Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

NVosa - Profil | Čt 27.3.2014 12:43:33

kkkarlos >> Karle, není co závidět, jsou to jen kousky plechu.
Ale radost z nich mám velikou:-) Na tom Solu si pěkně mákneš aby byl fešák. Ale s tvou řemeslnou zručností to nebude problém.

    N: vydrák - Profil | Čt 27.3.2014 12:30:07

    Hardyman >> Krásná sestava Honzo.
    Hele,to sem nevěděl že máš a že budeš otevírat muzeum! :-)) Budeš mě muset poreferovat až pojedem na ryby.

      Nkkkarlos - Profil | Čt 27.3.2014 10:39:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      A nejnovější přírůstek....

        Nkkkarlos - Profil | Čt 27.3.2014 10:33:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        sumec 1950 >> Tondo, tak kroužky pasují jako originál. Ještě jednou dík, Karel

          Nkkkarlos - Profil | Čt 27.3.2014 10:23:57

          Vosa >> Podle mého ji vážili i s úspěšným lovcem :-))
          Jinak Pepo nádherné přírůstky , gratuluji a docela závidím ;-)

            Nsumec 1950 - Profil | Čt 27.3.2014 6:28:54

            Vosa >> Mě by zase zajímalo,na co tu štiku tahali?

              NVosa - Profil | Čt 27.3.2014 1:01:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Přidám něco málo nového, kniha trofejí SSR a dvě holky Solky pěkně značené na kroužcích.
              Celkem bych chtěl vidět tu 56kg štiku z roku 1924
              .

                Nsumec 1950 - Profil | St 26.3.2014 23:49:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak jsem našel další foto mých proutků.

                  NTicmin - Profil | St 26.3.2014 23:38:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Poděkování Vám všem. Jsem jen mini retro (oproti zdejším), ale jedna z diskuzí, kde to probíhá, jak má. Neuvěřitelné !!! :)) Jen tak dál a těším se na další přízpěvky.

                    Nsumec 1950 - Profil | St 26.3.2014 23:36:16

                    Tak jsem našel další foto mých proutků.

                      Njarohardy - Profil | St 26.3.2014 22:23:23

                      sumec 1950 >> kdyby ne tak ho nemám a není na výstavě

                        Nsumec 1950 - Profil | St 26.3.2014 22:15:37

                        jarohardy >> Jardo,to je v pořádku.Doufám, že jsem ti s ním udělal tenkrát radost?

                          Njarohardy - Profil | St 26.3.2014 22:06:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          sumec 1950 >> No vidíš Toníku a ted je gaf na výletu na výstavce v Praze kde se určitě líbí mnoha lidem a mě se ucelila série gafů a poběráků a tobě zase přibylo něco do sbírky. ilustrační foto

                            Nvyky - Profil | St 26.3.2014 22:06:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak konečně hotová repase duralového osmibokého "štípáku" od kolegy C.13, byl to tuším prut č. 6 v rozsáhlé nabídce, která tenkrát vzbudila takovou vlnu zájmu. K tomu super stav navi šejk GD.

                              Nsumec 1950 - Profil | St 26.3.2014 22:05:03

                              Hardyman >> Ta palička s korkem by mě slušela.Dalo by se s ní získat doma větší respekt.

                                NT.Karel - Profil | St 26.3.2014 22:01:35

                                Hardyman >> Hezká práce Honzo :-) . Zpracování jak je u Tebe zvykem dokonalé

                                  NHardyman - Profil | St 26.3.2014 21:57:44

                                  srnka >> Tomáši speciální fotka pro tebe musím ještě paličky vyrobit.

                                    Nsumec 1950 - Profil | St 26.3.2014 21:54:54

                                    Hardyman >> Honzo,tengaf od Rouska skončil v Plzni,a ten od Tokozu mám také nový,ale leží někde na chalupě.Zítra tam jedu,tak se po něm podívám.

                                      Nsrnka - Profil | St 26.3.2014 21:47:20

                                      Hardyman >> Honziku zapomněl jsi dát k těm pstruhům bambusový bacátko:-))))))))))))))))

                                        NZiggy - Profil | St 26.3.2014 21:29:39

                                        Hardyman >> Díky

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly