- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hudba o Vánocích
Jakou hudbu si pouštíte na Vánoce ? Koledy, vánoční klasiku nebo např. rybářské písničky ?
Autor diskuse: parmovec - Profil , 5.12.2009 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NIvo - Profil | St 9.12.2009 16:35:38
Sven >> sven >> ta deska už je dávno vyprodaná a netuším, zda bude druhé vydání. Nicméně na druhé desce už se pomalu pracuje ..:-))
Nsven - Profil | St 9.12.2009 16:32:27
Ivo >> takto to je lepší. Ještě by to vypadalo, jako reklama :-))) I když je pravda, že Ty to nemáš zapotřebí a že dobré zboží se chválí samo :-)))
Nsven - Profil | St 9.12.2009 16:24:41
parmovec >> neuvěřitelné ale jmenuje se "Vánoční" :-)))
http://narybach.eu/2009/10/katerina-brozova-na-narybach-eu/
http://narybach.eu/2009/10/katerina-brozova-na-narybach-eu/
Nparmovec - Profil | St 9.12.2009 16:14:54
Dneska sem slyšel od Kateřiny Brožový vánoční písničku tušim na Blaníku. Pěkná a je i vo rybách. Jen netušim, jak se jmenuje, páč sem nedával bacha.
NDulf - Profil | St 9.12.2009 13:24:17
kura11 >> opravdu veselé písně,řekl bych na pořádnou pánskou jízdu se soudkem apod.
Nfishmen17a - Profil | Po 7.12.2009 23:30:23
ja ted valil v rachote Kreyson a ted doma sem presel na stary dobry Vitacit.
Nkura11 - Profil | Po 7.12.2009 9:35:36
neviem ci to niekto poznate ale oplati si vypocut niektore skladby... nie je o vanocich ale je to zo silvestra 68, tak co to nepoznaju pocuvajte... http://silvester68.php5.sk/pages/skladby.php mne sa paci kysangialom, trubadur, kominar a dalsie...
NAbyss - Profil | Ne 6.12.2009 14:56:49
fishmen17a >> Umna je s koncertmi problem, asi z kazdej strany. Ci uz ceny, alebo i cas. Teraz koncim VS a mam plnu hlavu skoly.
Nfoxxx - Profil | Ne 6.12.2009 14:56:34
Abyss >> Já si zase říkám,že všechny dobré konzerty jsou až někde u Slovenska (většinou poblíž Zlína).A cesta z Plzně tam je neuvěřitelně zdlouhává,už nikdy... Naposled jsem tam byl na Cradle of Filth a Apocalyptica...:-)Hned u vchodu mi zabavili bohužel foťák,jinak to bylo dobrý!
Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 14:46:50
Abyss >> n o podobne to mam ja s tou Prahou, pro mne je to hodne daleko, vzdycky sem chtel jit na koncert Graveworm ale vzdy byli v Praze :( ale ted jich ma Shindy na BA , uvidim jeste podle kapel ale chtel bych tam zajet, mam to sice v planu uz asi 3 roky :) ale snad to uz konecne vyjde. jo a na Masters of rock su Behemoth.
NAbyss - Profil | Ne 6.12.2009 14:39:40
fishmen17a >> Ja som tiez dumal nad Satyricon, ale 23e listok. Na Marduk som bol pred dvoma rokmi na Rom 5:12. Ako uz to nieje to co za Legiona, ale zas spevom je lepsi Mortus (foto s mortusom). V january maju byt v Nitre. Ale inac, vela dobrych koncertov je v CZ, ale v tazkych zapadakovoch a premna z Kosic je to daleko :( Nedavno bol Sekhmet a Sturmkaiser v Žatci (Žatec), ci kde. No na opacnom konci CZ:(
NSalmon - Profil | Ne 6.12.2009 14:32:20
yvana >> to jo:-) Klidně tu otázku zadej a já Tě podpořím:-)
Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 14:08:42
Abyss >> urcite myslis zimni BA v Praze,no laka mne to, ale jeste nevim, mam to docela daleko , ale do Zlina na Kataklysm,Belphegor jedu, nebo v dubnu ve Zline Dark funeral, zatim vse rozhodnou finance. nedavno jsem mel v rachote pusteny novy Marduk, no neni to zle na prvni poslech, no a novy Immortal mne doslova slozil na kolena, deska All shall fall se jim az neskutecne povedla .
NAbyss - Profil | Ne 6.12.2009 14:02:24
fishmen17a >> Dark Fortress.....uuuuuuuu.......ides na kocert Satyricon??? oni im robia predskokanov. O novom albume MH viem, len cakam, kym ho niekto zavesi na net :D
King Diamond, to tiez nieje zle. Stara klasika. Ja skor rychlejsie slagre. Raw, War, pagan black metal, to moje....
http://www.youtube.com/watch?v=sdjTLCEf50c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=VNi7w3cvvmI
King Diamond, to tiez nieje zle. Stara klasika. Ja skor rychlejsie slagre. Raw, War, pagan black metal, to moje....
http://www.youtube.com/watch?v=sdjTLCEf50c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=VNi7w3cvvmI
Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 11:20:14
Abyss >> Masters hammer maji novou fosnu - http://www.mastershammer.com/mantras.html
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...












