Hudba o Vánocích

Jakou hudbu si pouštíte na Vánoce ? Koledy, vánoční klasiku nebo např. rybářské písničky ?
Autor diskuse: parmovec - Profil , 5.12.2009 všeobecné - ostatní

NSupina-Petr - Profil | So 5.12.2009 14:09:22

Takovej Paranoid od Sabbathů u stromečku navodí správnou náladu :o))

    Nstandas - Profil | So 5.12.2009 14:04:22

    žádnou,vánoce neslavim mám rád teplo jo a s koled se mi dělá opar!

      Nyzzak - Profil | So 5.12.2009 14:00:03

      Trochu té vánoční pohody do domu

        NGeorgino - Profil | So 5.12.2009 13:54:41

        Azbest >> Já myslím že těmhle týpkům byla nějaká tónina ukradená :-)

          NAzbest - Profil | So 5.12.2009 13:53:44

          parmovec >> jinak teda-luxuxní nadpis otázky.Občas se nadejchej taky čerstvýho vzduchu:-)))

            NAzbest - Profil | So 5.12.2009 13:53:05

            Georgino >> no....škoda,že zpěvák má tak dokonalej sluch,že neslyší když zpívá v úplně jiný tónině,než ostatní hrajou-nevěřím v úmysl.Tolik řve,že prostě okolo neslyší:-))

              NMOndo - Profil | So 5.12.2009 13:52:05

              já myslím že toto http://www.youtube.com/watch?v=zwOT5h6OeP8&feature​=related nahodí nádhernou vánoční atmosféru :D

                Nmadeintomik - Profil | So 5.12.2009 13:50:57

                Supina-Petr >> tak tak

                  Nplacan - Profil | So 5.12.2009 13:49:03

                  Supina-Petr >> IM budou určitě taky,super mjúzik :-)))) JP jsou moje srdcovka,poslouchám je pořád a všude a na kytaru nehraju "téměř"nic jiného !!!!

                    NSupina-Petr - Profil | So 5.12.2009 13:44:49

                    placan >> Správnou vánoční atmosféru navodí IRON MAIDEN -album The Number of The Beast ... :o)

                      NAbyss - Profil | So 5.12.2009 13:43:58

                      foxxx >> ako posluchaci si budeme rozumiet. metal pocuvam cely zivot, na vianoce urcite nebudem menit..........pridam nieco vianocne aj ja:

                      Master_s Hammer - Pujdem spolu do Betlema, Jama pekel a dalsie super veci
                      Marterium Christi - God of Death
                      http://www.martyriumchristi.net/

                      Behexen- Night of blashemy
                      http://www.youtube.com/watch?v=1GZ4FH-3PnU

                      obr: Infernal War



                        NIMIČAŘ alias PELIKAN aliaz STOP QWERTY - Profil | So 5.12.2009 12:47:08

                        jedině Eva a Vašek...:))

                          NZajda - Profil | So 5.12.2009 12:37:02

                          Asi si párkrát pustím hymnu, abych toho moc zbytečně nesežral..:-)

                            Nplacan - Profil | So 5.12.2009 12:27:43

                            Skoro furt bigboš,tak proč to měnit o vánocích :-)))) Dám si Judasy na divku,k tomu Tullamorku a nádherná vánoční pohoda !!!!!

                              Ncharvuš! - Profil | So 5.12.2009 12:24:43

                              rockové a metalové koledy :)))) prokládané sem tam nějakou tou klasikou :D

                                NGeorgino - Profil | So 5.12.2009 12:19:39

                                samozřejmě že o Vánocích vánoční klasiku: http://www.youtube.com/watch?v=NDU4Z_BBkTA

                                  Nskwor - Profil | So 5.12.2009 12:11:29

                                  To samé jako celý rok - big beat.

                                    Nfoxxx - Profil | So 5.12.2009 12:11:15

                                    parmovec >> Já takovou vánoční Black metalovou klasiku... "koledy" od Gorgoroth,Cradle of Filth,Dimmu Borgir atd...:-)) Nemyslím tím ale přímo večer u stromečku....

                                      NLaďa K - Profil | So 5.12.2009 12:09:09

                                      Koledy a Rybovku.