Hlásiče Fox Ultron X3

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto produktem? Díky za každou odpověď.
Autor diskuse: Elis - Profil , 1.12.2009 kaprařina - ostatní

Elis - Profil | St 2.12.2009 20:44:28

kotrč >> jj viděl jsem Ivo Sláma tady něco o tem psal, ale je to přísně tajné:), no snad mi Fox bude plně dostačující a věřím že bude...

    kotrč - Profil | St 2.12.2009 20:44:26

    slavina >> :-D tak já jsem docela spokojenej se Semou až na to "žhavení při startu" signalizátoru. Ale na fox to není

      slavina - Profil | St 2.12.2009 20:41:43

      kotrč >> budou dělat konečně něco co bude fungovat, to bude teda revoluce:-)

        kotrč - Profil | St 2.12.2009 20:39:46

        Elis >> Máš na čase tam byla zajištěna hlasitost na minimun :-). včera se taj psalo že Sema vydá v létě něco revolučního v signalizátorech záběru tak jsem celkem zvědavej.

          Elis - Profil | St 2.12.2009 20:37:11

          kotrč >> no nic mě nezbude, jeden je už skoro po smrti a ten druhý bude jako rezerva nebo jako doprovodný:)

            Elis - Profil | St 2.12.2009 20:34:25

            m.kindl >> díky za odpověď, jen ještě maličkost jestli jde ztišit úplně na ticho. např. pipák úplně ztiším a dám si to jen na příposlech:) snad mě chápeš:)

              kotrč - Profil | St 2.12.2009 20:33:25

              Elis >> no neříkej že chceš vyměnit nesmrtelný Gully :-)

                m.kindl - Profil | St 2.12.2009 20:25:40

                Jsou to dobrý a spolehlivý hlásiče.měl jsem je a prodal jsem je jen kvůli tomu že jsem chtěl s vestavným příposlechem.Hlavním tlačítkem přepínáš funkce volume a ton a ještě je možný podsvícení.Jsou na jednu 9 V Baterii která tam vydrží asi rok...spíš dýl...mají gumovou výstelku takže pruty v nich nekloužou a mají vývod na příposlech...

                  Elis - Profil | St 2.12.2009 20:23:09

                  slavina >> :)))) no coment:))

                    slavina - Profil | St 2.12.2009 20:20:04

                    Elis >> no pane je vidět¨,že máte místo hájovny myslivnu:-))

                      Elis - Profil | St 2.12.2009 20:19:08

                      slavina >> jj tak do nich asi tedy půjdu, když tak je prodám..

                        Elis - Profil | St 2.12.2009 20:16:40

                        kotrč >> no lepší by byli určitě, ale tyto můžu mít oba dva do 1400 kčs:)

                          slavina - Profil | St 2.12.2009 20:16:17

                          kotrč >> za 1300 dva asi nekoupíš:-)))

                            slavina - Profil | St 2.12.2009 20:11:21

                            Elis >> já bych se toho nebál

                              Elis - Profil | St 2.12.2009 20:05:30

                              Tomajo >> slavina - škoda no..tak snad se někdo ozve..

                                Elis - Profil | St 2.12.2009 20:04:22

                                Ondřej Macků-Maca >> No škoda docela se mi líbí, ale nikde o nich není slechu ani skoro vidu:)

                                  slavina - Profil | Út 1.12.2009 18:38:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Elis >> Promin

                                    Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | Út 1.12.2009 18:38:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Elis >> Zdar, se mnou taky nepočítej.

                                      Tomajo - Profil | Út 1.12.2009 18:35:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Elis >> ahoj, já s ním zkušenosti nemám, tak semnou nepočítej, že ti poradím.