Hlásiče Fox Ultron X3

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tímto produktem? Díky za každou odpověď.
Autor diskuse: Elis - Profil , 1.12.2009 kaprařina - ostatní
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nkaprhans - Profil | Po 25.6.2012 23:04:19

Zdraec prosim vás nevíte zdali se da jeste nekde sehnat tento set? jeden již vlastním a schanim druhy pro partnerku. díky

    Nrices - Profil | Čt 14.1.2010 21:16:25

    foxxx >> no mal som ích fakt myslím tie richwordy, a kopie som myslel ako žart ,je nám jasné kto koho okopíroval :-D

      NElis - Profil | Čt 14.1.2010 21:11:37

      M.D >> pecivál >> :))), ale tě se jdu už opravdu učit...

        NElis - Profil | Čt 14.1.2010 21:10:50

        Tomajo >> to jsou přesně ony:)))), ale pšttttt....

          Npecivál - Profil | Čt 14.1.2010 21:09:25

          Tomajo >> tak za ty prachy mu nic jinýho nezbývá :-)
          Elis já to říkal má je tam :_D

            NTomajo - Profil | Čt 14.1.2010 21:08:58

            Elis >> to jsou ty jak jsem chtěl vyhodit, že už jsou tupé háčky a ty jsi říkal, že tobě to ještě rok vydrží???

              NElis - Profil | Čt 14.1.2010 21:07:41

              M.D >> pecivál >> jinak montáže jsem také dělal:)))

                NTomajo - Profil | Čt 14.1.2010 21:06:42

                M.D >> pecivál >> kde pak bere to vážně. Vidíš........

                  NElis - Profil | Čt 14.1.2010 21:06:27

                  Tomajo >> psychologie a sociologie - strašné sračky......nic jdu se učit čauky:))) pánové...

                    Npecivál - Profil | Čt 14.1.2010 21:05:45

                    Tomajo >> :-D to snad nééé. beztak už dělá montáže na závody a učebnicu má maximálně otevřenou a sedí na ní .-)

                      NTomajo - Profil | Čt 14.1.2010 21:03:21

                      M.D >> pecivál >> ten ti teď bude vyprávět tak max. o sociologiji :-) nebo co ted šrotí

                        NElis - Profil | Čt 14.1.2010 21:01:47

                        foxxx >> jenom modré, jsou oba za 1300, jsou staré 3 roky, ale co mi je prodával tak říkal že je chytal jen rok. A jsou opravdu jak nové...

                          Nfoxxx - Profil | Čt 14.1.2010 20:56:42

                          Elis >> Jsou pěkné!:-)Dostal jsi k nim i výměnné diody nebo jsou v balení jen ty modré diody?

                            Npecivál - Profil | Čt 14.1.2010 20:54:53

                            Tomajo >> zkusím obvolat známý zejtra, bylo by potřeba si pokecat o kaprařině, když to nevyjde ukecám Milana a půjdem na pivko.

                              Nfoxxx - Profil | Čt 14.1.2010 20:52:27

                              rices >> No já bych to určitě nenazval kopiema...spíš naopak! Tyto modely hlásičů FOX se dělaly už před hodně dlouhou dobou...začly se prodávat ve stejné době jako např.stojan Fox-Sky Pod.
                              Mám před sebou starý Fox katalog a obojí je zde uvedeno jako novinka....

                                NTomajo - Profil | Čt 14.1.2010 20:52:01

                                M.D >> pecivál >> aha, tak to jo, tak zkus dát inzerát na Mrk do bazaru nebo do kaprařiny a třeba se někdo z okolí přidá a jaště si třeba po cestě z někým dobře pokecáš o kaprařině.

                                  NElis - Profil | Čt 14.1.2010 20:51:29

                                  zdravím, no už je mám doma, je co bych jim vytkl, tak nejdou úplně utišit na potichu. Jinak snad budou v pohodě uvidíme na jaře:)))

                                    Npecivál - Profil | Čt 14.1.2010 20:45:35

                                    Tomajo >> neni s kým, mixy a další věci od vasru mě tam vezme Milan .... kdybych sehnal lidi do auta tak přijedu.

                                      NTomajo - Profil | Čt 14.1.2010 20:40:30

                                      M.D >> pecivál >> ty se jedeš taky podívat? V sobotu?

                                        Npecivál - Profil | Čt 14.1.2010 20:38:02

                                        Tomajo >> řekni elisovi at je vezme do Břeclavi :-))

                                          NTomajo - Profil | Čt 14.1.2010 20:33:09

                                          foxxx >> tož neviděl.

                                            Nfoxxx - Profil | Čt 14.1.2010 20:29:47

                                            Tomajo >> A viděl jsi je?Za tu cenu,co se teď dají sehnat bych je taky bral...:-)
                                            Ve skutečnosti jsem tento typ ještě nikdy neviděl...

                                              NTomajo - Profil | Čt 14.1.2010 20:27:58

                                              foxxx >> už je má doma, ale k vodě pojede nejdřív létě jak ho znám :-)))

                                                Nfoxxx - Profil | Čt 14.1.2010 20:25:17

                                                Elis >> Tak co,už jsi je koupil?Jaké jsou?

                                                  Nmary - Profil | Pá 4.12.2009 16:37:25

                                                  Chlapy co rikate na hlasice od carp systemu?ty novy...

                                                    Nmary - Profil | Pá 4.12.2009 16:33:41

                                                    Mag-super diky moc

                                                      NMag - Profil | Pá 4.12.2009 16:21:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                      Výrobce: Fox International
                                                      Další super Vánocní nabídka od Foxe. Vyzkoušený a osvědčený digitální hlásič od Foxe. Inteligentní ovládací tlačítko pro všechny funkce. Nastavení hlasitosti, výšky tónu a pěti stupňů citlivosti. 20 vteřin svítící vysoce viditelná bílá dioda s nastavitelnými různobarevnými čočkami.

                                                      Možnost nastavení nočního posvícení s minimální spotřebou baterií. Automatické nastavení úsporného režimu v případě indikace vybitých baterií. Vysoce výkonný voděodolný reproduktor. 2,5 mm výstup pro připojení vysílače či rádiového systému. Výstup pro připojení swingru Fox Illuminator. Velmi nízká spotřeba baterií.
                                                      Signalizátor záběru FOX MICRON Ultron X3

                                                      Návod k použití a popis funkcí hlásiče


                                                      Základní znaky:
                                                      - digitální technologie
                                                      - jednoduché ovládání pomocí jednoho programovacího tlačítka
                                                      - nastavení hlasitosti a tónu
                                                      - pět nastavení citlivosti
                                                      - 20 vteřin svítící vysoce viditelná bílá dioda, s nastavitelnými různobarevnými čočkami
                                                      - automatické nastavení úsporného režimu v případě vybitých baterií
                                                      - čtyřmagnetové kolečko – speciálně vytvořené k redukci vyskakování vlasce, zabraňující přístupu vody
                                                      - multifunkční diody – možnost nastavení nočního osvětlení s nízkou spotřebou baterií
                                                      - nízká spotřeba baterie
                                                      - systém varující před slabou baterií
                                                      - ochranná vrstva chránící elektroniku
                                                      - zásuvky pro betasvětlo
                                                      - 2,5 mm výstup pro připojení externího vysílače či rádiového systému
                                                      - vstup pro připojení svítícího swingru
                                                      - protiskluzové ochranné podložky pro lepší držení prutu

                                                      Varování: Tento výrobek může vydávat zvuk s intenzitou vyšší než 10dBA. Pokud bude umístěn těsně vedle ucha, může v případě signalizace dojít k trvalému poškození sluchu!

                                                      Řada hlásičů ultron pracuje na 9 voltovou PP3 baterii. Pro vložení/výměnu baterií odsuňte krytku na zadní straně hlásiče. Při vložení baterie vždy dbejte na dodržení správné polarity. Výrobce doporučuje používat kvalitní alkalické baterie pro zajištění vysoké životnosti baterií.

                                                      Instrukce
                                                      Všechny funkce hlásiče jsou ovládány pomocí programovacího spínače, který je umístěn uprostřed přední strany hlásiče.

                                                      Pro spuštění hlásiče podržte zapínací/vypínací knoflík, který je umístěn napravo od ovládacího tlačítka.Poté hlásič propípne a to jedenkrát až pětkrát dle v závislosti na aktuálním nastavení citlivosti a hlavní dioda se rozsvítí na cca 2,5 vteřiny.

                                                      Pro vypnutí hlásiče podržte zapínací/vypínací knoflík, který je umístěn napravo od ovládacího tlačítka a to po dobu minimálně dvou vteřin. Poté hlásič jednou propípne nízkým tónem a dioda problikne.

                                                      Pro změnu nastavení hlasitosti, tónu a citlivosti krátce zmáčkněte zapínací/vypínací knoflík. Hlavní dioda poté začne výrazně svítit jednou z následujících barev, která určuje, které nastavení hlásiče můžeme měnit, a to:

                                                      červená = hlasitost
                                                      zelená = tón
                                                      žlutý = citlivost
                                                      Opakované stisknutí zapínacího/vypínacího knoflíku povede ke změně barvy a tím i ke změně vybrané hodnoty, která se bude nastavovat.
                                                      Když bude svítit barva/hodnota, kterou potřebujete nastavit, učiňte to pak hlavním programovacím tlačítkem.

                                                      Nastavení hlasitosti (červená barva): hlásič umožňuje osm různých nastavení hlasitosti. Pokud dojde ke změně nastavení, pak hlásič jednou propípne. Stiskem spodní poloviny programovacího tlačítka se hodnota (hlasitost) snižuje a stiskem horní poloviny se hodnota (hlasitost) zvyšuje.

                                                      Nastavení výšky tónu (zelená barva): hlásič umožňuje osm různých nastavení výšky tónu. Pokud dojde ke změně nastavení, pak hlásič jednou propípne. Stiskem spodní poloviny programovacího tlačítka se hodnota (výška tónu) snižuje a stiskem horní poloviny se hodnota (výška) zvyšuje.

                                                      Nastavení citlivosti (žlutá barva): hlásič umožňuje pět různých nastavení výšky tónu. Pokud dojde ke změně nastavení, pak hlásič jednou propípne. Stiskem spodní poloviny programovacího tlačítka se hodnota (citlivost) snižuje a stiskem horní poloviny se hodnota (citlivost) zvyšuje.
                                                      Maximální citlivost je nastavena jako hodnota 1 a je signalizována jedním propípnutím. Při tomto nastavení je maximální délka pohybu vlasce 7,5 mm. Po pohybu o tuto vzdálenost dojde k signalizaci.
                                                      Hodnoty citlivosti:
                                                      1 = 7,5mm
                                                      2 = 15 mm
                                                      3 = 22,5 mm
                                                      4 = 30 mm
                                                      5 = 37,5 mm

                                                      Všechna nastavení jsou uchována ve vnitřní paměti hlásiče i po jeho vypnutí. Při všech jednotlivých nastaveních zůstane dioda svítit po dobu cca 2,5 vteřiny. Pokud hlásič nebyl od posledního nastavení hodnot vypnut, automaticky si pamatuje poslední vybranou hodnotu, kterou tak není třeba znovu vybírat v případě další změny jejího nastavení.

                                                      Pokud nebyla v průběhu provozu hlásiče provedena žádná změna v nastavení hodnot, je první hodnotou v nabídce vždy hlasitost.

                                                      Nastavení hlavní diody:
                                                      Ultron je vybaven super svítivou bílou led diodou a pěti výměnnými krytkami různých barev pro nastavení barvy diody. Při výměně barevné krytky led diody si vždy ověřte, že je správně nasazená, tak, aby nedošlo k jejímu vypadnutí a následné ztrátě.

                                                      Varování: Pokud by jste se dívali z blízka přímo do světla led diody, mohlo by dojít k poškození zraku.

                                                      Noční svícení:
                                                      Ultron je vybaven režimem nočního podsvícení.
                                                      Pro aktivaci tohoto režimu zmáčkněte a držte zároveň zapínací/vypínací a hlavní programovací tlačítko (jeho horní polovinu) a to po dobu cca dvou vteřin.
                                                      Pokud si přejete změnit barvu nočního podsvícení, tak zopakujte tento proces ještě jednou. Na výběr jsou červená, zelená, žlutá a modrá barva. Vybraná barva se na cca 2,5 vteřiny zářivě rozsvítí a poté světlo opadne do nízké intenzity.

                                                      Pro vypnutí režimu nočního podsvícení zmáčkněte a držte zároveň zapínací/vypínací a hlavní programovací tlačítko (jeho dolní polovinu) a to po dobu cca dvou vteřin.

                                                      Varování před vybitou baterií / úsporný režim:
                                                      Ultron je vybaven funkcí signalizace vybité baterie, který automaticky přepne hlásič do nouzového režimu. Když tato situace nastane, pak začne dioda při záběru 20 vteřin blikat namísto normálního svícení. Maximální hlasitost je automaticky snížena na polovinu. V případě, že není nastavena maximální hlasitost, dojde i tak k jejímu snížení na polovinu aktuálního nastavení. V rámci úsporného režimu jsou k dispozici pouze čtyři úrovně nastavení hlasitosti.
                                                      Úsporný režim minimalizuje požadavky na baterii a maximálně prodlužuje její životnost.
                                                      Doporučujeme ovšem co nejdříve vyměnit baterii tak, aby byla co nejdříve zajištěna opětovná 100% spolehlivost všech funkcí.

                                                      Výstup pro Fox illuminator swinger:
                                                      Ultron umožňuje připojení svítícího Fox illuminator swingru, který bude světelně signalizovat záběr po dobu 20 vteřin.


                                                      Vstup pro externí vysílače:
                                                      Je to 2,5 mm vstup pro Micron TXR dálkový systém nebo Micron XB externí vysílač( jen ve spojení s Micron kompenzačním vedením).



                                                        Nmary - Profil | Pá 4.12.2009 16:19:51

                                                        tomaspr-muze te mi napsat neco o tech hlasicich co se tice velikosti a funkcnosti?

                                                          Nknedlik1 - Profil | Pá 4.12.2009 16:19:32

                                                          angelo >> jj dá

                                                            NElis - Profil | Pá 4.12.2009 16:18:55

                                                            angelo >> tak to určitě.

                                                              Nangelo - Profil | Pá 4.12.2009 16:15:36

                                                              hoj
                                                              da se u tohoto hlasice regulovat ton a hlasitos tonu ? predem diky za odpoved

                                                                Nmary - Profil | Pá 4.12.2009 16:10:11

                                                                tomaspr..a kde na tom vebu najdu ty woblery?

                                                                  NElis - Profil | Pá 4.12.2009 15:52:50

                                                                  tomaspr >> mě je to jedno, hodil jsme sem ten odkaz jenom pro porovnání.

                                                                    Ntomaspr - Profil | Pá 4.12.2009 15:49:57

                                                                    to Elis: a co poštovný + ty ramínka buzzer který k tomu určitě dáváš, neb výrobce je k tomu dává

                                                                    a aby se to nepletlo přihodím k tomu 3 woblery dle výběru:))))))
                                                                    http://kaprjbc.sweb.cz/

                                                                      NElis - Profil | Pá 4.12.2009 15:48:58

                                                                      Martin... >> ta předešlá ale také ne:)))

                                                                        NMartin... - Profil | Pá 4.12.2009 15:47:50

                                                                        Elis >> tohle už nee :o))

                                                                          NElis - Profil | Pá 4.12.2009 15:46:55

                                                                          Martin... >> tak to asi není:)))

                                                                            Nslavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:45:28

                                                                            Elis >> no to ne u CS taky ne.-)

                                                                              NMartin... - Profil | Pá 4.12.2009 15:45:19

                                                                              Elis >> není to náhodou moje fotka z let minulých? :o)) hlásič Gull a prut Ultimate Platium?

                                                                                NElis - Profil | Pá 4.12.2009 15:42:04

                                                                                slavina >> u těhle se stát nemůže:)

                                                                                  Nslavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:35:01

                                                                                  Tomajo >> to je taky pravda. Ale ještě jeden problém když jsem chytal doboku se silonem a utaženou brzdou tak prut letěl 2x ven a držel na zadní racošce tak byl konec kvajzarů.(prut nešel dát po směru vlasce)

                                                                                    NTomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:31:22

                                                                                    slavina >> vono je jedno jaký máme tóny, stejně nám to moc nezvoní :-)))

                                                                                      Nslavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:27:59

                                                                                      Tomajo >> jenže já at jedu skýmkoli tak je všichni mají nejde o pláž plnou rybářů. a ty tony mi nelahodí.-)) ale jako rezervní jsou dobrý.-))

                                                                                        NTomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:25:45

                                                                                        slavina >> jasné, ale mě to nevadí, nechytám na pláži plný rybářů. A stejně když to pípne komukoliv, tak se všichni kouknou :-)

                                                                                          NElis - Profil | Pá 4.12.2009 15:22:44

                                                                                          slavina >> to tomajo reaguje na každé pípnutí a je jedno o jaký jde výrobek:))), pohotový a připravený NON-STOP:)

                                                                                            Nslavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:19:39

                                                                                            Tomajo >> jo tři ale leží v garáži. Vadilo mi,že každej má kvajzara a slyšíš ten zvuk všude u vody a pak reaguješ na každý pípnutí u kolegů. Fakt je má každej:.-)))

                                                                                              NTomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:17:13

                                                                                              slavina >> jj taky jsem u tebe dva viděl :-)))

                                                                                                NElis - Profil | Pá 4.12.2009 15:15:41

                                                                                                tomaspr >> tak trošku reklamička ne:)

                                                                                                  Nslavina - Profil | Pá 4.12.2009 15:12:56

                                                                                                  Elis >> on ti závidí, že budeš mít lepší jak on:-)) Kvajzary má každej trouba.-)))

                                                                                                    Ntomaspr - Profil | Pá 4.12.2009 15:11:51

                                                                                                    Hlásiče jsou good, sám jsem si jedny nechal, Mám je skaldem 4100 + zdarma ramínka nash buzzer i s poštovným. http://kaprjbc.sweb.cz/

                                                                                                    Jinak dovážím věci přímo od výrobce, i své značky, kterou budu prezentovat v roce 2010.

                                                                                                      NTomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:10:02

                                                                                                      Elis >> :-)))))) asi jo

                                                                                                        NElis - Profil | Pá 4.12.2009 15:09:32

                                                                                                        Tomajo >> ty krávo a to jako fakt jo, tak to je docela problém, jednu baterku bych vzal z našeho SUPRA, ale s tou druhou to bude složitější, to mi jako chceš říct že si budu muset ještě koupit jednu baterku?

                                                                                                          NTomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:06:14

                                                                                                          Elis >> tak dobrá. A ještě jsem někde slyšel, že mají napájení na baterku z traktoru a nejdou napojit dva na jednu, ale každej musí mít svůj vlastní zdroj.

                                                                                                            NElis - Profil | Pá 4.12.2009 15:02:58

                                                                                                            Tomajo >> pro ostatní kolečko:), to snad ne, mám tebe ne, tam mi když pomůžeš.

                                                                                                              NTomajo - Profil | Pá 4.12.2009 15:01:33

                                                                                                              Elis >> no já nevím s tou velikostí. Aby jsis na ně nemusel pořídit kotouč :-)

                                                                                                                NElis - Profil | Pá 4.12.2009 14:59:51

                                                                                                                knedlik1 >> byla to krabice od vína:))
                                                                                                                Ps. jinak díky za info

                                                                                                                  Nknedlik1 - Profil | Pá 4.12.2009 14:49:30

                                                                                                                  mary >> přesnej rozměr neznám.kámoš je má.sou fakt dobrý.ty co řikaj ,že sou jak krabice vod bot je asi nikdy neviděli.sou to normální hlásiče.rozměr něco mezi CS a flaizarem