Hudba o Vánocích

Jakou hudbu si pouštíte na Vánoce ? Koledy, vánoční klasiku nebo např. rybářské písničky ?
Autor diskuse: parmovec - Profil , 5.12.2009 všeobecné - ostatní

NIvo - Profil | St 9.12.2009 16:35:38

Sven >> sven >> ta deska už je dávno vyprodaná a netuším, zda bude druhé vydání. Nicméně na druhé desce už se pomalu pracuje ..:-))

    Nsven - Profil | St 9.12.2009 16:32:27

    Ivo >> takto to je lepší. Ještě by to vypadalo, jako reklama :-))) I když je pravda, že Ty to nemáš zapotřebí a že dobré zboží se chválí samo :-)))

      NIvo - Profil | St 9.12.2009 16:29:09

      Sven >> sven >> byl jsi rychlejší ...:-)))

        Nsven - Profil | St 9.12.2009 16:24:41

        parmovec >> neuvěřitelné ale jmenuje se "Vánoční" :-)))
        http://narybach.eu/2009/10/katerina-brozova-na-nar​ybach-eu/

          Nparmovec - Profil | St 9.12.2009 16:14:54

          Dneska sem slyšel od Kateřiny Brožový vánoční písničku tušim na Blaníku. Pěkná a je i vo rybách. Jen netušim, jak se jmenuje, páč sem nedával bacha.

            NDulf - Profil | St 9.12.2009 13:24:17

            kura11 >> opravdu veselé písně,řekl bych na pořádnou pánskou jízdu se soudkem apod.

              NIvo - Profil | St 9.12.2009 13:12:40

              fishmen17a >> návrat Křížka ???

                Nfishmen17a - Profil | Po 7.12.2009 23:30:23

                ja ted valil v rachote Kreyson a ted doma sem presel na stary dobry Vitacit.

                  Nkura11 - Profil | Po 7.12.2009 9:35:36

                  neviem ci to niekto poznate ale oplati si vypocut niektore skladby... nie je o vanocich ale je to zo silvestra 68, tak co to nepoznaju pocuvajte... http://silvester68.php5.sk/pages/skladby.php mne sa paci kysangialom, trubadur, kominar a dalsie...

                    NAbyss - Profil | Ne 6.12.2009 14:56:49

                    fishmen17a >> Umna je s koncertmi problem, asi z kazdej strany. Ci uz ceny, alebo i cas. Teraz koncim VS a mam plnu hlavu skoly.

                      Nfoxxx - Profil | Ne 6.12.2009 14:56:34

                      Abyss >> Já si zase říkám,že všechny dobré konzerty jsou až někde u Slovenska (většinou poblíž Zlína).A cesta z Plzně tam je neuvěřitelně zdlouhává,už nikdy... Naposled jsem tam byl na Cradle of Filth a Apocalyptica...:-)Hned u vchodu mi zabavili bohužel foťák,jinak to bylo dobrý!

                        Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 14:46:50

                        Abyss >> n o podobne to mam ja s tou Prahou, pro mne je to hodne daleko, vzdycky sem chtel jit na koncert Graveworm ale vzdy byli v Praze :( ale ted jich ma Shindy na BA , uvidim jeste podle kapel ale chtel bych tam zajet, mam to sice v planu uz asi 3 roky :) ale snad to uz konecne vyjde. jo a na Masters of rock su Behemoth.

                          NAbyss - Profil | Ne 6.12.2009 14:39:40

                          fishmen17a >> Ja som tiez dumal nad Satyricon, ale 23e listok. Na Marduk som bol pred dvoma rokmi na Rom 5:12. Ako uz to nieje to co za Legiona, ale zas spevom je lepsi Mortus (foto s mortusom). V january maju byt v Nitre. Ale inac, vela dobrych koncertov je v CZ, ale v tazkych zapadakovoch a premna z Kosic je to daleko :( Nedavno bol Sekhmet a Sturmkaiser v Žatci (Žatec), ci kde. No na opacnom konci CZ:(

                            NSalmon - Profil | Ne 6.12.2009 14:32:20

                            yvana >> to jo:-) Klidně tu otázku zadej a já Tě podpořím:-)

                              Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 14:08:42

                              Abyss >> urcite myslis zimni BA v Praze,no laka mne to, ale jeste nevim, mam to docela daleko , ale do Zlina na Kataklysm,Belphegor jedu, nebo v dubnu ve Zline Dark funeral, zatim vse rozhodnou finance. nedavno jsem mel v rachote pusteny novy Marduk, no neni to zle na prvni poslech, no a novy Immortal mne doslova slozil na kolena, deska All shall fall se jim az neskutecne povedla .

                                NAbyss - Profil | Ne 6.12.2009 14:02:24

                                fishmen17a >> Dark Fortress.....uuuuuuuu.......ides na kocert Satyricon??? oni im robia predskokanov. O novom albume MH viem, len cakam, kym ho niekto zavesi na net :D

                                King Diamond, to tiez nieje zle. Stara klasika. Ja skor rychlejsie slagre. Raw, War, pagan black metal, to moje....

                                http://www.youtube.com/watch?v=sdjTLCEf50c&feature​=related
                                http://www.youtube.com/watch?v=VNi7w3cvvmI

                                  Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 11:20:14

                                  Abyss >> Masters hammer maji novou fosnu - http://www.mastershammer.com/mantras.html

                                    NIvo - Profil | Ne 6.12.2009 11:18:47

                                    fishmen17a >> ... a nejen tam :-))

                                      Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 11:16:57

                                      jinak k zadane otazce, ty rybarske pisnicky sem myslim zahlid na ulozto.cz