ATTs hlásiče a ATTx příposlech

Ahoj,nemáte někdo s těmito hlásiči zkušenosti v praxi?Díky za odpovědi.
Autor diskuse: Máda - Profil , 3.12.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

NKarhu - Profil | Po 8.6.2026 10:46:42

Zeptám se,neměl by někdo navíc jeden zadní kryt ( uši ) na ATTs? Děkuji

    NMaryl - Profil | So 24.1.2026 19:50:05

    MrtweyUbrus >> Jojo díky, já ji až tak nepotřebuji.

      NMaryl - Profil | Čt 22.1.2026 20:25:02

      Karhu >> Zdravím, já jsem tam žádnou šnůrku neměla. Jinak jsem s nima spokojená, jelikož hlásiče se zvukem, když jsem dál, jsem hluchá. Já je většinou používám s vidličkami a se mi líbí ty krytky, jelikož je z vidliček neodšroubovávám, šoupnu do ušitého pytlíku, ale hlásiče koukaj, na zimu jsem akorát vyndala baterii z příposlechu. Líbí se mi , že pípáním na sebe neupozorňuji. Příposlech nosím v kapse. Můžeš koukat po vejrech, nebo si číst. Díky těm, co mi zde kdysi poradili. A taky jsem je štelovala, dle toho videa a povedlo se.

        Nmilin - Profil | Čt 22.1.2026 19:34:08

        MrtweyUbrus >>
        Přiřazení indikátoru k přijímači.
        Přijímač nastavte na polohu OFF. Zmáčkněte ovládací spínač z boku přijímače a hlavní vypínač přijímače zapněte do polohy ON. Po cca 5 vteřinách se rozsvítí všechny diody. Okamžitě pustte boční spínač. Začne blikat první dioda.
        Pokud je to požadovaná barva, protočte indikátor se zvolenou barvou. Je uložena. Dále bliká dioda druhá v pořadí. Pokud vám vyhovuje barva se zvoleným indikátorem, znovu roztočte druhý indikátor. Pokud ne a chcete barvu přeskočit, zmáčkněte ovládací boční spínač a posuňte se na další diodu. Opět protočením indikátoru zapíšete zvolený indikátor do přijímače. Po zapsání všech indikátorů do přijímače, přijímač vypněte. Po vypnutí je vše zapsáno do paměti. Při opětovném zapnutí přijímače proběhne všemi diodami vlna a přijímač je připravený k použití.
        Je to návod ke staršímu tipu s vícebarevnými diodami. Ten mám já. Novější typ je jen s jednou barvou diod. Ale postup je stejný :-)

          NKarhu - Profil | Čt 22.1.2026 19:32:27

          MrtweyUbrus >> Mě ty ze zvukem přijdou takové neštastné,právě to že nemají zvuk dělalo ATTs jedinečný a naprosto jednoduchý. Zvuk je degraduje na úroven normálních hlásičů.

            NRybkin - Profil | Čt 22.1.2026 18:59:13

            MrtweyUbrus >> Jasný, když máš příposlech další zvuk netřeba

              NMrtweyUbrus - Profil | Čt 22.1.2026 18:57:35

              Rybkin >> Já je koupil na slepo protože nikdo mi nebyl schopný říct jak to je s tou hlasitostí, no, vracet už je nebudu a pojedou na příposlech, aspoň mají ty dlouhý uši.

                NRybkin - Profil | Čt 22.1.2026 18:55:15

                MrtweyUbrus >> Já je kupovat nebudu ale dobrej postřeh pro jiné co by je případně chtěli

                  NMrtweyUbrus - Profil | Čt 22.1.2026 18:53:59

                  Rybkin >> Díky všem, na video mrknu doma, bacha na ty nové ATT s reproduktorem, nikde není informace že nemají žádnou regulaci hlasitosti, fungují jen v režimu zvuk/bez zvuku, v režimu zvuk to řve jako kráva, takže dost nešťastný řešení.

                    NRybkin - Profil | Čt 22.1.2026 18:50:12

                    MrtweyUbrus >> Já to dělal tenkrát podle toho videa níže a šlo to v pohodě

                      NKara - Profil | Čt 22.1.2026 18:08:10

                      MrtweyUbrus - 22.1.2026 17:38:39 >> viz

                        NMrtweyUbrus - Profil | Čt 22.1.2026 17:50:40

                        Azis >> Díky, budu hledat.

                          NAzis - Profil | Čt 22.1.2026 17:48:02

                          MrtweyUbrus >> Ceskej videonavod sem nikdy nevidel ale tady v nejaky starsi diskusi o att to bylo celkem dobre popsany.

                            NLicas - Profil | Čt 22.1.2026 17:46:23

                            MrtweyUbrus >> Snad to bude ok. 😉

                              NMrtweyUbrus - Profil | Čt 22.1.2026 17:38:39

                              Nevíte někdo o videonávodu v češtině jak spárovat příposlech s hlásičema? Našel jsem jen anglický kde jsem to moc nepochopil.

                                NKarhu - Profil | Ne 18.1.2026 20:42:21

                                MrtweyUbrus >> Zezadu je šroubek co drží kryt,povolit,šnurku otočit,utáhnout. Mám to tak celou dobu.

                                  NMrtweyUbrus - Profil | Ne 18.1.2026 19:39:41

                                  Karhu >> Zeptám se blbě, za co tam je přidělaná na šňurka na krk prosím?