Kde je má aura?

Neviděli jste mou auru? Já taky ne....
Autor diskuse: jehla - Profil , 4.12.2009 muškaření - ostatní

Royale with Cheese 30,04 - Profil | Pá 4.12.2009 10:18:26

Šáďa 28,6 >> pepivi to možná jedno je, jenže my pamětníci si přejeme, aby měl jehla auru 101%. Už jsem lobboval u MM. Jenře jsem to asi dělal jako Šlouf vulgo Vodník takže z toho nic nebylo....

    mildas - Quinn - Profil | Pá 4.12.2009 10:15:53

    Znáš někoho, kdo jezdí na Ohři a má auru ?

    (řízek je poradec)

      Royale with Cheese 30,04 - Profil | Pá 4.12.2009 10:14:55

      Anýzový dědek >> paradoxně je jehla jedinej, kterej si auru skutečně zaslouží. Zatím má možná aureolu.

        Milos_Dia - Profil | Pá 4.12.2009 10:01:41

        jehla >> Tvoje aura je definitivně v prdeli. Smiř se s tím. Stejně ji nepotřebuješ.

          Bosanac - Profil | Pá 4.12.2009 10:01:13

          medvěd >> Pockej do vecera a pak pocitej pocet prispevku . Smajlik

            .U.x.a. - Profil | Pá 4.12.2009 9:45:24

            .

              Venca888 - Profil | Pá 4.12.2009 9:39:01

              udělej si druhej nick, pod nim si založ diskuzi, stávajícim nickem tam piš bláboly (ale pozor, aby ses nezdiskreditoval, pokud je to možný ještě nad rámec týhle otázky), a za každej blábol si z druhýho nicku poděkuj. Když budeš třpělivej, získáš auru 1000000%, 31.12. tě vyhlásej Králem aury a vyhraješ rezavej háček č. 8 (s lopatkou), na kterej Jakub Vágner chytil cejna 52 cm.

                sidneyv - Profil | Pá 4.12.2009 9:38:57

                zbytočnosť..je to jak píše Šáďa 28,6...kua to je též nick :D

                  Venca888 - Profil | Pá 4.12.2009 9:34:37

                  Aurora

                    medvěd - Profil | Pá 4.12.2009 9:34:32

                    jehla:fakt jsi dnes napsal 57 příspěvků?Už jsi lepší jak řízek a to je co říct

                      Royal Wulff - Profil | Pá 4.12.2009 9:29:49

                      jehla >> To ti na nej fakt az tak zalezi? Podla mnozstva prispevkov a obrazkov asi ano. Zvlastne...

                        LudaT - Profil | Pá 4.12.2009 9:29:35

                        Výr >> Taky ti mám poslední dobou "zvláštní pocit", doteď jsem ale netušil že je to aurou na MRKu, aby to nebyla nakonec nějaká pandemie. Čert nám byl tu auru dlužnej.

                          Výr - Profil | Pá 4.12.2009 9:25:13

                          jehla >> Aura v medicíne: zvláštny pocit pred záchvatom, najmä epileptickým, sprevádzaný často aj čuchovými a inými vnemami; predzvesť záchvatu, .......a teraz úprimne...ešte stále chceš vedieť kam sa podela?

                            Neznaboh:-D - Profil | Pá 4.12.2009 9:12:58

                            a můžeš přibrat i tu mojí,když jsou kluci dajní taky mi nedá se nepřidat a budeš mít krásných 220%:-D

                              Knapík - Profil | Pá 4.12.2009 9:11:07

                              kdyby bylo v zadání : Kde je má Laura ? tak je to jasný ... :)))

                                mi-ku - Profil | Pá 4.12.2009 9:06:05

                                když se nabídnul LudaT, že Ti jí dá, tak já přidávám tu svou a budeš mít celkem ca 145%...

                                  Diki - Profil | Pá 4.12.2009 9:03:58

                                  Asi už nejsi vyvolený.

                                    LudaT - Profil | Pá 4.12.2009 9:03:29

                                    Musíš spamovat kaprařský fora, pak aura roste jako houby po dešti. Pokud to nevyjde tak napiš Martinovi M ať ti věnuje tu moji sice už není nic moc a je trochu "onošená", ale třeba ti udělá radost. :-)

                                      Šáďa 28,6 - Profil | Pá 4.12.2009 9:02:49

                                      Opravdu tě to tak s...e ? Jinak si myslím že každýmu rozumně uvažujícímu přispěvateli je ukradená nějaká aura, stačí se podívat co za jantary tady má auru 100%. Nemá žádnou vypovidajíci hodnotu o kvalitě příspěvků uživatele a už vůbec o přispěvateli samotném :-)))

                                        Anýzový dědek - Profil | Pá 4.12.2009 9:01:50

                                        jehla >> Vykasli se na auru. Ta je jen pro blbce, kteri si tady leci svoje ego.