Retro ...

... aneb Rybaření v Československu.
Putování časem od poválečného r. 1945, přes vznik ČSSR až po r. 1989. Uvítám Vaše názory, zkušenosti s tehdejší rybařinou, fotografie úlovků, rybářského náčiní, zlepšováků, reklam, záručních listů, inzerátů, cenovek ... Také informace o tuzemských podnicích, opravnách a prodejnách rybářských potřeb, o starostech a slastech při shánění a nakupování, dále o revírech, přehradách, zarybňování a o vývozu ryb.
Vstup do místnosti nejen pro pamětníky. Podmínkou je odložení kabátu v šatně, slušnost, nadhled a retro nálada. Těším se aj na príspevky zo zahraničia :-)
Račte vstoupit ...
Autor diskuse: esoxx - Profil , 17.11.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Hardyman Profil

Nsumec 1950 - Profil | Ne 11.3.2012 17:25:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

A ještě přidám.

    Nsumec 1950 - Profil | Ne 11.3.2012 17:22:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Zdravím všechny tady, a po roce lehce inovovaná vitrýna.

      Nsoliman - Profil | Ne 11.3.2012 17:20:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      jarohardy >> Omlouvám se, že reaguji až teď, byl jsem venku. Snad to bude vidět z těchto fotek. Průměr je 10 cm.

      Jinak president je můj, byl to můj první pořádný muškařský prut :)

        Njarohardy - Profil | Ne 11.3.2012 15:27:34

        soliman >> Zdary. co je otočné? celej buben nebo jen ta matice vsazená do mosazi? a jaký je průměr a šířka toho bubnu? jarda
        PS ted jsem koukal na tvoje fotky a líbil se ,ě ten prezident mušák,jsi jeho vlastníkem? já mám zase match prezident taky z počátků,do posud na něj chytám.

          Nesoxboy - Profil | Ne 11.3.2012 14:42:58

          jariss >> zrovna tu samou mám a i ty splávky sem si vybavil to je tak rok 92 a některý splávky sou eště starší

            NT.Karel - Profil | Ne 11.3.2012 14:18:08

            jarohardy >> Díky ,takle jsem ho dostal vypadá jak originál i ta patina je byla všude stejná .Někdo do musel předělat někdy dávno

              Nsoliman - Profil | Ne 11.3.2012 14:10:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              jarohardy >> A nevíš co je prosím tohle? Taky je to otočné.

                Njarohardy - Profil | Ne 11.3.2012 13:14:46

                T.Karel >> zdary.ten naviják je cinibulk ,ale spodek není originál.Byl napevno a ne otočný.Dělal se ve třech velikostech.tenhle je nejmenší. jarda

                  Njariss - Profil | Ne 11.3.2012 12:10:32

                  soliman >> Přesně, žluťásek a rexík. To už není pravda

                    NT.Karel - Profil | Ne 11.3.2012 11:07:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Otočný naviják není signovaný ,asi Cinibulk

                      NT.Karel - Profil | Ne 11.3.2012 11:06:13

                      Otočný naviják asi Cinibulk

                        NT.Karel - Profil | Ne 11.3.2012 10:29:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        kožich007 - 10.3.2012 21:34:49 >> Ano to je přesně ono ,u toho máho je jenom torzo .Podívej na to

                          Nsoliman - Profil | Ne 11.3.2012 10:15:28

                          Mikulas >> Z tebe ještě bude retrař :)

                            Nsoliman - Profil | Ne 11.3.2012 10:14:41

                            jariss >> Já taky. K tomu žluťáska, rexík, jeden rohlík a šlo se na věc.

                              Njariss - Profil | Ne 11.3.2012 5:58:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Včerejší debordelizace v rybářském batohu přinesla tohle překvapení. Tu krabičku jsem neměl v rukách řádku let. Na ty červené splávečky ve tvaru šípku jsem před mnoha léty začínal rybařit.

                                NMikulas - Profil | So 10.3.2012 21:48:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Darek od babi, co nasla na pude, prumer tak 4cm :) mam radost :)

                                  NT.Karel - Profil | So 10.3.2012 21:24:18

                                  kožich007 - 10.3.2012 20:58:27 >> Díky ,já bych to ani nechtěl :-) poklady se mepučují :-) ale za ten nákres budu rád

                                    Njasommato - Profil | So 10.3.2012 20:55:55

                                    kožich007 - 10.3.2012 20:45:51 >> to neni rezbarina ale poriadny kus sustruznickeho majstrovstva s trochou strojariny a ohromnym citom

                                    mat jeden premerat si ho a dobre okreslit tak bi som to aj tak skusil boh vie ako bi to dopadlo ale skusit treba

                                      NT.Karel - Profil | So 10.3.2012 20:47:52

                                      stika11 >> To jsou parádní motátka :-)

                                        NT.Karel - Profil | So 10.3.2012 20:46:48

                                        kožich007 - 10.3.2012 20:07:58 >> To je parádní kousek a v super stavu . Jak jsem se díval na ten můj tak je tam problém s tím překlápěčem je tam toho koustk ulomený a někdo do zabrousil .Musel bych dostat do ruky originál a podle toho to udělat

                                          Červené karty: čapájev, simi1977, direkt, kouly