Hudba o Vánocích

Jakou hudbu si pouštíte na Vánoce ? Koledy, vánoční klasiku nebo např. rybářské písničky ?
Autor diskuse: parmovec - Profil , 5.12.2009 všeobecné - ostatní
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Noskus - Profil | Čt 31.12.2009 14:42:52

Vase zprava

    Nfishmen17a - Profil | Čt 31.12.2009 14:39:51

    tak zase za rok :)

      NDetreux - Profil | Čt 24.12.2009 16:40:15

      Co pánové, nechystáte se někdo zítra do Ovy?

        Nyzzak - Profil | Čt 24.12.2009 13:22:31

        Beat

          Nfishmen17a - Profil | Čt 24.12.2009 13:19:35

          ---

            Nfishmen17a - Profil | Čt 24.12.2009 13:02:04

            Dark funeral - Angelus exuro pro eternus,

              Nmetal - Profil | Út 22.12.2009 17:56:40

              Abyss >> To jsou pane koledy!!! hlavně ten Marduk a fotka s mortusem taky dobrá. Letos na BA byli vinikající a daleko za nima byli i Immortal.

                Nfishmen17a - Profil | Út 22.12.2009 17:43:01

                tak a dneska starou nesrmtelnou klasiku, s mym nejoblibenejsim kytaristou Ritchie blackmore , tenhle koncert povazuji a je povazovan mezi nejlepsi koncerty vubec, KULT - http://www.youtube.com/watch?v=1aQ9P4qi8uo nejlepsi zeber z celeho koncertu je kdyz vybuchne aparatura a v tom Ritchie s Fender stratocaster. Absolutne nejlepsi, a ta navstevnost. Tohle uz nikdo neumi.

                  NFranta17 - Profil | Po 21.12.2009 20:11:02

                  fishmen17a >> Tak tohle si trefil, právě sem to album doposlechnul :-)

                    Nfishmen17a - Profil | Po 21.12.2009 19:51:41

                    KREATOR - Hordes of chaos

                      NAbyss - Profil | Ne 20.12.2009 20:40:23

                      Jéňa-rybář >> noa...aspon zistime, ze kolo vody je to sami spravny clovek:)

                        NFranta17 - Profil | Ne 20.12.2009 20:31:22

                        Jéňa-rybář >> Taky mě to překvapilo :-)

                          NJéňa-rybář - Profil | Ne 20.12.2009 19:36:49

                          Je příjemné zjištění,kolik lidí tady poslouchá "metálek" ........

                            NFranta17 - Profil | Ne 20.12.2009 18:32:17

                            fishmen17a >> to souhlasim

                              N"Specialist" - Profil | Ne 20.12.2009 18:29:36

                              Zatrest...... Punk's not dead vy volové!!!!! :D:D

                                Nfishmen17a - Profil | Ne 20.12.2009 18:10:57

                                Hypocrisy-a taste of extreme divinity, a k tomu jeste Pandemia

                                  Nfishmen17a - Profil | Ne 20.12.2009 18:09:48

                                  Franta17 >> novy Behemoth se povedl,

                                    Ndžejba - Profil | Ne 20.12.2009 17:49:32

                                    Jéňa-rybář >> nemáš zač,klasika je klasika...=)))))

                                      NFranta17 - Profil | Ne 20.12.2009 17:21:26

                                      http://www.youtube.com/watch?v=Bqvcmud3LFQ - pěkná věc na vánoce :-)

                                        NJéňa-rybář - Profil | Ne 20.12.2009 16:18:22

                                        džejba >> ahoj - musím ti poděkovat.Po dlouhatananánské době jsem si pustil Accepty.Hned jsem projel všechno co tam bylo,bomba.Zavzpomínal jsem si na své " mládí ".Jó klasika je klasika
                                        Ještě jednou díky !!!

                                          Nyzzak - Profil | Ne 20.12.2009 14:37:22

                                          http://www.youtube.com/watch?v=HG7TZEaO6lI Toto je vánoční pisnička, která nemůže být opomíjená

                                            NFranta17 - Profil | Ne 20.12.2009 13:56:25

                                            O vánocích? třeba včera sem poslouchal nový album od Behemoth ;-))

                                              Nyzzak - Profil | Ne 20.12.2009 13:52:04

                                              Mám pocit, že si toto seženu jako vanoční koledu

                                                Nfishmen17a - Profil | Ne 20.12.2009 13:45:10

                                                nikdo nic?? ja dneska Belphegor-walpurgis rites

                                                  Nfishmen17a - Profil | Pá 18.12.2009 21:12:00

                                                  Hypocrisy-a taste of extreme divinity , Immortal - all shall fall , jeste sem i ztihl zhlednout Wacken 2007

                                                    Nfishmen17a - Profil | Po 14.12.2009 18:57:25

                                                    ja ted dokoukal na tohle, film vyborny a hudba taky . nesmrtelna klasika vsech klasik. jinak nova Katatonia onicem zato v patek vychazi novi Heavenly.

                                                      Nsoutokář - Profil | Pá 11.12.2009 19:46:41

                                                      Ivo >> pevně doufám ! Tedy pokavad je nějaká masařka nevezme ( kapraři to nejsou co chytí nepustěj !!! )

                                                        NIvo - Profil | Pá 11.12.2009 17:32:30

                                                        soutokář >> ...a ony přijdou zas ...:-)))

                                                          Nfishmen17a - Profil | Čt 10.12.2009 22:29:32

                                                          Ivo >> no to jo, on sam priznal ze to byla jeho nejvetsi chyba v zivote.

                                                            Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 22:12:13

                                                            Ivo >> asi ano ,a oni hlavně ví ,že je stějně pustím

                                                              NIvo - Profil | Čt 10.12.2009 22:07:57

                                                              soutokář >> možná je to tím, že ty písničky pouštíš na "plný koule" ...:-))))

                                                                Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 21:47:03

                                                                Ivo >> no vidíš to :-) se jich zeptej

                                                                  NIvo - Profil | Čt 10.12.2009 21:45:40

                                                                  soutokář >> ...nikdy by mne nenapadlo , že moje písničky mají vliv na braní ryb ...:-)))

                                                                    Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 20:10:45

                                                                    Ivo >> tak to vidíš ,já když to nepustím si v autě tak jsem nesvůj ,a ryby mi nejdou

                                                                      NIvo - Profil | Čt 10.12.2009 20:06:25

                                                                      soutokář >> je fakt, že dost rybářů mi volá, že si mou desku pouští v autě, když jedou na ryby. Ovšem o rituálu ještě nikdo nemluvil :-)))))

                                                                        Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 19:47:54

                                                                        Ivo >> Vážně to je pecka .je to můj rituál ,když jedu na ryby

                                                                          NIvo - Profil | Čt 10.12.2009 19:45:47

                                                                          soutokář >> díky. To jsem vážně rád :-)

                                                                            Nsoutokář - Profil | Čt 10.12.2009 17:00:34

                                                                            Ivo >> Ahoj na vánoce zásadně jako každý rok Všem tichejm bláznům - to je muzika !

                                                                              NMatesPB - Profil | Čt 10.12.2009 8:55:35

                                                                              Já si na Vánoce pouštím to co celý rok. Koledy mi hrajou s amplionu co mi pověsili nad okno a pod oknem mi každý čtvrtek hraje nějakej prašivej flašinetář............Nenávidím koledy koledy!!!

                                                                                NIvo - Profil | Čt 10.12.2009 8:52:13

                                                                                fishmen17a >> pořád lepší, než-li Damiens..:-))

                                                                                  Nfishmen17a - Profil | St 9.12.2009 22:38:56

                                                                                  Ivo >> jo jo , porad ma vyborny hlas a kazdy koncert na kterem sem byl byl dost dobry, hold slape jim to, ale na tom spolceni s Vitacitem sem nebyl.

                                                                                    Nskwor - Profil | St 9.12.2009 17:26:20

                                                                                    Ivo >> Děkuji.

                                                                                      NIvo - Profil | St 9.12.2009 17:25:53

                                                                                      skwor >> My jsme ty jednotlivé písničky nejprve nahráli a podle charakteru vybírali potenciální interprety. Jedním z nich byl i Šafránek. Když přišel do studia, tak neřeším to, že si dal asi pár piv, ale nebyl schopen (nebo ochoten) zazpívat tu písničku, tak jak byla složena. Prostě zpíval si po svém mimo původní linku a v jeho podání ta písnička ztácela onen nadhled (šlo o písničku Pytlákova zpověď). Proto jsem požádal Petra Krále, aby ji zazpíval a s touto formou zpěvu byl spokojen. Písnička byla nahrána v tonině pro Šafránka a pro Petra to bylo poněkud vysoko,ale popral se s tím . Čili nic proti Vláďovi, ale tehdy asi neměl svůj den.

                                                                                        NIvo - Profil | St 9.12.2009 17:25:01

                                                                                        Sven >> sven >> to je přesně o tom hodnocení hudby. Michalovy písničky kolem mne prošly a pouze jsem je registroval. Nebyl to styl, který bych upřednostňoval. Na druhou stranu musím uznat, že drtivá většina jeho skladeb je dobrá a hlavně úspěšná. Popravdě - když jsem chtěl Vánoční nechat zazpívat Kateřinou Brožovou, tak se okolí dost vzpouzelo. Přeci jen - je víc herečka než zpěvačka. Naštěstí to dopadlo výborně a i hudbení kritici kladně ohodnotili její zpěv včetně této skladby.

                                                                                          Nskwor - Profil | St 9.12.2009 17:20:17

                                                                                          Ivo >> Můžu mít dotaz? Nedávno jsem prohrabával staré Kajmany a byl tam článek právě o Tvé, tehdy vycházející desce. Psalo se tam, že na ní měl zpívat Vláďa Šafránek (dřív kapela Harlej, dneska Walda gang). Jak to, že se tam potom neobjevil?

                                                                                            Nsven - Profil | St 9.12.2009 17:11:40

                                                                                            Ivo >> Michala Davida jako člověka neznám ale jako autor i zpěvák je špice. Určitě si úspěch zaslouží. A já mu ho přeji.

                                                                                              NIvo - Profil | St 9.12.2009 17:07:37

                                                                                              Sven >> sven >> Habera by řekl - No sbohom ...:-))

                                                                                                NIvo - Profil | St 9.12.2009 17:06:52

                                                                                                Sven >> sven >> tohle je velmi těžké. Ne každý autor je i interpretem. Společným jmenovatelem mých písniček jsou ryby a témata kolem nich. Hudební žánry jsou pak různé. Těžko bych asi vydal např. metalovou desku o rybách:-)) Michal D. je výjiměčný muzikant a solidní zpěvák. Navíc je fajn i jako člověk. Není konfliktní ani namyšlený a je s ním psina. Nyní je samozřejmě v "laufu".

                                                                                                  Nsven - Profil | St 9.12.2009 17:02:19

                                                                                                  Ivo >> pak bych tu měl ještě nějaký part pro příznivce techna .-)))

                                                                                                    Nsven - Profil | St 9.12.2009 17:00:37

                                                                                                    Ivo >> No to je samozřejmě jak objektivní, tak i subjektivní záležitost. Ale je nesporné, že ve své kategorií si Tvá hudba vede dobře. Je jasné, že se žádný autor nemůže zavděčit všem, má své příznivce ale také řadu odpůrců, kteří po něm budou plivat. V poslední době se bavím causou Michal David. Nejprve na něj všichni naplivali a teď v souvislosti s novým muzikálem se předhánějí, kdo mu skočí dříve šipku do p....e aby se na jeho vlně vyvezl. :-)))

                                                                                                      NIvo - Profil | St 9.12.2009 16:56:55

                                                                                                      Sven >> sven >> ...no nazdar...:-))

                                                                                                        NIvo - Profil | St 9.12.2009 16:50:33

                                                                                                        Sven >> sven >> "kvalita " je široký pojem. Především záleží na tom, zda - líbí či nelíbí. Někdu muziku hodnotí, někdo poslouchá. Když jsem vydal toto CD v roce 2002, tak se tady hned objevila otázka na toto téma. A to bylo někdy počtení ..:-)))
                                                                                                        Jinak neskromně přiznávám, že ta Vánoční se opravdu povedla - samozřejmě i díky Kateřině a dětskému sboru mostecké umělecké školy.

                                                                                                          Nsven - Profil | St 9.12.2009 16:43:05

                                                                                                          Ivo >> tady jsem Ti našel nějaké notičky, kdybys sis chtěl o Vánocích něco jednoduchého zabrnkat od konkurence :-)))

                                                                                                            Nsven - Profil | St 9.12.2009 16:39:54

                                                                                                            Ivo >> tak co může být větším důkazem kvality? Gratuluji a přeji Ti to samé i u dalších desek a reedicí :-)))