Hudba o Vánocích

Jakou hudbu si pouštíte na Vánoce ? Koledy, vánoční klasiku nebo např. rybářské písničky ?
Autor diskuse: parmovec - Profil , 5.12.2009 všeobecné - ostatní

Noskus - Profil | Ne 6.12.2009 11:16:45

fishmen17a >> No tak uvidíme co vymyslí

    Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 11:15:50

    ---

      Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 11:14:48

      oskus >> slysel jsem ze ma v planu neco ukuchtit znovu s MF a to o dvd rikal v lete ze chce neco pro fanousky .

        NIvo - Profil | Ne 6.12.2009 11:14:39

        Scooter-how much is the fish...:-)))))

          Noskus - Profil | Ne 6.12.2009 11:12:53

          No to je dost .Těch klipů a videí moc nemá nebo aspon ne tady unás k sehnání.

            Noskus - Profil | Ne 6.12.2009 11:08:51

            fishmen17a >> Jo jo mám všechno co vydal . V mládí jsem ho hodně žral ,ale i ted si to rád poslechnu.

              Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 11:05:15

              ---

                Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 11:02:07

                oskus >> jo King je nejlepsi, su rad ze tu je nekdo s dobrym hudebnim vkusem. vcera sem valil v rachote Mercyful fate .

                  Nfishmen17a - Profil | Ne 6.12.2009 11:01:12

                  no ja posloucham hudbu ktera se mi libi, kterou doslova hltam a ktera mne drzi pri zivote.nic nemenim, mensi ukazka - http://www.youtube.com/watch?v=1OU8Q3fOKN8 , http://www.youtube.com/watch?v=MPj2SGd9Cyg&feature​=related
                  ja to proste miluju , Metal never die !!!!!!

                    Noskus - Profil | Ne 6.12.2009 11:01:05

                    Vase zprava

                      Nvydrák - Profil | Ne 6.12.2009 8:17:10

                      Detreux >> Ty jo,peknej včelín.

                        Nyvana - Profil | Ne 6.12.2009 7:18:28

                        Salmon >> jo díky,ale umíš si představit tu odezvu,já bych se spíš zeptala jakou nemoc jste si přinesli z ryb,myslím že by to začalo na infekčním a skončilo na plicním,jinak mám sama ráda koledy,ale radši si je sama zahraju na elektr.varhanách,hraju si které chci a u toho je mi dobře.

                          NŽíža - Profil | So 5.12.2009 23:44:31

                          kabát

                            NDetreux - Profil | So 5.12.2009 23:16:24

                            V létě ale radši venku....

                              NDetreux - Profil | So 5.12.2009 23:15:09

                              V zimě si rád poslechnu třeba něco takovýho :)

                                Nyzzak - Profil | So 5.12.2009 22:56:18

                                http://www.youtube.com/watch?v=maC4HCHD400 klasicka vanocni koleda hraje se uz 40 let.

                                  NBoule - Profil | So 5.12.2009 22:41:01

                                  kritik >> no to si dovedu představit :-))