Co na tu řezničinu říkáte?

Všem pěkný večer jen mám takový dotaz na tu masařinu,která se teď provozuje na většině svazových vod po odhájení kaprů?Jaký máte názor na tento už pravidelný kolorit každého podzimu?já osobně bych uvítal aspoň nějakou regulaci počtu ulovených ryb(kaprů)v tomto období ať máme na jaře co chytat,protože takovým tempem a v takovým počasí které teď panuje půjde vše z vody ven,nebo aspoň převážná většina.Není to útok na nějakou sortu rybářů ale jen neškodný dotaz na tuto problematiku,tak mě hlavně nakamenujte odpověďmi typu:vždyť mají zaplacenou povolenku,tak si můžou dělat v podstatě co chtějí...atd.Všem díky předem za slušné názory a odpovědi.
Autor diskuse: špaky - Profil , 18.11.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Ntuzemak - Profil | Út 8.12.2009 14:33:12

kakr >> kurde konkrétně mě nikdo nenapadá,jen se divím,že ho ještě v nějakým revíru nechají těžit,asi má prachy a vo tom to je:o)))

    Ntuzemak - Profil | Út 8.12.2009 14:31:00

    kakr >> kurde konkrétně mě nikdo nenapadá,jen se divím,že ho ještě v nějakým revíru nechají těžit,asi má prachy a vo tom to je:o)))

      Nkakr - Profil | Út 8.12.2009 13:52:38

      tuzemak >>
      Dám malou nápovědu, způsob rybaření který pán provozuje se nazývá - hospodářská těžba ryb....

        Ntuzemak - Profil | Út 8.12.2009 13:25:09

        kakr tak to opravdu nevím o koho jde,v každým případě žasnu,že ještě vůbec rybaří

          Nkakr - Profil | Út 8.12.2009 11:17:30

          tuzemak >>

          Nelze vzít něco, co neexistuje. Ten pán si zabíjí své ryby , žádnou míru mít nemusí a nikomu po jeho činnosti nic není.

          Pokud Tě to uklidní byl již dvakrát vyloučen z MRS, tedy dá se napsat, že je v tomto smyslu rekordmanem:-))

          Můžeš třikrát hádat, pod jakým nickem se na MRK přihlašuje.

            Ntuzemak - Profil | Út 8.12.2009 10:48:41

            Cottus tak tomu rybáři co zabil rybu u vody bych sebral nadoživotí papíry,na výstrahu všem,jak dokáže,že ta ryba měla předepsanou míru?bohužel se to děje takový zvěrstvo na více revírech!!!!

              Njambo - Profil | Po 7.12.2009 21:24:26

              Cottus >> sem si myslel, ryby sů zdravé ...

                NCottus - Profil | Po 7.12.2009 20:48:28

                jambo >> ne , vypouštění rybníka..

                  Njambo - Profil | Po 7.12.2009 20:29:30

                  Cottus >> předvánoční prodej kaprů ?

                    NCottus - Profil | Po 7.12.2009 20:16:10

                    jambo >> máš pravdu

                      Njambo - Profil | Po 7.12.2009 12:15:30

                      Cottus >> no ano,to jsou ty hovada co po nich když to zabalej zůstanou na fleku hlavy ,šupiny a zbytky z ryb,mnohdy ještě další bordel. Taký "rybář " by potřeboval nakopat tu tlustou prdel ,tou sekerou po hlavě a vrazit mu ji do toho kýble. Nic jiného si nezslouží !

                        N - Profil | Po 7.12.2009 11:35:58

                        Cottus >> To je fakt :)

                          N - Profil | Po 7.12.2009 11:33:59

                          Ryby se tam dávají s tím, že budou rychle chyceny a sežrány, takže jsou všichni spokojení (kromě ryb). Hájení by samozřejmě být mělo, ale současný stav asi některým lidem vyhovuje...

                            Nferko - Profil | Po 7.12.2009 11:14:16

                            doopravdy maš pravdu co se děje u vody bejva hnus někteří už začínaj brat i kapříky kolem 40 jatka nic víc než jatka nasedil bych větší míru aspon 45 a horní míru 70 kolikrat bych brečel když vydim jak nekdo chytne 85 a v lese se ozve rana takovej krasavec by nam moch vypravět a takle ho zabít a nikde neni psano když si koupí povolenku tak co chytim tak zabim to je v lidech a bohužel je jich dost a je to hrozny.pic

                              Npatlal - Profil | Ne 29.11.2009 19:00:12

                                NCottus - Profil | Ne 29.11.2009 18:41:01

                                Ivo >> nevidím na profesi řeznické nic špatného - kdosi to přece dělat musí!

                                  NIvo - Profil | Ne 29.11.2009 11:05:18

                                  Cottus >> ... každopádně ta fotka koresponduje se zadáním otázky ..:-)))

                                    Nfishmen17a - Profil | So 28.11.2009 20:25:12

                                    z cele mistnosti jen jedna fotka, a jeste sem se z ni malem poblil. a smajlika k tomu davat nebudu. á

                                      NCottus - Profil | So 28.11.2009 20:02:30

                                      Lee-Haney >> něco připravujeme...,ale je to ještě násobně náročnější , než poslední dílko - takže mlčím ,jak ryba:-)

                                      Ivo: takový běžný snímek od vody..

                                        NIvo - Profil | So 28.11.2009 16:47:05

                                        Cottus >> ta fotka je děsná. Nejde ani tak o děj, ale o důvod fotit :-)