Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

NMatesPB - Profil | Út 2.3.2010 14:57:36

Stanďour >> Tak já zase tu řeku nechytám tak dlouho jako většina z vás.

    NStanďour - Profil | Út 2.3.2010 14:56:53

    MatesPB >> Je to reálný.

      NMatesPB - Profil | Út 2.3.2010 14:56:22

      drozďák 30,42 >> No dobrá, možná jsem neměl to štěstí. Ale stejně 65+ je furt dost.

        Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 14:54:15

        MatesPB >> ber to tak, že je to na pstruhovce, ty ryby se drží při hladině, kapři to fakt nejsou a nechodím na ně ani zdaleka koukat jenom já sám. Takže v hospodě se už několik let vzácně shodujeme, že jsou to tloušti a sedm pětek mají určitě.
        Dobře, je tam ta hospoda, tak 65+

          NŘízek 29,76 - Profil | Út 2.3.2010 14:53:46

          Salmo1 >> na tresen by to neslo?

            NStanďour - Profil | Út 2.3.2010 14:53:44

            MatesPB >> Na jedné nejmenované řece jsem z mostu pozoroval hejna nejrůznějších ryb, čekajících na unášené produkty třoucích se cejnů. Největšího tlouště tam odtud mám 53 cm a takoví byli ti menší. Do vody nevidíš. :o)

              NRoyale with Cheese 31,95 - Profil | Út 2.3.2010 14:52:48

              Mikšík- jen jednou >> Miksik the caddis >> byl jsem mánička a punker, jsem mánička a punker, a budu mánička a punker. Toho Landu mi nepřišiješ.

                NSalmo1 - Profil | Út 2.3.2010 14:52:01

                Sranda je,že tyto monstra jsou hlavně na vhodných P vodách,protože možnosti je tam chytit je strašně málo.Je to jenom několik málo dní těsně po výtěru a musí přijít ještě výrazné oteplení vody,kdy najedou do mělkých proudů.Jinak zase za rok,protože ve dvou metrech a více prostě brodit neumím...zatím:-)

                  Nmildas - Quinn druhý - Profil | Út 2.3.2010 14:46:04

                  Mikšík- jen jednou >> Vrata byl mozna v mladi debil, ale Landovi to zustalo a horsi se to.

                    NMatesPB - Profil | Út 2.3.2010 14:33:44

                    drozďák 30,42 >> A to jako víš z 25 m, že je to tloušť a, že má 70+? To bych asi teda nedokázal.

                      Nchrostik3 - Profil | Út 2.3.2010 14:33:29

                      drozďák 30,42 >> možné to je,proto tam sou.Mají klid.Já chytam tam,kam ani divoký prasata nechodí a dají se chytit i pěkný kusy

                        NMatesPB - Profil | Út 2.3.2010 14:32:38

                        Pánové, já tomu prostě nevěřím, takový ryby nejsou. Mám největšího 51 z Berounky.

                          Nu-x-a - Profil | Út 2.3.2010 14:31:09

                          tenkrát každej neměl foťák to byla obrovská výhoda na kapitální ryby

                            Nchrostik3 - Profil | Út 2.3.2010 14:30:23

                            MatesPB >> přihlásím a rád.

                              Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 14:30:09

                              chrostik3 >> možná člověk takového tlouště málokdy zahlédne. O těchto dvou vím jen proto, že se dají pozorovat z 25m vysokého srázu. A to musím našlapovat hodně opatrně.

                                Nchrostik3 - Profil | Út 2.3.2010 14:28:19

                                MatesPB >> já mám mnoho tloušťů ale přez 50 tak desítky a 60tek na prstech spočtu ale přez 70 sem se nedostal.Jsou ve vodách velcí ale ne obři.Jako se štikama,viděl a měla 2metry ale foto není...:-)))))

                                  Npouzy - Profil | Út 2.3.2010 14:28:12

                                  MatesPB >> ale mě je to jedno,ale myslim že na určité věci byli lepší odborníci jak dneska.

                                    Nmedvěd - Profil | Út 2.3.2010 14:27:58

                                    drozďák 30,42 >> to pro každýho.Mám na mušku nej 56 cm a už to pro mně byla ryby jako hrom

                                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 2.3.2010 14:26:36

                                      u-x-a >> nevím, nechytám běžně ryby 80cm, takže pro mě je tloušť 70+ fakt obr.

                                        NSalmo1 - Profil | Út 2.3.2010 14:26:31

                                        MatesPB >> Jo,jo byla možnost takové chytit.A to podle váhy bych ještě řekl,že jsou podvyživení,ale není tam datum chycení.