-)

            Kajman60 - Profil | Út 29.3.2016 22:05:16

            F16 >> ja budu ještě -tunit loď, světla, pozičky, zasuvky atd...jo, a zvonek ze šaliny,,,ať se s nikym nesrazim.-)))))))

              F16 - Profil | Út 29.3.2016 21:59:25

              Kajman60 >> ahoj.Zatím nemožu.Ale neboj,už se to blíží:-)

                Kajman60 - Profil | Út 29.3.2016 21:57:45

                F16 >> ...ahoj Zdenku,,,nezrobime výlet...-)...?...už mě to tam laka...

                  F16 - Profil | Út 29.3.2016 21:51:45

                  romanek26 >> pěkné fotky.Je vidět,že ta příroda je ještě taková spíše podzimní než jarní.Ale i tam se to brzy zazelená:-)

                    romanek26 - Profil | Út 29.3.2016 21:51:10

                    ...

                      romanek26 - Profil | Út 29.3.2016 21:48:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      .

                        romanek26 - Profil | Út 29.3.2016 21:47:04

                        Dnes jsem zahájil sezónu,ale zatím ještě spí.tak jsem aspoň udělal úklid co tam zřejmě udělali a donesli turisti.bylo super akorát větřisko....

                          Momis - Profil | St 23.3.2016 16:45:17

                          Ahoj. Dneska jsem si byl vyřídit povolení ke vjezdu (Mezina) a taky jsem zjistil, že kdo si plánuje zahájení dravců někde „u závory" tak má smůlu. Hasiči tam letos mají závody 15.6. A tak 3 dny předem a taky den poté - 16.6. tam bude dost rušno. M.

                            Ryben - Profil | Po 21.3.2016 23:16:34

                            Ono je to vesměs s tim povolenim ke vjezdu kdekoliv na Hartě divné. Už jenom třeba vjezd od zakazu na "povoleni obce". Člověk by si i těch pár korun rád zaplatil,ale na obcích jsou úřední hodiny hodně sporadicky a když člověk neví do poslední chvíle, zda pojede,či ne - má smůlu! Natož nějaký vjezd do vody... to už si potom můžete připadat jako VIP

                              carpkillerDan - Profil | Po 21.3.2016 14:33:21

                              gins >> aha,tak to je škoda

                                gins - Profil | Ne 20.3.2016 21:40:49

                                carpkillerDan >> Dávají na obci,ale neslyšel jsem že by ji někomu dali.Pokud nemáš známého.

                                  carpkillerDan - Profil | Ne 20.3.2016 12:35:56

                                  čau chlapi dá se někde sehnat povolení na vjezd do Razovské zátoky?

                                    Ryben - Profil | Po 7.3.2016 9:33:54

                                    dobré sledovat tady - http://app.pod.cz/portal/Nadrze/cz/pc/Mereni.aspx?i​d=300021251&oid=1
                                    Do plného chybí ještě celkem dost,ale je to na dobré cestě :)

                                      Polčis - Profil | Ne 6.3.2016 19:19:06

                                      bejzirek >> Dnes sem tam byl se projít.
                                      Chybí odhadem už jen metr do plného stavu.Stoupá to teď cca 10cm denně.

                                        bejzirek - Profil | Ne 6.3.2016 12:11:24

                                        Zdravíčko, nemáte někdo aktuální info o Hartě ? chystáme se příští víkend a celý den, ale težko říct jak je to s vodou..posledni fotky nejsou moc pozitivní..popřípadě nějaké Tipy :-P děkujii

                                          Červené karty: Martin..., Martas.bait