Severočeské kaprařské jádro

Volný pokec pro rybáře-kapraře ze severních čech, nebo v nich chytajících...
Nejsme uzavřená skupinka, naopak vítáme každého, kdo má smysl pro humor a lásku k rybařině.

Oznamuji, že se dne 9.prosince koná již 3. zasedání SKJ ...bližší info na http://mi-ku40.webnode.cz/
Autor diskuse: mi-ku - Profil , 23.11.2009 kaprařina - ostatní

Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:32:39

Stanley213 >> dám ti 5 minut na hajzlíku v Běsně to ti musí stačit...))))

    Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:32:10

    Komplexacek >> vím, že tam bude non-stop....

      Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:31:38

      foxxx >> štít?..ne eeeee..je to na východ od ní..a je to svazovka...

        Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:30:59

        Stanley213 >> na takový to člun stačí i slabší minkota, jen ve větru na velké ploše si budete nadávat do debilů co si koupili něco co je není schopné proti vlnám dostat k nakrmenému místu a díky tomu, že v tomto hnusném počasí to bere nejvíce, tak budete jediní co nechytají....takže si nechte poradit od starého pardála...minimálně 50 lb tah...jinak ahooooj...velké rbyky za špatného počasí...

          NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 22:30:58

          mi-ku >> A jak víš, že příští rok bude non stop?

            Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:29:46

            mi-ku >> To je ta pískovna,kam jezdí Petr a Pavel,že?!

              NStanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 22:29:10

              mi-ku >> Fakt nejblíž. Co nějaká cena útěchy. Třeba strávená aspoň noc stebou? :-))))

                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:28:36

                foxxx >> jste sračky tak dodám další indicii...CIPRO

                  NStanley213 - Profil | Ne 27.12.2009 22:27:56

                  Komplexacek >> Už jsem to procházel. Ten motor bych ale asi vybral jinak. (nic proti krutýmu severu :-)). Člun a baterka O.K.

                    Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:27:43

                    Komplexacek >> není to přehrada, ale Stanley byl nejblíž, takže to shnu, non-stop, svazovka, kapři 20+, k-70...

                      NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 22:27:03

                      foxxx >> Já tyhle no name výrobce od rákosů moc nemusím.... ale proti gustu... :-)

                        NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 22:26:22

                        Stanley213 >> Hello friend, jukni důle na odkazy od Mi-ku, heké věcičky...

                          Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:26:16

                          Komplexacek >> To je ještě těžší hádanka než uhádnout Mírovo revír...:-))

                            NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 22:25:49

                            mi-ku >> Sakra, ani přehrada?

                              Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:25:11

                              Komplexacek >> kriple...)))))

                                Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:24:52

                                foxxx >> není to řeka

                                  NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 22:24:41

                                  mi-ku >> Daiwa, co je to?

                                    Nmi-ku - Profil | Ne 27.12.2009 22:24:34

                                    Stanley213 >> ahoj, také se těším na silvestra..ale tato pískovna to není..

                                      Nfoxxx - Profil | Ne 27.12.2009 22:24:33

                                      mi-ku >> Tam je akorát tak ten Orlík...

                                        NKomplexacek - Profil | Ne 27.12.2009 22:24:07

                                        mi-ku >> No tak Labíčko