Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NHardyman - Profil | So 29.3.2014 8:48:39

Potěší i drobné doplňky ve sbírce..

    Nkunnan - Profil | So 29.3.2014 8:15:29

    Nevěděl by někdo něco o původu tohodle kolečka. Jedná se o bazarový nález. Pár let zpátky jsem dával na Mrk ale žádná odpověď. Tak třeba teď :-))

      Nkunnan - Profil | So 29.3.2014 8:08:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tokoz11 >> taky mám jeden

        N: vydrák - Profil | So 29.3.2014 7:32:37

        Vosa >> Díky za foto Pepo.

          NZiggy - Profil | Pá 28.3.2014 23:56:32

          TEZAR >> kde jsi ho viděl?

            NTEZAR - Profil | Pá 28.3.2014 23:45:17

            Ziggy >> Ten vlevo jsem mel minuly tyden v ruce-srot.

              NZiggy - Profil | Pá 28.3.2014 23:37:21

              tohle bylo zajímavé a ne moc drahé....

                NZiggy - Profil | Pá 28.3.2014 23:32:07

                TEZAR >> nejsem supr odborník, ty ceny jsou stejné jako u jiných nabídek, stavy také, možná jsem neprohlédl důsledně.....

                  NTEZAR - Profil | Pá 28.3.2014 23:21:53

                  Ted na Aukro hodne Sejku.

                    Nsumec 1950 - Profil | Pá 28.3.2014 23:07:37

                    Bušák >> Tak tomu věřím,tady se jenom trochu zmíníš,a máš zaděláno.Příliš mnoho psů na jednoho zajíce.

                      NBušák - Profil | Pá 28.3.2014 21:57:50

                      sumec 1950 >> ráno tam zrovna jedu přehodit starý kola na autě,hodím tam voko a něco lepčího vytáhnu,celkem to neřeším akorát mě najednou furt někdo volá a píše smsky ,bacha na červený PETAN 600 vás všechny nabonzuje

                        NRasto. - Profil | Pá 28.3.2014 21:36:34

                        kkkarlos >> dik moc a dobru

                          Nkkkarlos - Profil | Pá 28.3.2014 21:35:45

                          Rasto. >> Tak nějak jsem to taky viděl, nafoť to a neboj na to příjdem . Valím spát zítra jdu do rachoty , dobrou

                            NRasto. - Profil | Pá 28.3.2014 21:27:59

                            kkkarlos >> ano....otacanim 1 sa zvysuje tlak na cievku nejak prostrednictvom 2ky..ten kruh sa hybe tym otacanim 1ky do ovalu..1ka je vlastne brzda s oznacenim +-

                              Nkkkarlos - Profil | Pá 28.3.2014 21:26:05

                              Rasto. >> No uvidím zítra až to nafotíš, abych pravdu řek tak něco takového vidím poprvé :-) . A čím se vypíná a zapíná řehtačka - 1 nebo 2 ?

                                NRasto. - Profil | Pá 28.3.2014 21:11:18

                                kkkarlos >> ok zajtra ked bude lepsie svetlo..dik...pre predstavu...ten kruh vnutorny je plast ktory vytvara oval podla toho ako sa toci to cierne udelatko

                                  Nkkkarlos - Profil | Pá 28.3.2014 21:07:48

                                  Rasto. >> Pošli lepší fotku ve větším rozlišení. Pohled kolmo z hora a vedle přilož taky druhou (vnitřní) stranu cívky

                                    NRasto. - Profil | Pá 28.3.2014 21:01:14

                                    sumec 1950 >> praveze mi to moc rozbite nepride..ak neratam obrusenu hranu toho cierneho zubateho brzdoveho udelatka....rapka ta kovova cast a ta opotrebovana az tak nevyzera..prave preto mi to hlava neberie

                                      Nsumec 1950 - Profil | Pá 28.3.2014 20:57:40

                                      Rasto. >> Máš to obehané,čili rozbité.Svěř to zdejším odborníkům,jistě ti s tím pomůžou.

                                        Nsumec 1950 - Profil | Pá 28.3.2014 20:54:54

                                        Bušák >> Tak mě tam pusť,já ti to tam srovnám.

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly