Hlásiče Fox Ultron X3

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto produktem? Díky za každou odpověď.
Autor diskuse: Elis - Profil , 1.12.2009 kaprařina - ostatní

Martin... - Profil | Pá 4.12.2009 15:45:19

Elis >> není to náhodou moje fotka z let minulých? :o)) hlásič Gull a prut Ultimate Platium?

    Elis - Profil | Pá 4.12.2009 15:42:04

    slavina >> u těhle se stát nemůže:)

      slavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:35:01

      Tomajo >> to je taky pravda. Ale ještě jeden problém když jsem chytal doboku se silonem a utaženou brzdou tak prut letěl 2x ven a držel na zadní racošce tak byl konec kvajzarů.(prut nešel dát po směru vlasce)

        Tomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:31:22

        slavina >> vono je jedno jaký máme tóny, stejně nám to moc nezvoní :-)))

          slavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:27:59

          Tomajo >> jenže já at jedu skýmkoli tak je všichni mají nejde o pláž plnou rybářů. a ty tony mi nelahodí.-)) ale jako rezervní jsou dobrý.-))

            Tomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:25:45

            slavina >> jasné, ale mě to nevadí, nechytám na pláži plný rybářů. A stejně když to pípne komukoliv, tak se všichni kouknou :-)

              Elis - Profil | Pá 4.12.2009 15:22:44

              slavina >> to tomajo reaguje na každé pípnutí a je jedno o jaký jde výrobek:))), pohotový a připravený NON-STOP:)

                slavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:19:39

                Tomajo >> jo tři ale leží v garáži. Vadilo mi,že každej má kvajzara a slyšíš ten zvuk všude u vody a pak reaguješ na každý pípnutí u kolegů. Fakt je má každej:.-)))

                  Tomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:17:13

                  slavina >> jj taky jsem u tebe dva viděl :-)))

                    Elis - Profil | Pá 4.12.2009 15:15:41

                    tomaspr >> tak trošku reklamička ne:)

                      slavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:12:56

                      Elis >> on ti závidí, že budeš mít lepší jak on:-)) Kvajzary má každej trouba.-)))

                        tomaspr - Profil | Pá 4.12.2009 15:11:51

                        Hlásiče jsou good, sám jsem si jedny nechal, Mám je skaldem 4100 + zdarma ramínka nash buzzer i s poštovným. http://kaprjbc.sweb.cz/

                        Jinak dovážím věci přímo od výrobce, i své značky, kterou budu prezentovat v roce 2010.

                          Tomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:10:02

                          Elis >> :-)))))) asi jo

                            Elis - Profil | Pá 4.12.2009 15:09:32

                            Tomajo >> ty krávo a to jako fakt jo, tak to je docela problém, jednu baterku bych vzal z našeho SUPRA, ale s tou druhou to bude složitější, to mi jako chceš říct že si budu muset ještě koupit jednu baterku?

                              Tomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:06:14

                              Elis >> tak dobrá. A ještě jsem někde slyšel, že mají napájení na baterku z traktoru a nejdou napojit dva na jednu, ale každej musí mít svůj vlastní zdroj.

                                Elis - Profil | Pá 4.12.2009 15:02:58

                                Tomajo >> pro ostatní kolečko:), to snad ne, mám tebe ne, tam mi když pomůžeš.

                                  Tomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:01:33

                                  Elis >> no já nevím s tou velikostí. Aby jsis na ně nemusel pořídit kotouč :-)

                                    Elis - Profil | Pá 4.12.2009 14:59:51

                                    knedlik1 >> byla to krabice od vína:))
                                    Ps. jinak díky za info

                                      knedlik1 - Profil | Pá 4.12.2009 14:49:30

                                      mary >> přesnej rozměr neznám.kámoš je má.sou fakt dobrý.ty co řikaj ,že sou jak krabice vod bot je asi nikdy neviděli.sou to normální hlásiče.rozměr něco mezi CS a flaizarem