Hudba o Vánocích

Jakou hudbu si pouštíte na Vánoce ? Koledy, vánoční klasiku nebo např. rybářské písničky ?
Autor diskuse: parmovec - Profil , 5.12.2009 všeobecné - ostatní

NRex2 - Profil | So 5.12.2009 17:32:29

Třeba od Daniela Landy

    NZlejšek - Profil | So 5.12.2009 17:28:49

    Iron Maiden, Root, King Diamond, Sepultura, tedy to co po celý rok. Vánoce na mě nijak romanticky nepůsobí, natož abych kvůli nim měnil svůj hudební repertoár.

      NZdenina - Profil | So 5.12.2009 16:13:12

      parmovec >> Tak po přečtení předchozích příspěvků a puštění si pár zdejších odkazů, začínám přemýšlet, jestli jsem normální. My si totiž doma pouštíme klasické vánoční koledy :-)))))

        Ndžejba - Profil | So 5.12.2009 16:03:29

        to jsem si oddychl,že jsem normální....dám taky klasickou koledu.. http://www.youtube.com/watch?v=lOp8Zz50f6U

          Nyzzak - Profil | So 5.12.2009 15:34:54

          Těd jsem si pustil toto dal jsem si to přes celu obrazovku a mám pocit ,že mám težší kalhoty :- DDD http://www.youtube.com/watch?v=akt3awj_Ah8

            NKocháč - Profil | So 5.12.2009 15:32:50

              NKocháč - Profil | So 5.12.2009 15:30:27

              Taky jsem spíš pro tradiční vánoční koledy
              http://www.youtube.com/watch?v=Jz5osaE7Oq0&feature​=channel

                Nčudlař02 - Profil | So 5.12.2009 15:17:08

                Klasika.

                  NSupina-Petr - Profil | So 5.12.2009 15:14:50

                  Je to hnus,ale amíci si na to potrpí.Horší je,že moda takto vyzdobenejch baráků se tady už chytla-zatim bez muziky :o()

                    Nmekvak - Profil | So 5.12.2009 15:10:45

                    já si poslechnu např. arakain, ortel, alkehol, kryla, kabát a samozřejmě i nějakou tu koledu..

                      NJacky10 - Profil | So 5.12.2009 15:05:33

                      Přemas >> CarpHunder >> OooO Tak už běžim přemluwit mámu at nám tady takhle vyhrává důům moc spr video

                        NCarpHunder - Profil | So 5.12.2009 14:58:41

                        zajel jsem si na jutůbíčko a pár koled protáhl bytem, dostal jsem vynadáno, že tohle se tu trpět nebude :o)
                        Já jenom čekám, kdy sem dorazím tohle: http://video.google.cz/videoplay?docid=-1215884652​776310255&ei=6mYaS7ftA6Os2wKDm8HPAg&q=hraj%C3%ADc%C3%AD​+d%C5%AFm&hl=cs#

                          NRici - Profil | So 5.12.2009 14:43:04

                          Teď pouštím odpůrkyni k pečení Garyho Moora - Ballads&Blues. Kdybych byl sám, tak třeba M.O.D.

                            NMr.Stick - Profil | So 5.12.2009 14:38:07

                            Jako celej rok ... pouštím si metalovou klasiku.

                              Nkolibrik - Profil | So 5.12.2009 14:36:46

                              zdravim ja mam rad country a na vanoce neni tak nostalgicke pripomina mi prirodu po cely rok.ale pekna vanocni serenada je tez prijemna.

                                NJacky10 - Profil | So 5.12.2009 14:30:27

                                parmovec >> 100% Si pouštim koledy vánoční do sluchátek protože máme neposlouchá to co já. Já si vždicky poslechnu tak den dva před vánoci koledu od Jakuba Vágnera sumec Holdegron jak sedí tiše a kouká nakáču dlouhej den a v batůšku sváču. Prostě GOOD

                                  NAzbest - Profil | So 5.12.2009 14:26:38

                                  Georgino >> no jistě:-)

                                    NCarpHunder - Profil | So 5.12.2009 14:26:22

                                    Azbest >> škoda to není, ne vše totiž musí být v tónině Evy s Vaškem :o))

                                      NCarpHunder - Profil | So 5.12.2009 14:18:00

                                      ty Sex Pistol jsou luxus :o)

                                        Nyzzak - Profil | So 5.12.2009 14:15:22

                                        Supina-Petr >> Souhlasím dobrá volba koledy