Zlaté české/slovenské ručičky

K této otázce mě přivedly často až nesmyslné ceny některých rybářských potřeb které se dají zcela jistě při troše přemýšlení udělat doma defakto na koleně a tím i ušetřit nemalé peníze.Pokud máte takovédle udělátka a hýbátka ....Zkrátka cokoli na čem jste ušetřili hoďte to sem i s fotem.Jistě se najde hodně lidí co váš nápad potěší a inspiruje.

Ps.Pokud se nebudou reakce věnovat tématu tak to mažu a dávám karty.Jde o diskuzi a ne o hospodu kde má každý velkou hubu a skutek utek!!!!!!!
Autor diskuse: bart.bm - Profil , 11.12.2009 všeobecné - domací dílna

Snažíte se ušetřit výrobou různých udělátek?

A) pokud to dokážu tak ano83%

B) pokud to dokážu s pomocí kolegy tak ano2%

C) snážím se ale mám jednu ruku levou o))3%

D) snažím se ale mám obě ruky levé o))5%

E) né mám olšové ruce a strach že bych si ublížil o))7%

Od 16.12.2009 hlasovalo 444 čtenářů.

Vaša - Profil | Pá 11.2.2011 23:02:07

visage >> Levné je to jen pokud si seženeš jen tu krabišku :-) S obsahem by to tak levné nebylo :-)

    visage - Profil | Pá 11.2.2011 22:17:28

    Vaša >> ale aka dobra bola za novoty :DDD

      Vaša - Profil | Pá 11.2.2011 20:06:06

      visage >> Tam to mám schované taky. Je to levná a velmi povedená krabička na návazce.Používám to už asi 5 let.

        visage - Profil | Pá 11.2.2011 13:45:15

        mascha >> ano plech

          mascha - Profil | Pá 11.2.2011 13:40:24

          visage >> ten od koňaku je plechovej, viď? to je lepší než papírovej od Pringles...

            visage - Profil | Pá 11.2.2011 13:38:28

            dvorak002 >> ja to mam v takom tubuse od koňaku :D

              mascha - Profil | Čt 10.2.2011 21:43:36

              dvorak002 >> ja to davam jeste cely do kulaty krabicky od bramburku pringless (nebo jaxetomenuje). a tu pixlu pak na ledvinku do kulatyho drzaku na lahev. da se tak nosit na opasku, mam tam fc a wolfram navazce na vlacku.

                dvorak002 - Profil | Čt 10.2.2011 19:05:29

                Docela dobrá věcička na návazce ... Někde sem to viděl tak sem to vyzkoušel a vypadá to dobře ... Používám jak na Kaprové návazce ze šňůry tak i na feeder ... P.S.:Kdyby někdo náhodou nevěděl co to je tak je to izolace na vodovodní trubky ... :))

                  Cloud - Profil | So 15.1.2011 16:00:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Video jak zhotovit jednoduchý stojan na ukládání prutů v domácnosti http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=19981

                    BuBu99 - Profil | So 15.1.2011 14:17:16

                    mik UTD >> jo takhle .-)
                    to jo to vypadá:-)))

                      mik UTD - Profil | So 15.1.2011 14:11:23

                      BuBu99 >> Vypadá to jak listy z turbíny,jak jsi to sestavil do kulata :D

                        BuBu99 - Profil | So 15.1.2011 14:04:50

                        mik UTD >> proč letadlo:-)))

                          mik UTD - Profil | So 15.1.2011 14:02:36

                          BuBu99 >> To jsi očesal nějaké letadlo? :D

                            BuBu99 - Profil | So 15.1.2011 12:46:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            pár pilkru ze včerejška :-))

                              mik UTD - Profil | Pá 14.1.2011 19:53:24

                              Cloud >> No myslím,že nejdražší je z toho ta fixa. Jinak lampička dobrá, Já přidal i diodu.

                                Cloud - Profil | Pá 14.1.2011 18:57:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                mik UTD >> Tady je něco pdobného na světelnej bázi,jen ještě k tomu přidat ten pohiblivej spínač http://www.youtube.com/watch?v=th7PUaZlPMw&feature=​related

                                  visage - Profil | Čt 13.1.2011 16:02:03

                                  mik UTD >> thx

                                    mik UTD - Profil | Čt 13.1.2011 12:42:06

                                    visage >> http://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=633997

                                    Ano to jsou přesně ty alarmy + kuličkový nebo rtutový spínač.

                                      visage - Profil | St 12.1.2011 23:37:30

                                      mik UTD >> a ake sučiastky do toho potrebuješ ,dnes som bol v Kaufe a zrovna tam mali tie okenné alarmy

                                        mik UTD - Profil | St 12.1.2011 22:54:48

                                        Cloud >> No se mnou jezdí na sumce típek co neslyší rolničky tak i proto jsem to vyráběl.