Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

e500 - Profil | So 22.1.2011 21:49:32

Pellon - No měl bys to používat častěji, dá to té tvé výřečnosti takovou tu parádní tečku.

    Pellon - Profil | So 22.1.2011 21:45:52

    e500 >> to uz jsem psal nize... v souladu s RR to je preci jasny... ja jinak chytat ani neumim...

      Pellon - Profil | So 22.1.2011 21:43:45

      šedý pes >> presne tak jak rikas... ja jsem sice uspesnej jen v candatech a nasadakach... ale letos to protrhnu a dostanu se na poradnou velikost kapriku... a chci zkusit nejakeho sumika, toho jsem jeste nechytil v jatecni velikosti... jinak jsme dneska s fishsmokerem udili a bylo to opet perfektni...

        xxl - Profil | So 22.1.2011 21:35:07

        šedý pes >> ...a nebo sou si líný posloužit do držky a nebo to neumí a stará na ně dlabe..))

          e500 - Profil | So 22.1.2011 21:34:47

          No vida sestava je v plném gardu, jen mi tam chyběl ten ocas: v souladu s RŘ

            Pellon - Profil | So 22.1.2011 21:34:00

            e500 >> nu ja mam rad vysoke latky... celkem dost jsem jich uz v zivote prelezl... nebudu rikat preskocit... :) to by bylo moc namyslene

              Lukas89 - Profil | So 22.1.2011 21:32:37

              wena >> Ahoj, to je hnus, zabít ryby a nechat je tam, neřikám že rybu většinou nezabiju, když si jí beru, ale krapet jinej styl... Tohle se nedělá, to je hnus... :(

                šedý pes - Profil | So 22.1.2011 21:32:07

                Pellon >> tihle militantní pouštěči nejsou nic jiného, než hovnochyti, kteří ponechanou rybu druhému závidí, neb nejsou schopni ji sami ulovit, ač platí za výkon rybářského práva stejně, jako my úspěšní. Místo těch blábolů a urážek by se měli naučit lovit ryby, nejlépe začít na čudlách a postupně se propracovat k vytouženým kapříkům :-)))

                  Pellon - Profil | So 22.1.2011 21:30:27

                  xxl >> nu uvidime na novou sezonu jak to pujde...je pravda ze ja uz si ryby dost vybiram...

                    e500 - Profil | So 22.1.2011 21:26:07

                    Pellon - promiň, jestli se na to necítíš.

                      e500 - Profil | So 22.1.2011 21:25:07

                      xxl - Ale jistě že věřil, jak by ne. Mám také rád tu vůni čerstvého steaku.

                        Pellon - Profil | So 22.1.2011 21:24:47

                        e500 >> 13let? to je celkem vysoka latka...

                          xxl - Profil | So 22.1.2011 21:22:00

                          e500 >> ...ani by si nevěřil jak taková degenerace dokáže provonět kuchyň...))

                            e500 - Profil | So 22.1.2011 21:18:56

                            xxl - To by již mohlo spadat do kategorie degenerace

                              xxl - Profil | So 22.1.2011 21:16:16

                              Pellon >> ...vo mě řikaji že když tahnu rybu tak mám slinu jako švihadlo....tak nevim do který kategorie patřim...??

                                e500 - Profil | So 22.1.2011 21:15:57

                                Pellon - pokud bys vyplodil něco víc než by dokázal 13 klučina tak ano přidám se

                                  Pellon - Profil | So 22.1.2011 21:10:09

                                  e500 >> pridas se? jsi dostatecny masar nebo poustec kterej ma co rict?

                                    Pellon - Profil | So 22.1.2011 21:09:10

                                    toliplzen >> ale jit k vode s vedomim ze vsechno pustim nema se slovem RYBOLOV = ryby + LOV nic spolecneho tak si zalozte neco noveho a venujte se tomu... tim ze pred rybolov date slovo sportovni co to jako je?

                                    Jinak jestli si myslis ze kazdej kdo si od vody odnese ryby je masar tak to je dost huste... Ja pokud rybe dam svobodu tak uz ji chytit nechci, nebo ji pravdepodobne nepoznam a projde stejnym vyberem jako kazda jina... chci rybu domu? chci se s ni patlat? je to dostatecna svalovina vhodna ke kuchynske uprave? a po zodpovezeni techto zakladnich otazek ji vezmu jednoduse po hlave a ma po trapeni... je to zazitek chytit rybu, zdolat ji a naplnit loveckou vasen...

                                      e500 - Profil | So 22.1.2011 21:05:26

                                      Koukám jak to tu hošani pěkně rozjíždějí.

                                        xxl - Profil | So 22.1.2011 21:00:18

                                        Carpeater >> ...jak ten kapr nebude mít 3kg řemenovýho sádla tak je vidět že chlapi málo krmí....lakoty !!!