ATTs hlásiče a ATTx příposlech

Ahoj,nemáte někdo s těmito hlásiči zkušenosti v praxi?Díky za odpovědi.
Autor diskuse: Máda - Profil , 3.12.2009 kaprařina - náčiní, doplňky

honza271 - Profil | Po 22.6.2026 6:27:39

Ahoj, jsem rozhodnut pro koupi novych ATTs vybral jsem si s diodou za me to a tou diodou pod koleckem uz moc sviti, ale kazdy mame jiny vkus, a resim ted priposlech jestli ten deluxe nebo staci multicolor ? Prijde mi rozdil jen v poctu moznych hlasicu a dosahu je to tak ? Nekdo kdo by poradil ? Predem diky.

    Karhu - Profil | Pá 19.6.2026 10:01:32

    Pindˇa >> Moc děkuji za pomoc,ušiska už jsou tady. Ještě jednou díky a jsem dlužníkem.

      Pindˇa - Profil | Ne 14.6.2026 21:42:46

      Docent Srkačka ex-CT >> Mohl jsi mít ne špatný ale starý, u těchto konkrétně to mají vytištěné z druhé strany obalu do kdy by měli mít garantovanou +- životnost respektive plnou účinnost. Ta Rybkinova to má zepředu vpravo nahoře

        Rybkin - Profil | Ne 14.6.2026 21:23:38

        Já tam mám tyhle určitě víc jak rok
        Jen aby se vědělo

          Docent Srkačka ex-CT - Profil | Ne 14.6.2026 20:54:54

          Tak zrovna tyhle GP mi v Att dlouho nevydržely. Nevím, jestli jsem měl špatný kusy, ale prostě mám s nimi špatnou zkušenost. Zkusil jsem no name z Číny a cajk…mají slušnou výdrž. Až budu mít chvilku, přidám sem foto.

            Karhu - Profil | Ne 14.6.2026 15:59:12

            Praseodym >> Emos má myslím dopravu zdarma

              Praseodym - Profil | Ne 14.6.2026 15:47:41

              Děkuji všem za radu, dokonce jsem je doma i našel. Úplně jsem na ně zapomněl...

                Pindˇa - Profil | Ne 14.6.2026 15:05:39

                Praseodym >> Jj já je naposled kupoval v Albertu

                  Praseodym - Profil | Ne 14.6.2026 14:49:53

                  Pindˇa >> rovněž děkuji. Nechce se mi platit poštovné jenom kvůli blbým baterkam 😉 navíc tropic nee, na rozdíl od jiných e-shopu, kde jsem si uvykl na 110%-ní servis, tam byly vždycky problémy.

                  Edit - navíc Alza je pro mě nejpohodlnější nakupování...

                    Pindˇa - Profil | Ne 14.6.2026 14:00:57

                    Praseodym >> Stejně jako Karu. Kdyby jsi chtěl origo má je Rybina možná i Tropic. https://www.rybina.cz/baterie-do-hlasicu-atts-alarm-batteries-gp476a-3ks/?gad_source=1&gad_campaignid=20687340427

                      Praseodym - Profil | Ne 14.6.2026 13:38:12

                      Karhu >> děkuji.

                        Karhu - Profil | Ne 14.6.2026 13:34:36

                        Praseodym >> používám GP476A,jsou naprosto v pohodě,výdrž dobrá. Kupoval jsem v emosu cca 50,-

                          Praseodym - Profil | Ne 14.6.2026 13:24:38

                          Nemáte prosím zkušenost s náhradní baterií? Originály od Gardneru mají dostupné aktuálně jen v zahraničních e-shopech. Lze použít toto? (napověděla od AI...)

                          https://www.alza.cz/gp-alkalicka-specialni-baterie-476af-4lr44-6v-d5662482.htm

                            Pindˇa - Profil | Po 8.6.2026 18:17:28

                            Karhu >> Ok napiš mi do sz adresu a já ti ho pošlu, nic za něj nechci je cenu počty, nebo zasilkovny

                              Karhu - Profil | Po 8.6.2026 18:01:12

                              Pindˇa >> U poláků doprava zdarma,ale až nad 500,- takže tohle by bylo s dopravou.

                                Pindˇa - Profil | Po 8.6.2026 17:59:39

                                Karhu >> Ok za tu cenu na Rockworldu menší než za to těsnění u nás a navíc teď doprava zdarma

                                  Karhu - Profil | Po 8.6.2026 17:51:16

                                  Pindˇa >> Novej si umím najít taky,mě šlo o to že třeba někdo v okolí má po výmeně a rád se ho zbaví.

                                    Karhu - Profil | Po 8.6.2026 17:35:04

                                    Pindˇa >> Nee, tohle co jsi dal je náhradní těsnění a šroubky. Já hledám ty záda. Když třeba někdo vyměnil za ty vyšší uši a těch původních by se chtěl zbavit. Nepotřebuju nutně úplně nové.

                                      Praseodym - Profil | Po 8.6.2026 17:23:49

                                      Asi vám to přijde trapné, ale když jdou po práci, na odpoledne do půlnoci, tak ani nezapínáme příposlech.
                                      Sedím hned u toho, brzdu slyším, v noci se mi krásně rozsvítí kolečko, úplná pohoda. Na tohle by sice stačila obyčejná rohatinka, ale kdo by se s tím vším tahal, když z brolicka příposlech využiji...