Pojďte být milí a zdvořilí

Dobrý den vážení kolegové,

ač jse zde zaregistrován teprve krátce, tak věřte, že se zde na Mrku pohybuji již delší dobu a občas si pročítám různé diskuse. Co mě zaráží, tak je klesající úroveň verbální komunikace v otázkách i jiných pokecech. Hýří to zde vulgarismy, nadávkami a osočováním. Copak tohle máme my coby zastánci petrova cechu zapotřebí? Rybařina je krásný koníček, kde se snoubí relaxace s napětím a radosti z hezkého úlovku. Na světě je tolik nenávisti a příkoří. Musíme tedy i my přikládat ono pověstné polínko do ohně a šířit kolem sebe zášť? Tuto otázku jsem založil coby diskusi a budu rád za vaše názory ohledně současné komunikační morálky nás rybářů. Doufám, že otázka se ponese v poklidném a vstřícném duchu a že si zde hezky popovídáme

s pozdravem Jarmil Koloušek
Autor diskuse: Jarmil Koloušek - Profil , 9.12.2009 všeobecné - ostatní

NTichej - Profil | Čt 10.12.2009 21:31:40

Káceč >> bohužel ryb v ní ubejvá

    NJuraj - Profil | Čt 10.12.2009 21:31:02

    Káceč >> To není fér. Než se do Netipy pustíš, měl by jsi ho seznámit se skutečností, že jsi profík. :-))

      Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:30:47

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> V pořádku v tom případě by se snad nemělo nic stát .

        NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 21:29:48

        patlal >>Složitá věta byla vyprodukována s těmi nejkřišťálovějšími úmysly

          NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:29:01

          Tichej >> Lužnice,to krásná řeka.Tam je jí dobře.

            NKyselinár - Profil | Čt 10.12.2009 21:28:35

            patlal >> patlal>> no to som si všimol ,,,, :-)

              Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:27:12

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> A o tom to je poetika a hop brutus.
              Už dávno nenosím růžové brýle.A v zasadě ani nevím co tu dělám,asi jako všichni ,dělám si z toho anál a pochvu.

                Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:25:34

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Neměl by jsi psát tak složité věty,někdo by to mohl vzít jako provokaci !

                  NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 21:24:03

                  patlal >> Tou druhou větou ve druhém odstavci jsi ale naprosto zazdil poetiku z první věty ve druhém odstavci. Takže duhá věta v prvním odstavci se mi zdá lepší

                    Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:23:48

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> máš pravdu nic s tím dělat nebudu,mám své práce dost.

                      NKáceč - Profil | Čt 10.12.2009 21:23:20

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> Netřeba se bát.Nabroušeno je na jiné.Ty máš na sobě tečku,která znamená,že řezati nelze:-)))

                        Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:22:57

                        Kyselinár >> snažím se být slušný a nevulgární ...moc mi to nejde :-(

                          Npatlal - Profil | Čt 10.12.2009 21:21:15

                          Také jsem měl fenku Ovčáka 14 let a už je dva roky na onom spím světě.Byla hodná a chytrá.
                          Teď mám rok psa ovčáka a ten je zlý a asi není moc chytrý.Moc slušné.

                          Také jsem měl fenku Ovčáka 14 let a už je dva roky na onom spím světě.Byla hodná a chytrá
                          Teď mám rok psa ovčáka a ten je pěkný hajzl a asi je pěkně blbej.Neslušné ale lepší .-)

                            NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:20:49

                            Azbest >> já už jsem holt takovej naiva...

                              NVenca888 - Profil | Čt 10.12.2009 21:20:08

                              "System je zahlcen pozadavky jinych uzivatelu - zkuste to, prosim, za chvili. Omlouvame se." Vidíte, kolik lidí chce ukázat, jak jsou hodný... přece jen ta debata měla smysl, i když jsem si to na začátku nepřipouštěl

                                NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 21:19:07

                                Káceč >> Takže budeš něžnej?

                                  Nxxl - Profil | Čt 10.12.2009 21:18:25

                                  Káceč >> Já....))))) bych tě ho pomoch našpalkovat

                                    NZN - Profil | Čt 10.12.2009 21:18:23

                                    Venca888 >>
                                    ty jsi fakt pacient.

                                      NNetipa - Profil | Čt 10.12.2009 21:17:55

                                      patlal >> No nenaděláš nic. Dneska holt nemám den. Nemůže být posvícení každý den. Slibuju, že zítra do své role opět naskočím s vervou mě vlastní

                                        NKyselinár - Profil | Čt 10.12.2009 21:17:41

                                        patlal >> patlal>> sia kémo,,,čo ty tu?

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert, Venca888