ATTs hlásiče a ATTx příposlech

Ahoj,nemáte někdo s těmito hlásiči zkušenosti v praxi?Díky za odpovědi.
Autor diskuse: Máda - Profil , 3.12.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

NKarhu - Profil | Ne 18.1.2026 12:21:16

Poprvé co mám hlásiče jsem měnil baterie, po 2,5 sezonách. Baterie v příposlechu pořád drží. V průběhu sezony začal kryt malinko lepit, technickej líh a houbička a kryt nádherně čistej a hladkej . S hlásičema maximální spokojenost.

    NPindˇa - Profil | Ne 5.10.2025 14:20:32

    Mr.Doctor >> ATTx není to je připoslech. Navíc má jen ten reproduktor a vyšší uši jinak nic, protože ATTs žádné funkce nemá i citlivist záběru, když někdo potřebuje se musí řešit výměnou kolečka třeba se dvou magnetů na čtyři

      NMr.Doctor - Profil | Ne 5.10.2025 14:14:34

      $ >> Děkuji moooc za vysvětlení ....👍

        N$ - Profil | Ne 5.10.2025 14:04:18

        Mr.Doctor >> s jsou pod prutama x je příposlech? Kdysi jsem to tady všude procházel, než jsem zakoupil. Rozdíl je v připosleších, ona verze Deluxe, která je dražší, ale horší, vyplývá z pramenů... takže bych koupil vše standard.
        Přesně jak píšeš, vlastnost No.1 je minimalistika

          NMr.Doctor - Profil | Ne 5.10.2025 13:30:12

          Pindˇa >> Rozumím…..tu poslední větu, domnívám se, chtělo formulovat nejspíš trosku jinak, ale pochopil jsem …. no v podstatě on to běžný signalizator je pořad, oproti jiným není ničím výjimečný , ze dosud neměl reproduktor ho určitě výše neposouva a zvuk se dnes dá vypnout už od průměrných hlásiču…. každopádně líbí se mi ten minimalistický vzhled , na reproduktoru nebaziruji, sám mám na svých zvuk vypnutý a jedu jen přes priposlech , spíše bude rozhodující, zda bude mít něco navíc oproti současným ….. jen ještě jeden dotaz, rozdíl mezi Atts a Attx ? Přiznávám, nechce se mi to studovat na netu, tak pokud neva , stačí jen v kostce podstatné rozdíly ….. díky moc.

            NPraseodym - Profil | Ne 5.10.2025 10:43:37

            Pindˇa >> poslední větou jsi přesne udeřil hřebíček na hlavičku 👍

              NPindˇa - Profil | So 4.10.2025 21:23:02

              Mr.Doctor >> Já to nikdy na dálku nezkoušel, na vyvážku používám jiné hlásiče, takže neporadím, max co už se psalo dole. Na ty nové jsem se už taky díval, někde jsem dával i odkaz, myslím do krátkodobé kaprařiny. Nepřestává to se zvukem tím pádem dělat z ATTs běžný signalizátor?

                NMr.Doctor - Profil | So 4.10.2025 18:05:18

                Chci pořídit nové hlásiče, mám starý Fox EOS R a E.C.U. .... Foxík toho má už dost za sebou, přesto stále jede, dosah i komunikace hlásič - příposlech na jedničku, ale nerad bych , aby mne zklamal v tom nejnevhodnějším okamžiku, přece už to je starý kousek, známe to..... no a E.C.U.je stylovka, bohužel na sebe musí "vidět"... takže mne zaujal ten nový model

                https://www.hengelsportvught.nl/beetmelders/beetmelders/gardner-atta-set-31-met-deluxe-receiver?srsltid=AfmBOorDEiLjwufpwWIvvjyv9QfAmgBguf4ORNlibArxKcHu5CViFizS

                Uvidíme..... každopádně díky za info.

                  NMr.Doctor - Profil | So 4.10.2025 17:58:05

                  Chlapi díky moc, super..... v podstatě mě nejvíce zajímala ta komunikace v tom "zarostlém a členitém" terénu, takže jak píše pan Dolárek, toto je pro mne dostačující.....ten dosah mne zajímal spíše teoreticky, kdybych byl na vyvážce cca 300 metrů a vzal si příposlech s sebou, zda by tam případně byl schopen reagovat....

                    NRybkin - Profil | So 4.10.2025 17:46:16

                    Mr.Doctor >> Jaká vzdálenost tě přibližně zajímá?Jsem aktuálně u vody mám obyč příposlech a kolega Deluxe tak můžu oba vzít, odejít a nechat ho tahat za vlasce:-)
                    Jinak teda hlásím že s obyč příposlechem jsem zatím nebyl na místě že by nedosáhl

                      N$ - Profil | So 4.10.2025 17:35:32

                      Mr.Doctor >> zdar. Po břehu mírně do venkovního oblouku, tedy že na sebe přestávají vidět po cca 50 - 60m, tráva, křoví, strom, dosah odhaduju do 150m
                      Funguje i přes terénní zlom, pruty u vody, já nahoře za zlomem v autě, vzdálenost cca 30 - 35m, funguje.
                      Ale jsem zvědav na jiné hodnocení
                      Takhle, existují i lepší, i horší. Ale pro mé situace OK

                        NMr.Doctor - Profil | So 4.10.2025 16:58:59

                        Pindˇa >> Zdar....ptal jsem se vedle, byl jsem odkázán zde....tak ještě jednou...projel jsem kousek této diskuze a usuzuji, že máš s těmito hlásiči osobní zkušenost, tudíž jaká je “komunikace” mezi hlasicem a priposlechem ? Musí na sebe “vidět” , aby mi priposlech zahlasil záběr , jako se to u některých jiných značek děje, ze vadí i hustší křoví nebo stromy nad hlavou , nebo mi priposlech oznámí zaber i za rohem nebo větší terénní překážkou ? A přibližný dosah ? Díky...

                          Ncuchak - Profil | St 7.2.2024 16:55:37

                          clarence >> ahoj, to nevím...😥🤔☹️
                          tak už to dorazilo, moc se mi to líbí ...👍

                            Nclarence - Profil | St 7.2.2024 15:52:36

                            cuchak >> Myslím si že ten de luxe nemá dírky před reproduktorem

                              Ncuchak - Profil | Út 6.2.2024 10:50:31

                              Cerebro >> ahoj, jestli bude na prodej za rozumný peníz, rád ho koupím...

                                NKarhu - Profil | Út 6.2.2024 10:47:52

                                Cerebro >> Díky za info,mě se ten koženkovej nelíbí,zustanu dále bez obalu :-)

                                  NPindˇa - Profil | Po 5.2.2024 22:00:06

                                  Cerebro >> ok dik za info

                                    NCerebro - Profil | Po 5.2.2024 21:58:50

                                    Pindˇa >> díky té anténě na druhé straně to tam prostě nepasuje.

                                      NPindˇa - Profil | Po 5.2.2024 21:39:11

                                      Cerebro >> Je menší?

                                        NCerebro - Profil | Po 5.2.2024 21:28:13

                                        Karhu >> koupil jsem si ten neoprenovej a na starou verzi mi nepasuje. Takže kdyby ho někdo chtěl tak klidně vyměním za ten koženkový ;⁠)