Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

NAzbest - Profil | Čt 10.12.2009 21:17:32

Venca888 >> Skutečně si myslíš,že tě beru vážně?
Opravdu tak můj příspěvek působil?
To jsi asi jediný,kdo to tak vnímá,ale nebudu pro usnadnění tvého pochopení střílet smajlíky na dvě stránky...

    NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 21:17:18

    Káceč >> bohužel jen jedna ovčanda už je v psím nebíčku.Ale chdím kolem ní dost často když jdu na Lužnici

      NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:16:45

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Není se třeba bát.Praxe jest a tudíž by to bylo rychlé a takřka bezbolestné:-)))

        NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:16:44

        ZN >> už jdeš potřetí klečet... měl bys začít, aby nešel spát o půlnoci...

          NNeo - Profil | Čt 10.12.2009 21:16:31

          No jo, ale to by potom nebyl MRK.

            Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 21:16:17

            patlal >> možné je vše

              NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:16:10

              Jarmil Koloušek >> já si prostě nemůžu pomoct...

                Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:15:55

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> No a tím to právě je...vypadl jsi z role..

                  NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:15:47

                  Salmon >> do toho já tak uplně nevidim...
                  bude, s tim se počítá... ale víš, jak to je... ty skutečně cenný věci nemůžeš vidět dlouho... korunovační klenoty taky nevystavujou ve stálý expozici....

                    NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 21:15:31

                    xxl >> Tupou to víc bolí a dýl to trvá

                      NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:15:09

                      Tichej >> Obě Tvoje čuby jsou parádní.Jinak koníků má ta moje 30.

                        NZN - Profil | Čt 10.12.2009 21:15:06

                        Venca888 >>
                        to nemá s nenávistí nic společného, to je konstatování faktu. EDIT: magore.

                          NJarmil Koloušek - Profil | Čt 10.12.2009 21:14:42

                          Venca888 >> Vážený kolego. Prosím vás ještě jednou a už naposledy. Prosím nevkládejte sem již podobné zvrácené obrázky. Máte toto zapotřebí?

                          s pozdravem Jarmil Koloušek

                            Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:14:12

                            soutokář >> Možná ano,zadavatel fotografie chtěl možná ukázat že ......Na světě je tolik nenávisti a příkoří......což je přímo zadané v otázce a chtěl vyvolat slušnou diskuzi o tomto jevu .

                              NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:13:49

                              Azbest >> neber všechno tak vážně... bude se ti pak žít líp... :-)

                                Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 21:13:41

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Třeba to nemá nabroušený ... že jo?

                                  NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:13:11

                                  soutokář >> už jsem se bál, že budeme pokračovat...

                                    NSalmon - Profil | Čt 10.12.2009 21:13:05

                                    Venca888 >> On toho Azbesta dipuje???
                                    Myslím, že ten obrázek bude brzy smazán:-)))

                                      NAzbest - Profil | Čt 10.12.2009 21:13:04

                                      Venca888 >> každému,co jeho jest-to sedí.
                                      Věřím,že se dočkáš:-))
                                      Tvé počínání jsem už popsal v popisu zoufalé touhy "být vidět" a snahy o chlapáctví.
                                      Jde ti to rozhodně skvěle a je vidět,že jsi bodrý chlapík každým coulem.
                                      Skvělý vkus i úroveň.Nezbývá,než zatleskat:-)

                                        NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:12:51

                                        ZN >> zase tak nenávistnej příspěvek v záplavě příjemnejch slovíček tohohle tématu. černá ovce se vždy najde, ale Jarmil z tebe mít radost nebude.

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888