Nymburské jádro a okolí

Zdravím všechny rybářez Nymburka a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: BuBu99 - Profil , 8.12.2009 všeobecné - ostatní

NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 19:06:59

BuBu99 >> Ale vždyť to takhle už dřív bylo tak před 5 lety. Ale oni to pak zrušili, asi z klasického důvodu, že se to pak nezapisuje atd.... No prostě kecy kecy kecy. No prostě jdětě na členskou schůzi a už tam něco řekněte. Jak o K-70 tak o přívlači od 1.9. tak o limitech atd......

    NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 19:01:39

    Cerebro >> jjj je to tak jak rikas ale tady nikdy neudelaj to co by omezilo jejich kamarady duchodce proste to bude porad dokola dokud se to nevymeni cele vedeni a to se asi nikdy nestane

      NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 19:00:21

      BuBu99 >> Ale vždyť i teď se dohadovali zátahy RS s PČR prostě je to jen další omezení který je k hovnu místo aby zase zavedli 20ks kapra max rok.

        NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 18:58:02

        Cerebro >> to ze pak zavolaj policajty a pujdou tam rovno pro noty a pokuty nebo ja nevim

          NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 18:57:04

          BuBu99 >> No a když se tam na ně bojej jít tak co se tím vyřeší? ...............................Nic

            Npjarmil - Profil | Čt 4.2.2010 18:56:09

            BuBu99 >> neuzakonili to

              NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 18:54:53

              Cerebro >> ty karavanisti to maji oplocene jezdi si krmit lodkama maji tam bojky a oni se na ne boji jit mozna ze zavrou jen ten jejich breh uvidime

                NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 18:53:40

                BuBu99 >> Spíš jen kvůli tomu aby nemuseli chodit 2x do roka na kontrolu takovou dálku.

                  NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 18:53:30

                  Cerebro >> horsi je ze tam chodim na pekne okouny :-(((

                    NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 18:52:08

                    Cerebro >> ten sever chteji zavrit pro to ze ty s tema karavanama si tam delaj co chteji a oni na ne nemuzou spis maji strach

                      NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 18:51:38

                      BuBu99 >> severní rameno je to co není kolem ostrova a je směrem k labi takže cca polovina pískovny. I když má to bejt označeno cedulemi tak uvidíme jak to bude vypadat

                        NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 18:49:02

                        Cerebro >> to je dobry severni rameno je ktere jeste jsem zaslechl ze chteji Labe zakaz zavazeni bojek na sumce vloni udelali nonstop a letos tohle:-)

                          NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 18:44:37

                          BuBu99 >> Nevíš? Tak se radši posaď.
                          Krmení max. 1l/osoba/den a uzavření severního ramene z důvodu "chráněné rybí oblasti"
                          Pěkně naklusejte na tu jejich posranou sešlost a pošlete je tam do prdele!

                            NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 18:44:25

                            SIOLA >> jen pro zajimavost je to tato anketa:-))
                            http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=625610

                              NBuBu99 - Profil | Čt 4.2.2010 18:42:09

                              Cerebro >> cau co chteji v sadske zase delat za novinky ty kokoti od nas

                                NCerebro - Profil | Čt 4.2.2010 18:40:55

                                SIOLA >> No hele předtím to bylo součástí Mrliny ale nějakým záhadným způsobem to oddělili a fór je ten, že nikde krom na stránkách MO Nymburk není uveden. Ani na netu ČRS to samé vyjímky, které mají být zavedeny na sadské. Takže jsem před 3 dny psal na ČRS a zatím se mi k tomu nevyjádřili. Dělat změnu věcí v na začátku sezóny a pravděpodobně bez vědomí všech může dělat jen tato pochybná organizace. Můžeš hlasovat v anketě co sem dal BuBu99

                                  NSIOLA - Profil | Čt 4.2.2010 18:33:12

                                  Zdar borci. Kde je prosím tednto nový revír ? Z popisu nejsem vůbec chytrý.

                                  411 190 STARÁ MRLINA – MO Nymburk 2 ha
                                  Jedná se o staré rameno Mrliny vzniklé přeložením toku v k.ú. Nymburk.

                                    Npepe horak - Profil | Ne 31.1.2010 17:15:16

                                    BuBu99 >> bubáku vypadly ti wéčka:-))

                                      Npepe horak - Profil | Ne 31.1.2010 17:14:31

                                      Zpráva pro všechny příznivce rybářských internet. stránek a šmejdílky:-)....pozměnili jsme ještě adresu našeho webu....na www.pepeteam.ic.cz
                                      Stará www.ctpepe.ic.cz se už nemusí zobrazovat správně a bude jen adresou pro přesměrování...
                                      Videa se stále připravují a do knihy můžete zapsat své názory.... bude-li vás bavit náš web navštěvovat, tak si prosím změňte adresu

                                        NBuBu99 - Profil | Po 25.1.2010 22:46:19

                                        nas web je skoro kompletní...ještě možná přidáme videa, tak na to jukněte , zveme vás na návštěvu:-))))
                                        http://pepeteam.ic.cz/