Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 21:12:50

patlal >> Je to vostuda, ale pořád nemám ponětí o čem je řeč

    Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 21:12:40

    Venca888 >> trápné je to, že jsi ani pořádne neumíš vypnit kartu a tím to debatu končím s tebou

      Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 21:12:22

      Káceč >> Já si připadám že mě na úrazy stačí i ruční))))

        NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 21:11:57

        Káceč >> těch koníků to dá rozum

          Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:11:37

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> no už jsi tedy vypadl .-(

            NZN - Profil | Čt 10.12.2009 21:11:36

            Venca888 >>
            nic to nemění na níže napsaném příspěvku. Komu není shůry dáno, v apatice nekoupí. Blb zůstane blbem a pařez pařezem.

              NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 21:11:26

              Káceč >> Já teda o vzájemný urážení nevím. Každopádně pokud bys to řešil tou řetězovou věcí, potom bych se velice rád odporoučel :-)

                Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 21:11:22

                patlal >> pán takový hle prasárny nemusí .to sem rozhodně nepatří .

                  NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:10:51

                  xxl >> Ta je na úrazy kvůli pojišťovně.Na práci není:-)))

                    NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 21:10:17

                    unterwasserman >> Z jaký role?

                      Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:10:04

                      ZN >> No to snad né...co to je ? ...šéfe tady pán je eanej !!!!

                        NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:09:56

                        Tichej >> Kolik mám čeho?Pil,jezevčíků nebo koní?Tvůj otec jistě jezdil v Topolčiankách,bo je hřebčín.

                          NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:09:10

                          ZN >> neměli bysme tady bejt milý a zdvořilý? a pudeš klečet!!!

                            Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 21:08:13

                            Káceč >> Co je to za chrchlu ...)))

                              NZN - Profil | Čt 10.12.2009 21:07:56

                              Venca888 >>
                              jsi živý důkaz, že nejde být s každým magorem kamarád jen proto, že je rybář.

                                NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 21:06:38

                                Káceč >> kolik jich máš?táta byl žokej jzdil klusáky za hřebčín Topolčany nebo Topolčianky?

                                  NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:06:17

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> My dva jsme se někdy vzájemně urazili?O tom nevím.Jinak bych to musel vyřešit:-)))

                                    Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:05:35

                                    soutokář >> Pán je možná zvyklí na větší lahůdky a proto mu fotka připadá trapná. Já v úžasu sleduji čím se člověk baví :-)

                                      NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:05:31

                                      soutokář >> jo kamaráde... co dneska neni trapný...?!

                                        NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:05:13

                                        patlal >> samozřejmě... každýmu co jeho jest, proti gustu žádnej dišputát.

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888