Hudba o Vánocích

Jakou hudbu si pouštíte na Vánoce ? Koledy, vánoční klasiku nebo např. rybářské písničky ?
Autor diskuse: parmovec - Profil , 5.12.2009 všeobecné - ostatní

Nsven - Profil | So 5.12.2009 20:56:12

Lidi vzpamatujte se! Na Vánoce jedině klasika. Na ty sr...y je prostor po zbytek roku. http://www.youtube.com/watch?v=2uYrmYXsujI&feature​=related

    NBatour - Profil | So 5.12.2009 20:37:19

    davám přednost kabatum když jsou ty vánoce

      Nparmovec - Profil | So 5.12.2009 20:27:32

      Já třeba myslel nějakou rybářskou klasiku - vezmi mě rybáři na moji lodičku ...:--)))))
      Nebo - vyznavači lovu 24 hodin Míšu Davida a NON STOP ..:-))
      Pokud vím tak Vágner nebo Sláma vydali nějaké písničky...:¨)))
      Nebo Rybova vánoční mše nebo co já vim..:-)))
      Nebo Ledecký - povídala ryba rybě ..:-))
      Taky během roku sázim na klasiku mládí - Kiss, Omega, BTO, Boston , Petra Janů (Exploduj - úžasná záležitost) atd.
      Koukám ale, že většina je o "krock" dál..:-))

        Npetr.fish - Profil | So 5.12.2009 20:17:16

        D´n´B to nejlepší :D

          NSalmon - Profil | So 5.12.2009 19:48:17

          yvana >> Zkus to, máš mé svolení:-)))

            Ntomku - Profil | So 5.12.2009 19:24:06

            Si zabil

              Nyvana - Profil | So 5.12.2009 19:20:45

              Salmon >> ty brďo to je horký tip na téma víš třeba kdo chytnul prasečí nebo rybí chřipku.

                Nyzzak - Profil | So 5.12.2009 19:06:42

                Mě se tahle otázka moc líbí zadání je co posloucháte vanoční klasiku koledy nebo rybařský písničky a MRK klasika na vánoce je pořádně polechtaná elektrická kytara to nemá chybu a jako příznivcovi metalové kuchyně mi to vůbec nevadí. Taky přidám jednu vánoční koledu - http://www.youtube.com/watch?v=ZrSHrAy5GR8 neni to sepultura ani nic podobnýho a myslim ze to má k vánoční koledě blízko.

                  Nkritik - Profil | So 5.12.2009 18:56:04

                  Volba vánoční koledy je jasná :-)))

                    Nkotrč - Profil | So 5.12.2009 18:47:38

                    kranex >> podle mě to ještě starej dobrej rock pěknej song.

                      Nkranex - Profil | So 5.12.2009 18:46:24

                      chlapci,tato stara vypalovacka je este rock alebo uz neco tvrdsie? http://www.youtube.com/watch?v=75f894fq2oQ

                        Npavel68 - Profil | So 5.12.2009 18:43:36

                        Salmon >> mám - chceš poslat kousek ???

                          Nkotrč - Profil | So 5.12.2009 18:43:15

                          Salmon >> prostě to je 50/50% přežijí jen ti nejsilnější

                            NSalmon - Profil | So 5.12.2009 18:41:35

                            Tak tady chybí fakt už jen diskuze na téma "PRASEČÍ CHŘIPKA":-)))

                              Nyzzak - Profil | So 5.12.2009 18:35:01

                              Abyss >> Tady je jenom pop zajímavý půlka MRKu metalisti druhá kotlíkáři mám rád oboje ikdyž ten metal je metal a občas něáky hopík bo tak.

                                NAbyss - Profil | So 5.12.2009 17:35:22

                                All: Ako tak sledujem, tak kolo vodia chodia sami POPÍCI :DDD !m!