Nymburské jádro a okolí

Zdravím všechny rybářez Nymburka a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: BuBu99 - Profil , 8.12.2009 všeobecné - ostatní

Dobrman93 - Profil | Čt 7.1.2010 17:20:10

pjarmil >> SOUHLAS !!!

    SIOLA - Profil | Čt 7.1.2010 14:20:20

    Jen dobře. Rtutí proti masajům..... :-)

      Cerebro - Profil | Čt 7.1.2010 13:48:05

      SIOLA >> Ale prd, nechtají tam, protože mají z toho masa strach, že je otrávený!

        SIOLA - Profil | Čt 7.1.2010 13:45:53

        Se divim, že nezakázali Labe. To jím asi nevadí, pže tem nechytaj aby se jim neprodražily utrhaný krmelce.

          pjarmil - Profil | St 6.1.2010 22:52:21

          jednoduse receno: nymbursky vody jsou dojebany kvuli dojebanejsim lidem howg.

            Cerebro - Profil | St 6.1.2010 22:32:38

            SIOLA >> Oni nasadí ale to je do 14 dnů stejně venku takže to hájení je k hovnu. A je to opravdu asi jen kvůli tomu aby masařky nemrzli. To máš jako přívlač od 1.9 aby masařky mohli naplnit mrazák předtím, než to vláčkaři popíchaj.

              Petr.K - Profil | St 6.1.2010 19:37:52

              SIOLA >> Já také spoustu věcí nechápu :-)

                SIOLA - Profil | St 6.1.2010 19:22:47

                Petr.K >> Pak je to jak řikam, důchodcum je zima tak zakaz pro všechny

                  Petr.K - Profil | St 6.1.2010 19:17:20

                  SIOLA >> Vysvětlení je naprosto jednoduché. Nemá to moc velký význam. Tímto tempem se za chvilku bude chytat tak max. dva měsíce v roce............

                    BuBu99 - Profil | St 6.1.2010 19:09:38

                    SIOLA >> copak to oni nasazuiji ale k cemu je to hajeni tak dlouhe to nechapu

                      SIOLA - Profil | St 6.1.2010 19:08:28

                      Cerebro >> Nojo od 16. 3. do 30. 4. Tydle reviry mě naštěstí moc netankujou, ale dodkážete někdo vysvětlit jakej má hájení smysl? Nasazujou před tímto termínem něco nebo to je jen proto aby když masařky nechtějí vystydnout u vody tak nebude chytat nikdo ?

                        BuBu99 - Profil | St 6.1.2010 16:30:24

                        SIOLA >> vidis Cerebro byl rychlejsi:-)) to vis hochu to je nymburk banda trotlu samej zakaz a skoro zadne ryby.-))

                          Cerebro - Profil | St 6.1.2010 16:26:06

                          SIOLA >> Zákaz lovu všech druhů ryb od 16. 3. do 30. 4 http://monymburk.ic.cz/labe21A.htm

                            BuBu99 - Profil | St 6.1.2010 16:24:27

                            SIOLA >> pockej ja ti to najdu jak to je ale je tady hajeni vydrz

                              SIOLA - Profil | St 6.1.2010 16:10:02

                              BuBu99 >> Pockej jak od 1.května ? Sem začátečník, tak doufám že si mě nevodíš. To jako že na Labi, na rémně nesmím strčit do vody klacky do 1.Května ? Vtip že.
                              Je to někde černé na bílem na webu ?

                                BuBu99 - Profil | St 6.1.2010 14:26:47

                                pjarmil >> tvl:-))) takovejch mist na nymbursku moc neni :-) vodu z Labe toho se nedockas :-))

                                  BuBu99 - Profil | St 6.1.2010 14:25:49

                                  SIOLA >> je to jako kazdej rok chyta se az od 1 kvetna mam za to ze celej duben je hajeni ale mozna se pletu nepamatuju ale tak nejak to je

                                    SIOLA - Profil | St 6.1.2010 12:32:31

                                    Zdar, prosím jsou nějaké změny v pravidlech pro naše MO ? Na netu jsem nic nenašel.
                                    Taky jsem zde zachytil něco o době hajení na Nymburskych vodách. Prosím o co jde ?

                                      Dobrman93 - Profil | St 6.1.2010 10:11:51

                                      Tak co si myslíte dal šimůnek horní míru ... Ano myslíte si správně že ne ... :(

                                        pjarmil - Profil | St 6.1.2010 8:50:17

                                        BuBu99 >> kde ty jsi prosimte nechlastal :-) ja se tesim az jednou budes pit vodu z labe:-)))