Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

dany1 - Profil | Po 1.3.2010 23:29:54

Je to hrozná podívaná.I když už se člověk rozhodne si rybu nechat..usmrtit,tak by to mělo být rychle..neveřejně..a aspon trochu s uctou...Vánoce mi s timhle zátišim připadaji jako exhibice...

    tomasn24 - Profil | Po 1.3.2010 23:23:18

    ahoj kluci ja´si myslim ze by meli udelat rocni limit kapru ulovenych a dat vsude k70 jinak si za chvilku nebudem mit kam jed na kapry protoze tech masaru je hodne.nase mistni organizace mame revir driv to bylo rmv byli tam krasny kapri nebyl problem tam chytit kapra 70+ pak nam to zrusili rmv a to ste meli videt ten masakr jak odvazeli, kapry byla to krasna voda a uzivna kapri jak na labi vysoky a siroky no proste krasny kapri ted uz tam chytnes kapra 35-50 ach jo ty masari ty nam davaj.

      CoDu - Profil | Čt 31.12.2009 17:10:31

      mufanek >> tvůj příspěvěk je tedy fakt síla pro rybáře i češtináře.

        mufanek - Profil | Čt 31.12.2009 16:56:31

        zdravim vsechny poctive kaprare kteri jsou slusni a dbaj prava chyt a pust.
        rad se svami podelim o neskutecny zažitek ktery jsem prozil na krasnem reviru LABE.domluvily jsme se s jeste jednim kolegou ze vyrazime na 14denni vypravu na tuto svazovou vodu,z kratim nebudu tady vypisovat roman.prijeli jsme na vytipovane misto navnadili si a umistily montaze po krasnych peti dnech jsme nachytali ve dvou 56kapru od 7kg do17kg.proste nadherna euforie,jenze po te se vse zmnenilo museli jsme predcasne ukoncit nebod cca20metru odnas prijeli dalsi rybary spise masari,a nedovedete si predstavit co jse odehravalo,tahani ryb po brehu zabijeni a braly vsechny kusy ktere vylovilyproste jse na to nedalo divat.tak jse chovaj masari ktere jsme videly na vlastni oci.Všem poctivim kapřařum preji do nove sezony hodne krasnych ulovku a vysnenych trofejnich kusu.PETRUV ZDAR

          BrulaKO - Profil | Čt 24.12.2009 21:55:28

          Taky si odčas v téhle době zachytat je to nadhera když jich vytáhneš třeba 50 ks za 2-3 hoďky, to si člověk krásně zachytá s tím rozdílem, že si žádnou rybu nevezmu domů jen si chci zachytat.Blbé,ale je když ti za zády stoji rybáři a čekájí až za 10 minut nachytáš a uvolníš mu flek a pořád nic:-)).Pak jdeš domů a rybáři se ptají tak co nachytano, říkám, že ne a oni na to no jo asi si měl blbý flek, další umíš hovno to ja ještě jednoho a jdu, pak vidíš rybáře, ktereho si nikdy neviděl na rybach jak nese tři amury a dva kapry a všichni ho plácaj po zádech jaký je borec a mezi nimi i RS, no nevím panové jak chcete něco změnit.Masaři jsou těžce v přesile, není vůle něco změnit... taky mi s toho je smutno...

            jirkaas - Profil | Čt 24.12.2009 21:12:50

            Masaře je třeba hladit,hladit a hladit až do úplného vyhlazení...:-DD

              Zindys - Profil | Út 22.12.2009 18:28:43

              bych takovy lidi kteri se ridi pravidlem, ze zaplacena povolenka se musi vratit vrazdil......a v teto dobe obzvlast, vylozene si dou k vode pro ryby do mrazaku a pro kamose z rodinoou
              tedkom chodim na ryby abych se zabavil a povodil si par peknych kapriku a za tu dobu si vemu jen jednoho abych mel na vanoce
              proste se mi toto nelibi a byla by potreba to nejak omezit

                kakr - Profil | St 9.12.2009 19:14:02

                tuzemak >>
                Tak vidím, že autor příspěvku z bezhlavým kaprem je zřejmě zaneprázdněn, ale neboj, určitě se ozve. Dáme mu čas do zítřka, co říkáš?

                  tuzemak - Profil | St 9.12.2009 15:49:28

                  Turňa >> to já psal o dementech a těch co si sem chodí honit svý ego,ale stímto článkem to nemá nic společnýho,já narážel na pár dementů co chodí na mrk všeobecně,každý příspěvek hned odsoudí,každý je blb a dřou jen oni,ostaní se jen flákají u vody nebo ve špitálech:DDDDDDD

                    Ivo - Profil | St 9.12.2009 13:09:42

                    Slaughter Maniak >> ... jistě jsi spokojený se svým výrokem ....:-((((

                      kakr - Profil | St 9.12.2009 12:06:59

                      Turňa >>
                      Já Jirko, komu??
                      O dementech a honění ega píše kolega tuzemak......

                        Turňa - Profil | St 9.12.2009 11:28:08

                        kakr >> Teda Karle, ty mu dáváš!

                          kakr - Profil | St 9.12.2009 10:42:57

                          tuzemak >>
                          Zkus se zeptat autora příspěvku s fotografií bezhlavého kapra kdo na ní vystavuje své pozadí.
                          Určitě rád odpoví...

                            tuzemak - Profil | St 9.12.2009 9:48:34

                            kakr >> no mě už jen zaráží to foto,to že porušil nebo neporušil zákon je hodně diskutabilní,i když je na svým,měl by se chovat tak aby takový foto nevzniklo,určitě to nejní dobrý příklad pro mladý jak se chovat k živýmu tvoru,možná to je normální u větčiny,ale i ryba je živé tvor a je třeba se k němu chovat s určitým respektem,snad si mě pochopil jak sem to myslel:o)))

                              Slaughter Maniak - Profil | St 9.12.2009 9:42:26

                              a co říkáte na tu řezničinu před obchodními domy??? flákoty nacpaný v kádích čekající na své nové hejno......... doporučuju všem CaRákům aby aspoň dva trofejní řízky zakoupili , posléze se snima ero-vyfotografovali , namazali je klinikem a následně je vypustili zpět do nepůvodní vody vstříc teplotnímu šoku z pocitem dobrého skutku a zadostiučinění.......

                                tuzemak - Profil | St 9.12.2009 9:41:20

                                Cottus >> nevím kolik sem chodí slušných rybářů,myslím že hodně,ale podle některých příspěvků bych usoudil,že i mnoho dementů,kteří tu jen machrují,uráží slušný rybáře,prostě honí si tu svý ego:o)))

                                  kakr - Profil | St 9.12.2009 8:21:01

                                  tuzemak >>
                                  Včera jsem Ti napsal, že se určitě ozve. Nikde jsem nikoho nejmenoval a uvedl jen fakta.

                                  Přesně v souladu s příslovím - potrefená husa nejvíce kejhá - nezklamal a naběhl.
                                  Jen pro pořádek opakuji, pán na fotce s bezhlavou rybou domácí neporušil zákon, vyhlášku, ba ani přestupku se nedopustil, pokud po sobě vše uklidil, což s fotky nevyplývá.
                                  Znovu to musím opakovat, aby nevznikla nějaká fáma.....

                                  Už víš jaký nick na MRKu používá??

                                    Cottus - Profil | Út 8.12.2009 18:35:39

                                    tuzemak >> svazový hospodář ti právě předvedl , jak se dělá fáma...
                                    Je-li fám více , pak je nutno navštívit VČS, tam je soudruzi vysvětlí (po svém - viz.níže)
                                    Hold " novým kouskům starého psa nenaučíš"..
                                    Pouze ve svazu jsou slušní rybáři.

                                      tuzemak - Profil | Út 8.12.2009 14:48:32

                                      kakr >> ahááá,sem říkal prachy že v tom jsou,njn ani milion neudělá z.......slušnýho rýbáře

                                        kakr - Profil | Út 8.12.2009 14:35:38

                                        tuzemak >>
                                        Nápověda číslo dvě - ryby těží na nádrži, kterou má pronajatou od OÚ. Ryby si do vody sám nasadil.