Hlásiče Fox Ultron X3

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto produktem? Díky za každou odpověď.
Autor diskuse: Elis - Profil , 1.12.2009 kaprařina - ostatní

mary - Profil | Čt 3.12.2009 21:36:51

tak zna tu nekdo ten rozmer?:-)

    Elis - Profil | Čt 3.12.2009 19:15:12

    Tomajo >> ty vole tak teď jsi mě dostal:D:D:D:

      Elis - Profil | Čt 3.12.2009 19:09:54

      Tomajo >> Tak to potom jo jsi na mě tak hodný:) jinak ty ryby o víkendu asi nic, něco mě dostává, mam horečku atd. Snad to nebude prasečák:)

        Tomajo - Profil | Čt 3.12.2009 19:08:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tady je foto na porovnání velikosti s krabicí od vína. Délka skoro totožná.

          Tomajo - Profil | Čt 3.12.2009 19:04:23

          Elis >> jsem tu zcela vyjímečně, ale když jsem tě vyděl jak jsi bezradný, tak jsem ti chtěl pomoci :-)))

            Elis - Profil | Čt 3.12.2009 18:47:12

            Tomajo >> ale kdopak to tady není:), Tak to je pohoda, další stejná věc co budeme mít:)))

              Tomajo - Profil | Čt 3.12.2009 18:41:54

              Elis >> někde jsem četl že jsou zhruba jako krabice od bot

                Elis - Profil | Čt 3.12.2009 18:41:18

                mary >> tak to netuším, ale doufám že budou tak akorád:)

                  mary - Profil | St 2.12.2009 21:19:14

                  a nevite nikdo jak sou velky?

                    kotrč - Profil | St 2.12.2009 21:17:32

                    Elis >> :-D s Louskáčkem jsem dělal dneska celej den :) on tam byl cca tejden. Ten to taky moc neovládá.

                      Elis - Profil | St 2.12.2009 21:11:38

                      kotrč >> to věřím, tak hlavně že to dostane zaplacené, no nějak se to musí na učit, tak mu tam pošli louskáčka, to bude pro něj hračka..

                        kotrč - Profil | St 2.12.2009 21:06:17

                        Elis >> Jebediáš je dravec ale taky tuchlavec, 4 tejdny rozhejbává přístupák a ještě to nefunguje a o EZS ani nemluvím.

                          Elis - Profil | St 2.12.2009 21:03:02

                          kotrč >> tak to je pohodička ne:), je tam s Váma Jidáš, jsem s nim byl posledně na PKS, dělali jsme IT kamery a byla to docela šou:), je to takový dravec:)), ale jinak pohodový típek:)

                            kotrč - Profil | St 2.12.2009 20:57:52

                            Elis >> Ted na Zdaru kamerovku, no plný to je furt, ale tento víkend nás jede asi jen 5 páč nejsou zásuvky, tak si budeme hrát s rozvaděčama.

                              Elis - Profil | St 2.12.2009 20:56:05

                              kotrč >> kde na PKS nebo na cajtech? No asi to má Majk pořád plné, nebo mě už nechce:(

                                kotrč - Profil | St 2.12.2009 20:53:37

                                Elis >> doma ... workujem v šakalově. Na T.P.C.A. ještě jezdíme. tuším že by to mělo být ještě 2 neděle

                                  Elis - Profil | St 2.12.2009 20:53:26

                                  foxxx >> jj, můžu je mít relativně za dobré peníze tak do nich půjdu, ale 4000 litry bych za ně nedal, páč je momentálně nemám:((((

                                    Elis - Profil | St 2.12.2009 20:50:57

                                    kotrč >> no o to nic:))), to mi kurva chybí. Jsi doma nebo v Praze na bytě? Hele a co ty víkendy chodíte ještě na ten opel?

                                      foxxx - Profil | St 2.12.2009 20:48:21

                                      Elis >> Za ty peníze,co se prodávají v tom setu s koncovkama a swingery je to hodně dobrá koupě:
                                      http://www.parys.cz/fox-ultron-x3-set.php?a=1976-0​-0

                                        kotrč - Profil | St 2.12.2009 20:47:47

                                        Elis >> pokud se bude dobře ladit a bude dobře vodotěsnej tak to bude dobrej kauf. co vo to ......