Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NCarpeater - Profil | So 22.1.2011 20:57:42

xxl >> bingo. Jen ať kluci pouštěj a hodně krmí boilim o vysoké nutriční hodnotě - ryba s vyšším obsahem tuku ve svalovině není suchá.
Doufám, že Toliplzen navařil jen z těch nejkvalitnějších surovin.

Hoši, děkujem!

    Nxxl - Profil | So 22.1.2011 20:54:55

    toliplzen >> ...to ti plně SCHVALUJI..jen více takových junáků...!!!

      Ntoliplzen - Profil | So 22.1.2011 20:51:14

      Pellon -xxl- 22.1.2011 20:41:33 >> Jde o myšlení, nechodim k vodě pro maso, když chci maso jdu do krámu, když chci rybu mam po ruce sádky, Když se chci pobavit prožít pěknej den jdu k vodě. Rybu pustím, abych měl šanci jí chytit znova. Kupuju povolenku a přemýšlím, kde si zachytam, co, kam pojedu na výpravu, někdo kolik toho nabouchá do mrazáku a kolik z toho bude obědů......... tim tahle diskuze pro mě končí. Jinak ryby jim dost a nemam potřebu je nosit od vody.

        NPellon - Profil | So 22.1.2011 20:49:33

        xxl >> To je slovo chlapa.... tak se mi to libi

          NCarpeater - Profil | So 22.1.2011 20:48:09

          xxl >> 45cm v kohoutku by mazal do udírny, až by za ním byly fleky od láku. Dostal by slušivý slaný kabátek s česnekovými knoflíčky.

            Nxxl - Profil | So 22.1.2011 20:47:21

            Pellon >> ...letos to napravim..!!!

              NPellon - Profil | So 22.1.2011 20:44:45

              Carpeater >> jj to jsem cetl a dost jsem se u toho pobavil :))) pristi rok budeme chytat vetsi ryby a jelikoz jsem cetl netipovo navod na foceni tak i ta padesatka bude vypadat jak metrovej kapr...

                NPellon - Profil | So 22.1.2011 20:41:33

                xxl >> nu to je slusnej pocin... 40kg ryb to je tak 30slusnejch obedu... coz neni ryba jednou tydne takze dle doktoru jsi neprosel :)... musis se vic snazit

                  NPellon - Profil | So 22.1.2011 20:40:22

                  toliplzen >> hele ja si myslim ze s carpeaterem poustime zhruba 80%ryb... kdyz je proste clovek dobrej tak si i tak odnese velmi slusny pocet ryb... tobe vadi ze delame neco v souladu s RR?

                    Nxxl - Profil | So 22.1.2011 20:40:01

                    toliplzen >> ....5 ryb za rok ? ...to tě ryby asi moc nechutnaji..já za rok tak 5 kaprů, ale dohromady tak 40kg ryb ...že prej ryba je zdravá..!!!

                      NCarpeater - Profil | So 22.1.2011 20:36:51

                      Pellon >> absolutně netuším, nečekal bych, že mi někdo vyčte, že jsem u padesátky přidával centimetry ... :-D

                        Ntoliplzen - Profil | So 22.1.2011 20:34:28

                        xxl >> neříkam občas rybu, taky něco odnesu tak 5 ryb za rok max, ale nacpávat mrazáky sobě, tetě, babi, ségře, strejdovi, známímu jen abych náhodou něco nepustil protože je to škoda......................

                          Nxxl - Profil | So 22.1.2011 20:32:02

                          toliplzen >> ...to myslíš že když žeru rád ryby a vemu si vobčas ňákýho kapra.nebo jinou rybu vícekrát než jinej rybář kterej je línej si posloužit do držky tak sem masař ?....to je scestný..)))

                            NPellon - Profil | So 22.1.2011 20:28:55

                            Carpeater >> co proti tobe maji? fakt nechapu...

                              Nxxl - Profil | So 22.1.2011 20:26:37

                              Carpeater >> ...myslíš 45cm v kohoutku ...??? ))

                                NCarpeater - Profil | So 22.1.2011 20:21:33

                                toliplzen >> no dovol, u padesátky snad nemá smysl si přidávat, ne? To byla vážně pade, věř nebo ne.
                                Pouštím pod 45cm, přijde mi to moc práce u kuchání a malá výtěžnost. 45cm beru málokdy, leda by byl pěkně vysokej.

                                Mimochodem, jsem i myslivec ... :-))

                                  Ntoliplzen - Profil | So 22.1.2011 20:19:04

                                  Carpeater >> no koukal jsem na tvůj profil a poslední zápis od vody... A zajímalo by mě co jseš ochotnej pustit........... Jako slova cílím na násaďáka a foto se zbýdou 40tkou pod kterou je komentář 50 mňam mluví za svoje.........

                                  Dělej si co chceš pro mě nejsi rybář... To co provádíš, je jako kdyby myslivec dotal loveckej lístek a za týden vystřílel celej les, hlavně že má vesnice půl roku co žrát.............

                                    NCarpeater - Profil | So 22.1.2011 20:16:39

                                    toliplzen >> no, jenom jestli to nevidíš moc fatalisticky. Vem si, že mi bude za tejden 32let. Když pámbu dá, tak budu plnit mrazáky ještě aspoň čtyřicet let.
                                    A navíc mám malého synka, tomu se budu snažit tohle smýšlení předat, což by se mi mohlo se slušnou pravděpodobností povést.

                                      Ntoliplzen - Profil | So 22.1.2011 20:12:47

                                      Carpeater >> Na každou s..... se jednou najde řezník.. Až ze svazu vymizí podbně smýšlející soudruzi jako ty a obmění se generace.... Tak místo chození na ryby pro kus masa budeš čumět do letáků a hledat kapra v akci. A já se týhle doby nemůžu dočkat a věřim, že přijde. To bude u vody najednou místa a v rybárnách zase fronty jak o Vánocích :-)

                                        NCarpeater - Profil | So 22.1.2011 20:11:38

                                        e500 >> stále ještě mi to nikdo nevysvětlil. Já třeba spoustu ryb pouštím, čímž porušuji jednu z podmínek, abych byl masařem. Je masař ten, co ryby pouští?