Nymburské jádro a okolí

Zdravím všechny rybářez Nymburka a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: BuBu99 - Profil , 8.12.2009 všeobecné - ostatní

NBuBu99 - Profil | Po 25.1.2010 19:32:40

http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625610 tady se muzete pridat k ankete o nejhorsi organizaci u nas :-)

    Npepe horak - Profil | So 16.1.2010 23:17:03

    ProchyCR >> ty voe,ne že bych byl špatnej lyžař,ale asi jsem málo chlastal:-))

      NBuBu99 - Profil | So 16.1.2010 18:42:18

      ProchyCR >> no to je pravda ale nemam koptka od pani Jechove to je hrubej nedostatek

        NProchyCR - Profil | So 16.1.2010 18:31:07

        BuBu99 >> jsem vždy připraven!

        P.S. Já si myslím, že takovej pěkně vybarvenej smrkáček se nemůže okoukat nikdy:-))))

          NBuBu99 - Profil | So 16.1.2010 18:26:20

          no to by bylo hrozny docela tahaji stiky na Rodnici dneska se zaclo na dirkach a hlavne jsem zjistil ze tam neni hajeni hned jak to rozmrzne muzem razit co ty na to to bude dobre budou po treni mit hlad:-) a nastrahy nebudou okoukane ja ted zase delam vabnicky jako kazdou zimu:-)))

            NProchyCR - Profil | So 16.1.2010 18:24:08

            BuBu99 >> schůze je v úterý. Mám volno od pondělí do čtvrtka, tak pohoda. Druhý áčko si nemůžu dovolit, za to první mám u vás za trest kořalku a co by přišlo po druhým áčku si netroufám hádat..:-))

              NBuBu99 - Profil | So 16.1.2010 18:10:40

              ProchyCR >> jen jestli vis kdy je schuze jo on ti to asi predseda napsal co ? druhe acko uz ti jen tak neprojde:-)

                NProchyCR - Profil | So 16.1.2010 18:08:12

                BuBu99 >> byl, pořád tam jsou ty samý ksichty:-)))

                  NProchyCR - Profil | So 16.1.2010 18:01:40

                  pepe horak >> Ty woe, půl flašky rumu a sjedeš noční sjezdovku na jedný lyži a pozadu..:-)))

                    NBuBu99 - Profil | So 16.1.2010 18:01:07

                    ProchyCR >> bud zdrav byl jsi na webu nasem nebo ne?

                      NProchyCR - Profil | So 16.1.2010 17:59:26

                      BuBu99 >> Já byl taky na horách, ale dopad jsem líp než pepe. Kurýruju jenom ledviny - dopoledne lyže, odpoledne bazén a večer chlast. A takhle celý týden. Jóó sport je náročnej:-))

                        NBuBu99 - Profil | So 16.1.2010 16:09:43

                        Vase zprava

                          NBuBu99 - Profil | So 16.1.2010 16:09:34

                          ProchyCR >> to je taky dost ze se ukazes:-)

                            NBuBu99 - Profil | So 16.1.2010 16:07:48

                            ProchyCR cus to je taky dost ze se ukazes

                              NBuBu99 - Profil | Po 11.1.2010 20:45:52

                              pepe horak >> jj co cekas je zima lidi jsou nasrany ale tu knizku si od tebe pujcim si byl na horach:-)jj ta hlava to je slabina:-)

                                Npepe horak - Profil | Po 11.1.2010 20:42:38

                                BuBu99 >> Žiju...byl jsem na horách, ale málem jsem to lyžování nepřežil:-)) poslední den na noční lyžovačce mi vypla lyže a dal jsem si přes držku:-)) mám nohu v sádře. Odnesl to naštěstí jen kotník, nic vážnýho.......

                                  Npepe horak - Profil | Po 11.1.2010 20:39:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  BuBu99 >> Nějak ti to tu spí, tak ti posílám jednu fotečku....ta hlava to je slabina:-))))Mně to tam vyloženě sluší:-)..............už jsem přelouskal tu knížku. Až svoláme nějakou schůzi,tak ti ji vezmu......jinak, kdybys chtěl půjčit knihu o fotografování, jak jsi chtěl, tak řekni....

                                    NBuBu99 - Profil | Po 11.1.2010 20:38:32

                                    pepe horak >> uz jsem mu to rikal o tech fotkach a co t zijes jeste:-)

                                      Npepe horak - Profil | Po 11.1.2010 20:30:04

                                      BuBu99 >> Nazdar sumcař, jak je?? Řekni prosím tě prochymu, ať ti pošle fotky k textu: Kde dávají lišky dobrou nic...psal mi to pytrísek...dík