Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Vosa - Profil | Čt 27.3.2014 18:51:59

T.Karel >> Karle, přesně tak Je vidět že máš něco o rybách přečteno.
Ještě to chvilku nechám, pak prozradím ostatní pány.
Jsou to samé známé osobnosti...

    Ziggy - Profil | Čt 27.3.2014 18:51:04

    Hardyman >> Honzo, když jsem dnes ráno viděl tu frontu před rybářskýma potřebama v Dlouhý „u Vitáska“, vzdal jsem to. Vidím že ty jsi tu frontu vystál :--))

      Hardyman - Profil | Čt 27.3.2014 18:45:36

      Vosa >> To kdybych věděl ve skutečnosti je lepší než na fotce. Zkusím naviják někde najít.

        T.Karel - Profil | Čt 27.3.2014 18:45:10

        Vosa >> Ahoj Pepo na té druhé je pan ing Zdeněk Šimek .

          Hardyman - Profil | Čt 27.3.2014 18:43:25

          Rasto. >> Moc pěkné, fotka od vody má jiné kouzlo. A ještě když ryba dostane svobodu.

            Vosa - Profil | Čt 27.3.2014 18:40:21

            Hardyman >> Z jakého roku je ten Flujgr:-)?

              Vosa - Profil | Čt 27.3.2014 18:38:57

              Hardyman >> Honzo, já také dlouho tu fotku vybíral. Musíš uznat že celkem trefa, teď jsi ještě junák:-) Co ta sobota?

                Hardyman - Profil | Čt 27.3.2014 18:35:54

                Vosa >> Pepo co to píšeš počkej až se uvidíme, ale možná za třicet let podoba nějaká bude....To říká Hardymanová, že jsi se celkem trefil... Nový kousek s krabicí..

                  Vosa - Profil | Čt 27.3.2014 18:34:55

                  Magič >> Božena to není:-) Ale posílám jedno velké bezvýznamné+ :-)

                    Magič - Profil | Čt 27.3.2014 18:32:29

                    Vosa >> Datum mi hodně napověděl, bude Božena Němcová ! Vyhrál jsem něco? :-)

                      Vosa - Profil | Čt 27.3.2014 18:29:33

                      Ziggy >> Nevadí,
                      myslím že by to někdo mohl dát do kupy. Přidám jako nápovědu data úmrtí:+ 9.5.1951, 30.5.1935,15.11.1988

                        Ziggy - Profil | Čt 27.3.2014 18:20:43

                        Vosa >> nepoznávám :--(((

                          Ziggy - Profil | Čt 27.3.2014 18:19:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Ahoj lidičkové, takhle by to šlo? Lipno se mnou projelo Velký Výr, Sázavu a taky „Lipno“ :--)) teď jsem sehnal tuhle alphu v bezchybném mechanickém stavu. Mám další set na lov! a na oděrky nekoukám :--))

                            Vosa - Profil | Čt 27.3.2014 18:17:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jen tak pro zábavu, poznáte rybáře, spisovatele na fotografiích?
                            Upozorňuji, že ten šedivý pán z profilu není Hardyman:-)I když tak bude jednou určitě vypadat:-)
                            Doufám že mi Honza nedá do drž.ky.
                            Kvalita je horší hold starý materiál.

                              Rasto. - Profil | Čt 27.3.2014 15:19:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              otepluje sa treba ist k vode

                                kkkarlos - Profil | Čt 27.3.2014 14:57:13

                                Hardyman >> Ahoj Honzo, jó je to plavačka. Označení má 1230

                                  kkkarlos - Profil | Čt 27.3.2014 14:54:56

                                  Karhu >> Ahoj Mirku, fotky sice nic moc ale snad se v tom vyznáš. Je to komlet uděláno z 0,6 mm hliníkového plechu. Kdybys potřeboval něco vědět tak napiš, Karel

                                    Hardyman - Profil | Čt 27.3.2014 14:52:40

                                    kkkarlos >> Ahoj Karle pěkný SOL co je to za model plavačkový?

                                      kkkarlos - Profil | Čt 27.3.2014 12:51:12

                                      Vosa >> Jinak ten SOL , je docela zachovalý. Chybí jen jedno očko, ostatní jsou OK. Spojky jsou taky v pořádku, zase tolik práce s ním nebude. Jen toho času, toho je fakt málo.... :-(

                                        kkkarlos - Profil | Čt 27.3.2014 12:48:47

                                        Vosa >> Pepo, máš pravdu je to jen kousek plechu........ :D

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly