Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 23.1.2011 13:18:54

holky neperte se, někdo ty násaďáci a trofejáci přeci zregulovat musí, a když to nebudu já bude to nějakej jinej upřímnej lovec.....přijedou další alegorické vozy z kraje a nasypou nové, svěží ještě nerozpíchané a pořádně hladové.......

    Nfoxxx - Profil | Ne 23.1.2011 13:18:52

    šedý pes >> Ale no tak,co ty oslovení...:-)

      Nšedý pes - Profil | Ne 23.1.2011 13:16:48

      mrazoun >> protože jsi *****, jdeš kam patříš, huš ke stádu.

        NPellon - Profil | Ne 23.1.2011 13:09:49

        mrazoun >> doufat muzes ale myslim si ze to je to jedine co proto muzes udelat...

          Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 12:59:32

          Pellon >> A proto doufám, že se na pořádnou velikost nedostaneš:))

            Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 12:55:00

            šedý pes >> Já myslel, že přes vysírání si tady specialista ty!!

              NPellon - Profil | Ne 23.1.2011 11:44:32

              mrazoun >> Názory? sry názor na ryboLOV nezmením... nemam proc

                Nšedý pes - Profil | Ne 23.1.2011 9:08:41

                Pelíčo >> pohled do tvé karty stačí, abych tě zařadil mezi stádo ignorovaných, zaujímáš mezi nimi čestné místo, buď zdráv a již nevysírej!

                  NPelíčo - Profil | Ne 23.1.2011 8:50:10

                  malamut >> no hlavně, že ty seš tady nejchytřejší.:-))a vůbec!jak ty se můžeš odvolávat na kodex!!!

                    Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 0:55:51

                    šedý pes >> tak to nekomentuj ty úspěšnej rybáři!

                      Nmrazoun - Profil | Ne 23.1.2011 0:32:21

                      Pellon >> Ne netrápí! Zlepšuj máš co a hlavně trošku svoje názory :)))

                        Nšedý pes - Profil | So 22.1.2011 23:26:24

                        mrazoun >> ty taky asi patříš k té chytřejší části lidstva, už podle karty. To, co jsi tu vypotil, nebudu komentovat, kodex má uši a oči všude.

                          Ne500 - Profil | So 22.1.2011 23:08:01

                          Pellon - No to se dá celkem pochopit

                            NPellon - Profil | So 22.1.2011 23:05:57

                            e500 >> podrobne reportaze nebudou...

                              Ne500 - Profil | So 22.1.2011 22:51:19

                              Pellon - No právě a tom by ses měl podrobněji rozpovídat a dát přitom průchodu své fantazii. To víš jsou tady různí lidé a každý má nějaký názor. Co si o tom myslíš?

                                NPellon - Profil | So 22.1.2011 22:47:08

                                e500 >> promin ale je to jako hazet perly svinim... nekteri to nemaji v hlave v poradku :)

                                  NPellon - Profil | So 22.1.2011 22:42:56

                                  mrazoun >> copak? neco te trapi? ver ze udelam vsechno proto abych sve vysledky zlepsim...

                                    Nmrazoun - Profil | So 22.1.2011 22:19:16

                                    Pellon >> No doufám, že se na pořádnou velikost nedostaneš!!!!!!!!!!!!!

                                      Ne500 - Profil | So 22.1.2011 22:11:45

                                      Pellon - O tom by ses měl podrobněji rozpovídat, aby si to ti troubové vzali k srdci a již to nikdy neudělali.

                                        NPellon - Profil | So 22.1.2011 21:57:42

                                        e500 >> promin ale ja to rikam jen jedincum kteri si mysli ze porusovani RR je naprosto normalni... jinak predpokladam ze kazdej kdo vstoupi do nejake organizace a prijme jeji pravidla ze je bude dodrzovat... takze paradni tecku pouziji na pripomenuti pro par WaM kteri potrebuji osvezit pamet...