Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

NMatesPB - Profil | Út 2.3.2010 14:26:29

chrostik3 >> Tak se přihlaš na podzim, dáme okounování.

drozďák: Neuvěřitelné. Bez ironie.

    Nu-x-a - Profil | Út 2.3.2010 14:25:24

    drozďák 30,42 >> to jsou docela prckové víš co udělá na rybě skoro 10čísel:)

      Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 14:24:08

      MatesPB >> vím o dvou kusech (jestli už nechcípli) 70+. Ale taky nevěřím, že je někdy chytím.

        Nchrostik3 - Profil | Út 2.3.2010 14:24:06

        MatesPB >> nikdy sem tam nechytal a přemlouvali mě.Když bych tak na okouny nebo boleny na mouchu.Mě by to tam jinak neba..

          NMatesPB - Profil | Út 2.3.2010 14:22:13

          pouzy >> Nevěřím, že se u nás chytali takový tloušti.

            NMatesPB - Profil | Út 2.3.2010 14:21:14

            chrostik3 >> Orlík se dá brodit, když víš kam jet.

              Nu-x-a - Profil | Út 2.3.2010 14:20:34

              pouzy >> copa vod amura možná to byli bolení!!

                Npouzy - Profil | Út 2.3.2010 14:20:16

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Netipa >> asi tak, trefné a výstižné.

                  NMatesPB - Profil | Út 2.3.2010 14:18:49

                  pouzy >> Cha chá. No neblázni.

                    Nu-x-a - Profil | Út 2.3.2010 14:18:45

                    pouzy >> ještě přihoď tabulku s línem větší než 65cm jestli jí najdeš..

                      Npouzy - Profil | Út 2.3.2010 14:18:18

                      u-x-a >> No tak to mi opravdu stačí,když si myslíš že nepoznali tlouště od amura.

                        NNetipa - Profil | Út 2.3.2010 14:18:03

                        u-x-a >> Já pochybuju, že by amuři v tý době měli při 79 cm 3kila

                          NKnapík - Profil | Út 2.3.2010 14:17:39

                          u-x-a >> jeden 79cm byl dokonce v rybářství a byl to bolen ...

                            Npavel68 - Profil | Út 2.3.2010 14:16:54

                            u-x-a >> bingo...........o)

                              Nu-x-a - Profil | Út 2.3.2010 14:13:03

                              pouzy >> v té době se také masově zaváděl amur a málokdo ho znal stačí...

                                Npouzy - Profil | Út 2.3.2010 14:11:15

                                u-x-a >> ulovky tlouštu v 80letech(Kapitální).

                                  NMiksik the caddis - Profil | Út 2.3.2010 14:06:35

                                  Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> landa byl mladej :D vzpomeň si na svá mladá léta

                                    NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 2.3.2010 7:42:17

                                    u-x-a >> s tím Landou to mi ani neříkej, Uxo. Na škole nás učili že dělnická třída byla vždy hrází nacismu.A Antonín Uxa byl určitě výborný zpěvák.

                                      Nu-x-a - Profil | Po 1.3.2010 23:07:59

                                      KOLIBŘIK >> ne

                                        NKOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 23:02:28

                                        u-x-a >> To nevadí každý má ale své kořeny.Chodíš na rybník Konopiště