Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

u-x-a - Profil | Po 1.3.2010 23:00:46

KOLIBŘIK >> ne jsem náplava..

    KOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:58:38

    u-x-a >> Koukám na tvou kartu.Jsi z Mirošovic.Znáš majora Votrubu,bývalýho šéfa dálničního exitu a hospodáře v Benešově.

      chrostik3 - Profil | Po 1.3.2010 22:56:52

      u-x-a >> stejnej efekt jako naboso...

        u-x-a - Profil | Po 1.3.2010 22:54:06

        chrostik3 >> ty nebrodíš v brodákách co mají kšandy?

          chrostik3 - Profil | Po 1.3.2010 22:53:03

          u-x-a >> to už jsem zkoušel ale je to tak hustý že to zouvá holinu.Na boso zase nevytáhneš nohu

            u-x-a - Profil | Po 1.3.2010 22:50:01

            chrostik3 >> tak jí nech vysát po kolena a můžeš se brodit...

              chrostik3 - Profil | Po 1.3.2010 22:46:39

              u-x-a >> v naší ne,má tak 2-3m

                KOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:42:39

                chrostik3 >> Jestli ho nepřestanou odpouštet tak možná už letos.

                  u-x-a - Profil | Po 1.3.2010 22:42:21

                  chrostik3 >> brodit se dá všude i v jímce:)

                    chrostik3 - Profil | Po 1.3.2010 22:41:18

                    KOLIBŘIK >> dá se na Orlíku brodit?

                      u-x-a - Profil | Po 1.3.2010 22:40:31

                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> já mam landu rád mame stejný hlavy proto je mi simpatickej

                        KOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:39:27

                        Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> Orlík je sakra krásnej,tajuplnej a pro rybáře strášně napínavej ,nikdy nevíš jakou rybu a jak velkou chytneš.Je to inspirace na tři rybářský životy.Já jsem tam štastnej a spokojenej.Jasně každé má své pro a proti ale takový život je.Jak to bylo ve filmu FOREST GAMP,,ochutnáš bombon z bonboniéry a nikdy nevíš jak který chutná.

                          drozďák 30,42 - Profil | Po 1.3.2010 22:37:06

                          Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> jestli on ten Kolibřík nebude ve skutečnosti nějakej
                          latentní láčkovec.

                            Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 1.3.2010 22:35:07

                            drozďák 30,42 >> mám kámoše v preklinickým výzkumu, zítra mu to předhodím. Nebude věřit že se strunatec dokáže dělit.

                              Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 1.3.2010 22:34:04

                              u-x-a >> ty nemáš auru jelikož jsi slavnej socialista a odborář a to se tady ted nenosí. Tady chtěj bejt každej Klaus.

                                drozďák 30,42 - Profil | Po 1.3.2010 22:33:38

                                Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> vezmi si něco od Kolibříka, dokud se dělí.

                                  u-x-a - Profil | Po 1.3.2010 22:32:40

                                  KOLIBŘIK >> tak to já zase ryby beru zbavuju naše vody od nepůvodních druhů hlavně duhoně a siveny ty tu nemají právo na život to asi auru 100percet mýt nebudu nikdy?

                                    Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 1.3.2010 22:32:23

                                    KOLIBŘIK >> to máš dobrý. Já když to nebere tak nejsem nadšenej a když něco chytnu, tak to někdy sežeru. A Orlík nesnáším, Landa je blb.

                                      KOLIBŘIK - Profil | Po 1.3.2010 22:29:54

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,95 >> Ten můj zápis ze 21.41.hod.Tím se řídím celý život a u vody nejvíc.

                                        Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 1.3.2010 22:27:03

                                        KOLIBŘIK >> to radši nedělej, kouzelníku.