Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ne500 - Profil | Ne 23.1.2011 14:49:32

Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - No tak to musim uznat kvality tvého tatky jako provoligového lovce. S pár kámošema v týmu (stejně dobrými) by dokázali nádherně vyčistit revír.

    NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 23.1.2011 14:36:25

    e500 >> nojo nojo, můj ot, zasloužilý důchodce, má ročně kolem sta kaprů nej cca 6O, ale jestli zmrazí dva tři (vánoční) do roka, je to moc.... většinou se vklidu sežerou do druhýho dne......
    pravda nejsem ten správný specialista na zmražování , ale dělám co můžu.....

      Ne500 - Profil | Ne 23.1.2011 14:31:51

      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - Skvělý zápis děkuji, jenže pro mě ty nejsi ten správný specialista na zmražování. Já čekám na jiné specialisty s recepty podložené dlouholetým studiem.

        NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 23.1.2011 14:25:38

        e500 >> zavináče a pečenáče.....večer chutnaj a ráno pomáhaj..... pulťák nepotřebuješ páč se daj naložit i do zelňáku, navíc každej správnej rybožrout ví že nejlepší je ryba čerstvá, takže mrazí jenom chuj....

          Ne500 - Profil | Ne 23.1.2011 14:18:41

          Nenašel by se tu v této poetické a zajímavé diskuzi nějaký zasloužilý pardál, který by nám hovnochytům (ale jistě i jiným) prozradil nějaký lahodný a zaručený recepis na přípravu hodně vymraženého kusu masíčka. To jen pro ten případ že bychom se to přece jen naučili a pak nám z toho kvanta ryb ruplo v kebuli. Nakoupili bychom pultáky a začli to tam ládovat. Samo že na začátku nové sezony by nám pak zbývalo ten hnus buď vyhodit, nebo použít nějaký zaručený recepísek. Jsem si jistý, že se tu někdo s nějakým zajímavým nápadíčkem najde a jistě ho moderátor následně ocení.

            Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 14:09:09

            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 23.1.2011 14:05:19 >> to máš pravdu tak já jdu dělat něco přínosného :))))

              NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 23.1.2011 14:05:19

              mrazoun >> né nadarmo se říká,že moudřejší ustoupí....

                Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 14:03:30

                Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 23.1.2011 13:49:04 >> no já nevím šedý pes se akorát začne do někoho obouvat a když mu pak náboje ani vulgarismy nestačí tak dá ignorovat hrdina.

                  NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 23.1.2011 13:49:04

                  mrazoun >> mno je to jenom tvůj subjektivní názor se kterým se rozhodně neztotožňuji, a troufám si tvrdit že opak je pravdou, neb věčné fňukání chronických všehopouštěčů by odradilo nejdenoho normálního rybáře....

                    Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 13:46:30

                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 23.1.2011 13:31:59 >> Ignorantů je tu dost, ale ty co ignoruje šedý pes to určitě nejsou.

                      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 23.1.2011 13:44:00

                      mrazoun >> bodejť koho jinýho by taky šedej pes měl ignorovat než chronický ignoranty.....

                        Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 13:41:23

                        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 23.1.2011 13:31:59 >> No i když nerad, ale tohle ti nebudu vyvracet!!!

                          Nšedý pes - Profil | Ne 23.1.2011 13:37:00

                          foxxx >> já zjistil, že mi ty jejich bláboly nic nepřináší a naopak mě okrádají o čas, když na nich spočinu zrakem, takhle je to fajn :-))))

                            Nfoxxx - Profil | Ne 23.1.2011 13:33:23

                            šedý pes >> Tak to mám co dohánět...já mám čistá 0:-)

                              NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 23.1.2011 13:31:59

                              mrazoun >> 3/4 ignorantů na mrku???? to by celkem odpovídalo....

                                Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 13:30:03

                                foxxx >> Ten už ignoruje 3/4 mrku. Záchvíli nebude mít koho prudit masaj.

                                  Nšedý pes - Profil | Ne 23.1.2011 13:29:39

                                  foxxx >> nic moc, jedenáct kousků, ale to jsou opravdu exempláři, které nejde nezařadit :-))) Někdy mám dojem, že asi polovina z nich je jeden a ten samej a jen mění nick :-)))

                                    Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 13:28:26

                                    šedý pes - 23.1.2011 13:16:48 >> Jo takhle ty to umíš, to mi všichni víme, tak to napiš rovnou nemusíš dělat hvězdičky.Ty huš někam mezi takový omezence jako si ty:))))))))

                                      Nfoxxx - Profil | Ne 23.1.2011 13:25:50

                                      šedý pes >> Tvůj chlívek "ignorovaných" už musí být koukám docela dost plný:-))

                                        Nšedý pes - Profil | Ne 23.1.2011 13:24:00

                                        foxxx >> to je diagnóza :-)))