Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Npouzy - Profil | Čt 27.3.2014 20:49:53

tokoz11 >> model bych dohledal,ale je to Tokoz,ale je takovej i Rousek.

    Ntokoz11 - Profil | Čt 27.3.2014 20:47:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    malá hádanka kdo ví co to je za naviják (výrobce a model ) ? já jo :D fotka je od cejna11 ale naviják je už můj :D

      Ntokoz11 - Profil | Čt 27.3.2014 20:45:03

      Ziggy >> jo je jich tam pár :D nějaký se budou ještě aji renovovat a v tý tubě je i pár pěknejch proutků ale věčina bokužel na nd

        NKarhu - Profil | Čt 27.3.2014 20:39:28

        tokoz11 >> pěknej hustoles prutů :-)

          NZiggy - Profil | Čt 27.3.2014 20:38:54

          tokoz11 >> pár proutků ? :--)) to vypadá na pěkné loviště náhradních dílů, jen by to chtělo trochu "rozhodit" není moc vidět

            Ntokoz11 - Profil | Čt 27.3.2014 20:33:18

            pár proutků na díly

              NVosa - Profil | Čt 27.3.2014 20:03:41

              : vydrák >> Ok, hodím a teď sebou hodím do vany:-) Ahoooj.

                N: vydrák - Profil | Čt 27.3.2014 20:02:56

                Vosa >> Pepo hoď sem někdy foto všech knih od Šimka,ať mám představu.Dík

                  NVosa - Profil | Čt 27.3.2014 19:56:15

                  T.Karel >> Já mám Šimka jakož i ostatní autory komplet. Tato méně známá kniha od Z.Š. je moc pěkná a vydané pouze ve slovenštině.

                    NT.Karel - Profil | Čt 27.3.2014 19:51:32

                    Vosa >> Tak tu Pepo vidím prvně v životě :-)

                      NVosa - Profil | Čt 27.3.2014 19:45:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      T.Karel >> Tak ještě přihodím některé z jejich knih. Karle, znáš i tuto od Z. Šimka? I když vlastně prostřední je od Dyka:-) ale o Liškovi.

                        NT.Karel - Profil | Čt 27.3.2014 19:30:41

                        Vosa >> Tak jsme na tom stejně ,já na něm také vyrůstal a jeho knížky čtu dodnes , to byl pan rybář s velký P

                          NZiggy - Profil | Čt 27.3.2014 19:28:36

                          Hardyman >> Díky za info Honzo

                            NKarhu - Profil | Čt 27.3.2014 19:28:30

                            Hardyman >> Ahoj,Honzo ten vypadá jako že je opravdu dneska v krámě koupenej,nádhernej kousek

                              NHardyman - Profil | Čt 27.3.2014 19:27:30

                              Ziggy >> Petře naviják byl vyroben koncem let osmdesátých.

                                NKarhu - Profil | Čt 27.3.2014 19:24:27

                                kkkarlos >> Karle moc děkuju,stáhnul jsem si okotovanou fotku,mylsím že pro klempíře to nebude problém udělat. Děkuji moc

                                  NVosa - Profil | Čt 27.3.2014 19:23:19

                                  T.Karel >> Není zač, občas je dobré oprášit takové velikány.
                                  V Šimkovi jsem si četl celé mládí, jeho sloh nemá chybu.

                                    NT.Karel - Profil | Čt 27.3.2014 19:15:51

                                    Vosa >> Díky :-) člověk se musí stále učit

                                      NVosa - Profil | Čt 27.3.2014 19:11:33

                                      T.Karel >> Tak já to propálím ať se netrápíme. Horní fotka - Karel Liška, pak již uhádnutý Zdeněk Šimek a nakonec Jaroslav Tejčka.
                                      Tak to snad posloužilo pro rozšíření obzorů.

                                        NT.Karel - Profil | Čt 27.3.2014 19:06:35

                                        Vosa >> Tipoval bych p.Mahena na té první fotočce a na třetí p.Morávek

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly